Αerosmith

ναι:!: οποιος ακουει μπουζουκια φυσικα και δεν ειναι ψαγμενος…

οσο για αυτο που ειπες για τα ατομα και τη μουσικη δεν ξερω αν ειναι τυχαιο αλλα δεν εχω γνωρισει κανενα ατομο που να πηγαινει μπουζουκια και να ναι της προκοπης…

εγω πηγαινω και μπουζουκια και ρεμπετταδικα…αυτα ειναι προκαταληψεις της πουτ*** δεβ γινεται να λεμε οτι επειδη ακουει αεροσμιθ ειναι πνευματικα ανωτερος απο αυτον που ακουει σκυλαδικα τα οποια πολλες φορες εχουν γαματους στοιχους,…πρεπει να βγεις απο αυτο το τριπακι που προωθει η μεταλ κοινοτητα

ΤΕΛΟΣ :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :bow: :bow: :lol2: :lol: :lol:

Toys In The Attic χαλαρά για μένα… :slight_smile: Έχω κι άλλα, γενικώς είμαι 70’s fan αλλά είναι ποιοτικότατοι ακόμα κ στα πιό εμπορικά τους… :wink:

Γιατί τόση επιτυχία το Rocks?

???

οι 3 ψηφοι ειναι επιτυχια?

To ότι είναι 3ο είναι επιτυχία. Αν εξαιρέσουμε το Ε-Π-Ο-Σ Back In The Saddle δεν πολυσυγκινούμαι…:-s

rats in the cellar = σπερνει!!heavy metal!!!
nobody’s fault = το διασκευασαν και οι testament!!!

Γούστα.

γι’αυτα τα γουστα ειναι στην 3 θεση! :slight_smile:

Permanent Vacation από μένα. Δισκάρα

symfωνω

Get A Grip επιδη ειναι πιο hard rock :stuck_out_tongue:

Get a grip!με εκφραζει πιο πολυ.:slight_smile:

Kαι μονο που εχουν την υπογραφη των aerosmith ειναι αρκετο!!!Ειναι ολα [SIZE=“4”]ΤΕΛΕΙΑ[/SIZE]!!!

Toys in the Attic ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟ

Μεγαλη γκρουπαρα,τα rocks και toys in the attic ειναι φοβερες δισκαρες.Κορυφη και το remix στο walk this way με τους run dmc το οποιο αποτελει ενα απο τα πρωτα(μη πω και το πρωτο)crossover hard rock με rap.

Get a grip για να γίνει μια ψιλοδιαφορά και για crying και μόνο.αγαπάμε και λατρεύουμε ταυτόχρονα

Απλα φοβεροι!!! Ειναι χαλαρα μεσα στα τρια πιο αγαπημενα μου συγκροτηματα. 35 χρονια καριερας με τεραστιες επιτυχιες, κυριως στα 70s, αλλα καταφεραν να διατηρησουν το μεγαλο ονομα τους και στα 80s οπως και στα 90s οπου και ειχαν πολυ δυναμικη και επιτυχημενη δισκογραφικη παρουσια. Τωρα, το 2001 το Just Push Play τους εφερε και παλι στο προσκηνιο αλλα δε νομιζω πως καταφεραν να κρατηθουν στο ιδιο επιπεδο (δημοτηκοτητας) αφου απο τοτε μονο best of, live και το Honkin’ On Bobo (cd με bluesy διασκευες) εχουμε δει…:frowning: Αλλα παντα ελπιζουμε και περιμενουμε ενα καινουριο αλμπουμ!!!

Τωρα για καλυτερο δισκο τους, ειμαι αναμεσα στα Toys In The Attic, Get A Grip και Permanent Vacation…
Τελικα θα διαλεξω το Get A Grip αφου πιστευω πως εχει μια απιστευτη δυναμικη αυτος ο δισκος. Επισης περιεχει τα ξεσηκοτικα Eat The Rich και Get A Grip, τα φοβερα Livin’ On The Edge, Cryin’ και Crazy και φυσικα το ανυπερβλητο Amazing

Edit: Ψηφισα κατα λαθος το Get Your Wings!!!#-o:lol::lol:

Μακράν η αγαπημένη που μπάντα, με τραγούδια ύμνους. Απόδειξη του μεγαλείου τους ότι επέστρεψαν από τον πάτο που έφτασαν στις αρχές 80’s στη κορυφή του rock και επί 4 δεκαετίες βγάζουν επιτυχίες, όταν άλλα συγκροτήματα σβήνουν μέσα σε 5 χρόνια. Αν και το Rocks θεωρώ πως είναι καλύτρο θα ψηφίσω Pump γιατι ήταν τα πρώτα rock τραγούδια που άκουσα. Αρχίζουν και να ηχογραφούν νέο άλμπουμ και είπαν πως θα κάνουν tour και εκτός Αμεικής. Μακάρι να ρθουν και Ελλάδα, αλλά μετά τους Kiss δεν νομίζω πως αμερικανικό συγκρότημα θα ξαναπατήσει εδώ…