Μetallica

για να σε δω τωρα? διπλο τολουπ με τριπλο αξελ

Έλα ρε, έχουν βραβευτεί με Grammy οι Metallica στο παρελθόν;;;;; Όσο ζει κανείς, μαθαίνει τελικά!

1 Like

εμενα μου αρεσει που διαβαζετε και καταλαβεινετε οτι σας βολευει απο τα μηνυματα.
Αλλα ετσι ειναι. Το Metallica Family κανει οτι θελει γιατι εχει ζορικα τυπακια κ σκληρους καριοληδεσ

Η αλήθεια είναι ότι σκέφτηκα κι εγώ να κάνω καζουρα σε αυτό το “έλλειψη ποιότητας” :grin:

ξεκιναει προθερμανση η Κομανεντσι του φορουμ για να απαντησει με φοβερή αναποδη κωλοτουμπα

1 Like

Ρε συ μια ερωτηση, αληθευει οτι oi Μaiden δεν παιζουν το Alexander The Great γιατι δεν θυμουνται να παιξουν το σολο? :joy:

Ναι

Ειναι δυσκολο να το βγαλουν

1 Like

Βρε κακό τρολλ, το μόνο μη κακόγουστο στοιχείο σου είναι το username σου, που αποτελεί και το καλύτερο τραγούδι των Μεηντεν.

Το ότι έχουν βραβευτεί οι Metallica δε σημαίνει ότι τα Grammy Awards δεν ειναι εντελώς άκυρα ΠΛΕΟΝ. Πάρε κι ένα μάθημα ιστορίας, κι εσύ και ο @Rebel , γιατί το έχετε ανάγκη προφανώς.

1989: Βραβείο για το One, δηλαδή το καλύτερο κομμάτι στην ιστορία του μέταλ. Άμα δεν έπαιρνε ούτε αυτό βραβείο, καλύτερα να τα καταργούσαν ήδη από τότε τα Grammy. Την προηγούμενη χρονιά οι Metallica έχουν βγάλει υπερδισκαρα των 7 ηπείρων, έχουν θεμελιωθεί ως η μεγαλύτερη μέταλ μπάντα που έχει υπάρξει, και στα Grammy βραβεύουν τους… Jethro Tull. Γελάνε και οι πέτρες.

1992: Για να φτάσουν να βραβευτούν οι Metallica, έπρεπε να βγάλουν δίσκο που έχει πλέον πουλήσει 30 εκατομμύρια αντίτυπα, και 27 χρόνια μετά φεύγει ακόμα σαν ζεστό ψωμακι, να βγάλουν 5 singles τα οποία γνωρίζει απέξω κι ανακατωτά κάθε άνθρωπος που έχει ασχοληθεί έστω και επιφανειακά με τον σκληρό ήχο, και να γίνουν ρόμπα παγκοσμίως στα Grammy για την γκάφα του 1989. Ακόμα κι έτσι, οι Metallica, ΔΕΝ κερδίζουν βραβείο τραγουδιού με το Enter Sandman, για να φτάσουμε στο μακρινό…

1999: Στο οποίο γίνεται βράβευση των Metallica για καλύτερο μέταλ τραγούδι με το… Better Than You του 1997, τραγούδι που είναι χειρότερο από τουλάχιστον άλλα 7 τραγούδια στον ίδιο δίσκο. :joy:

2004: Βράβευση των Metallica για καλύτερο μέταλ τραγούδι του 2003 το St. Anger. Τι σχόλια να κάνει κανείς πάνω σε αυτό? Το μόνο που κατάφερες με το να προσπαθήσεις να με εκθέσεις επειδή είπα ότι τα βραβεία Grammy μάλλον έλλειψη γούστου και ακοής δείχνουν, είναι να μου δώσεις ακόμα περισσότερα επιχειρήματα.

Βάλε μαζί με τα αποπανω και κάτι βραβεία σε Stone Cold Crazy και Whiskey In The Jar (διασκευές δηλαδη), το φιάσκο με την Lady Gaga πέρυσι που δε δουλευε το μικρόφωνο του James, το φιάσκο με την Adele, το φιασκο με τους μουσικούς να παίζουν Master Of Puppets όπως ανέβαινε για να παραλάβει το βραβείο ο Mustaine, αλλα και κάτι ξεμπαρκα βραβεία που κέρδισαν οι Metallica όπως για παράδειγμα στο My Apocalypse το 2009, και μπορείς (?) και μόνος σου να καταλάβεις πόσο αστείος γίνεσαι. Σε ευχαριστώ όμως που γίνεσαι ρόμπα ΚΑΙ σε αυτό το τοπικ.

4 Likes

“κακό τρολ”

ακολουθεί κατεβατό

Αναμενόμενη απάντηση φυσικά, έκλαψα με το πόσο παιδάκι είσαι. Έχω κενό φίλε μου για μια ώρα ακόμα και η εναλλακτική μου από το να του απαντήσω, ήταν να κοιτάω τον τοίχο.

3 Likes

Αφου εχεις μια ωρα κενο, γραψε για το κλεμμενο μεχρι τελευταιας νοτας Seek & Destroy που χρωστας…

3 Likes

Αυτό μπορώ μόνο από το σπίτι δυστυχώς να το κάνω όπως του αρμόζει, κι έτσι θα πρέπει να περιμένεις δυστυχώς. Προς το παρόν από το κινητό μόνο σε τρολλς μπορώ να απαντάω.

3 Likes

εγώ δεν έχω ανάγκη τίποτα να ξέρεις

Μάλλον άλλοι έχουν ανάγκη εδώ μέσα από ευδιαθεσία , χιουμορ κλπ

4 Likes

Κι εγώ πείραγμα σου έκανα όμως, μην ψαρώνεις :kissing_closed_eyes:

3 Likes

ντάξει με το μπαρδον <3

2 Likes

Ε αντε γιατι εφτασε Φλεβαρης και ακομα με το KEA ασχολουμαστε…
Εχουμε να στησουμε και σκηνες ανα την Ευρωπη…

3 Likes

Ξέρουν ρε οι άνθρωποι :stuck_out_tongue:

2 Likes

Πραγματικα η αποδοση ειναι εξαιρετικη, μιλαμε για μεγαλειωδη εμφανιση. Φυσικα ειχα ξεχασει οτι μαεστρικα παρερμηνευετε τα μηνυματα και απαντατε σε οτι θελετε αρκει να σας βολευει. Ποτε δεν σχολιασα τα Grammy και αν ειναι καλα η οχι.
Και χωρισ να θελω να επαναφερω το ζητημα πρεπει να εχω διαβασει ενα σκασμο απο ποστ του Metallica Family και δικων σου οπου ειχατε ανακαλυψει ενα καναλι, απο το γιγαντιαιων διαστασεων φιασκο με την GAGA οπου ακουγοταν η φωνη του James και μιλουσατε για τρομερη εμφανιση και το ποσο μπροστα ειναι η Metallica με την κινηση αυτη.

Και ευχαριστουμε για το ανουσιο μαθημα ιστοριας. στα παπαρια μας τα Grammy και αν κερδισαν οι Metallica και αν το αξιζαν

Και ναι ολοι εκτος απο εσας οταν ακουνε το Seek & Destroy καταλαβαινουν οτι ειναι καρφι Diamond Head.
Και ναι εγω γινομαι ρομπα και αστειος.

Μεταλλικα Φαμιλυ Φορεβερ

1 Like