Μetallica

Πού είναι το παράξενο; :-k

Καλα, για την Ολλανδια οντως το σχολιο ηταν κομματακι ακυρο. Ξερεις τι φεστιβαλ γινονται καθε χρονο εκει?
Επισης αν δεν διοργανωσει το λαηβ αυτο η didi ποιος θα το διοργανωσει?

Καμια ομαδα ποδοσφαιρου ισως?Ειναι νεο τρεντ.

Aπαντηση:Eιναι θεμα κοινου… :wink:

Αυτο για τη διοργανωση ειναι αληθεια αλλα οσο ζω θα ελπιζω οτι μπρει να εμφανιστει μια διοργανωτρια εταιρια της προκοπης στην Ελλαδα…

ρε μαγκες τι συζηταμε να ξαναφερουν τοσο συντομα τους metallica!!
ποιος θα το κανει??
ποιος θα ξαναδωσει ΤΟΣΑ λεφτα για κατι που δε πριν 6 μηνες??
εκτος αν τους φερει με κανα 30αρι ευρω!!χλωμο δηλαδη!

Ναι αλλα δεν θα ειναι 6 μηνες θα ειναι περιπου ενας χρονος. :stuck_out_tongue:
Κοιτα υπαρχουν αρκετα υπερκαμενα ατομα οπως εγω που θα γουσταραν να τους ξαναδουν το καλοκαιρι του 2008.Επισης υπαρχουν πολλα ατομα που δεν εκατσε η φαση να τους δουν την προηγουμενη φορα και θα θελουν να τους δουν να παιζουν τα νεα τους τραγουδια.Το θεμα ειναι οπως λες και εσυ η τιμη.Αν ειναι ιδες με αυτη του 07 τοτε αυτοι που ηδη τους εχουν δει δεν θα πατησουν ξανα και καλα θα κανουν. :wink:

Για εξήγησέ το λίγο αυτό… :-k

Να ξανάρθουν. Και σύντομα.

Οχι ρε, να μην ερθουν. Μετα θα λενε και γι αυτους οτι καθε χρονο ερχονται Ελλαδα να τα τσεπωσουν…

αληθεύει ότι θα έρθουν και του χρόνου στο rockwave; Γιατι κάτι πήρε το αυτάκι μου.:-k

οχι :wink:

Ο Αγιος Βασίλης στο είπε?:stuck_out_tongue:

μακάρι ο Αη Βασιλης να έφερνε πάντα τέτοια δώρα.:bounce:

Mακαρι δεν λες τπτ…

Βασικα θα ακουστει καπως…αλλα δεν θελω να ξαναρθουν…Να αποκτησει μια “μοναδικοτητα” ας πουμε το περσινο λαιβ…Να εχω να λεω τελος παντων ημουν στην μια απο τις μολις τρεις που δωσανε στο ελλαντα.

εγώ μετά από το περσινό σοκ σκεύτομαι σοβαρά να πάω κάπου έξω να τους δω…
μία δεν αρκεί…

Δλδ αμα ξαναρθουν, θα τη σαμποταρεις τη συναυλια?

Απολαυσε το αφου μπορεις και πηγαίνεις στα λαιβ τους. Ζησ’ το και για μας απο την επαρχεία.:cry:

Οχι δεν ειπα αυτο.Απλα ειπα πως δεν “παρακαλαω” να ξαναρθουν

να σου στείλω καμία φώτο από αθήνα να έχεις, έχω καμία κατοσταριά…(μαζί με πένα:D )