Μetallica

Ξοδεύτηκαν!

3 Likes

Χαχααχχαχα! Ενταξει, δεν πειραζει, θα βγαλουν τα σπασμενα στο επομενο κομματι της περιοδειας που καθε εισιτηριο θα ειναι λιγο πιο ακριβο, αλλα οκ, θα τους δικαιολογησουμε επειδη μπηκαν μεσα που αγορασαν κιθαρες και ενισχυτες για τους Blistered Earth.

Οκ περα απο την πλακα, ωραια κινηση απο τους Metaplyta αυτη. Δεν ηταν αναγκασμενοι να το κανουν, οποτε κατι θετικο θα το επικροτουμε (κι ας ειναι και κατα ελαχιστα λογω pubilicity)

2 Likes

ειδικα ο Hetfield εχει πει παρα πολλες φορες για τις πολλες στρωσεις (layers) των Metallica.

1 Like

πίνω τα χύμα τα κρασιά μου και εκτός απο Outlaw Torn, Fixxxer και λοιπές αηδίες άκουσα πάλι και αυτό:

το μόνο λάθος σε αυτό το πράγμα είναι η αλλαγή απο το Tarot Woman στο Stargazer…
edit: τιτάνια ανατριχίλα η αλλαγή από το stargazer στο kill the king

3 Likes

Το ακουσα προχθες μετα απο πολυ καιρο, ωραια δουλεια εκαναν, και ωραιο ηχο.

1 Like

Ειδικά το Kill The King είναι το κομμάτι που τους ταίριαξε γάντι! Στο Stargazer οκ καλή προσπάθεια δεν λέω αλλά δύσκολο για Metallica.

3 Likes
3 Likes
2 Likes

αυτοί είστε!

3 Likes

χαχαχα μου θύμισε το " αυτοί είναι οι οπαδοί σας " :sweat_smile:

2 Likes

Καλά τα λες .

1 Like

ξεκάθαρο photoshop :stuck_out_tongue:

2 Likes

Κούγιας νούμερο 2 !χαχαχαχαχαχα

1 Like

Δεν σε φτάνω με τίποτα ρε!

2 Likes

Εγώ είμαι κυβερνητικός εκπρόσωπος φίλε .

Αλλά και εσείς οι υπόλοιποι τα ίδια είσαστε ανάλογα το γκρουπ.

Κάτσε τώρα μην ποσταρουμε και άλλους τσελεμπριτις με μπλουζάκια από άλλες μπάντες και δεν έχει τελειωμό το αστείο .

1 Like
1 Like

Ενδιαφέρουσες δηλώσεις του ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ Jason Newsted. Επίσης για να καταλάβω το 1992 οι Metallica άνοιγαν για τους Guns N’ Roses? Βέβαια ούτως ή άλλως οι Guns μαζεύουν περισσότερο κόσμο στα live τους από τους Metallica.

Εξηγεί τους λόγους που διάλεξαν να ανοίξουν, ήταν co headline περιοδεία με τους Metallica να παίζουν κανονικό σετ, συνήθως μεγαλύτερο από ότι οι Guns. Τώρα για το ότι μαζεύουν περισσότερο κόσμο οι GNR δεν ξέρω από που προκύπτει…