Μetallica

CTS

(Chronic Troll Syndrome) is an internet disease (not to be confused with Internet Disease) that is generally present in trolls. It causes the given troll to be unable to tell the difference between internet and IRL limits.

As a result, the troll is no longer able to comprehend what is appropriate to say and do when dealing with IRL people in contrast with the Internets. Symptoms include being inconsiderate and generally asshatty to friends and family, the common offensive use of racial epithets, and a tendency to interfere in other people’s business uninvited “for the laughs.” This in turn leads to a loss of said friends, associates of minority status and a general alienation of all contacts outside of the Internet.

2 Likes

Υπαρχει και βιντεο απο την προβα αδερφε

1 Like

στο συγκεκριμενο απο την οικογενεια

In other news… The Frayed Ends of Sanity

Ολα αυτα τα εντοπισες στο ποστ μου που ηταν μια λεξη και ελεγε “εμετος”? :thinking::stuck_out_tongue:

Θεωρω εμετικο στην συντριπτικη του πλειοψηφια το συγκεκριμενο “ειδος” μουσικης ουτως ή αλλως, ποσο μαλλον το συγκεκριμενο παλικαρι. Το lifestyle το οποιο εκπροσωπει ο τυπος, οι στιχοι του, και το κοινο στο οποιο απευθυνεται κυριως, απλα δεν μου κανουν, τα θεωρω απιστευτα ρηχα, χωρις καμια διαθεση ελιτισμου. Εχει πολυ ωραια φωνη ο τυπος, και πιασαρικα τραγουδια και μελωδιες, και καταλαβαινω απολυτα γιατι εχει απηχηση στο κοινο. Παρολα αυτα, νομιζω εχω το δικαιωμα να θεωρω τη μουσικη του εμετο ε?

ΥΓ. Την Lady Gaga την θεωρω κατι αναμεσα σε Μοτσαρτ και Μπετοβεν σε συγκριση με τον τυπο :stuck_out_tongue:

1 Like

Ενω της καυλας που κουναει την κωλαρα της σου κανουν

Ναι μου κανουν Αδολφε, εχεις κανενα προβλημα?

Κάνει και στον Bruce τον Dickinson…

“I wished I’d said that,” Dickinson grinned. “I actually think she’s great, and I agree with her: She’s not the next Madonna. She’s way better than that, 'cause first of all, she can sing; she’s got a belter of a voice. She’s a real good instrumentalist. She’s got a great sense of drama — anyone who can show up to an awards show dressed as a bacon sandwich has got my vote. She’s great.”

http://ultimateclassicrock.com/lady-gaga-iron-maiden/

5 Likes

Applause και Alejandro απ’τα διαμαντια της ποπ

Μην προκαλεις μπλε οθονες σε καποιους βραδιατικα…

1 Like

Ευχαριστώ, υπερβάλλεις νομίζω

8 Likes

Μόνο δάκρυα :rofl:

1 Like

Ο applause ποιος ειναι, νέος χρήστης;

1 Like

Αυτο λέγεται έπαρση

1 Like

Καμια στροφη, παντοτε γουσταραμε Lady Gaga, που ειναι καλυτερη απο τους Μεηντεν απο το 2008 μεχρι και σημερα, δηλαδη απο την χρονια που εμφανιστηκε. Οτι αποριες εχεις πες να τις λυσουμε.

μονο μια απορια , ο πληθυντικοσ ειναι απο σεβασμο στο προσωπο σου ή εκπροσωπεισ και αλλους?

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχουν ραπάρει ακόμη οι Mets, μήπως ήρθε η ώρα? :stuck_out_tongue:
Not my cup of tea πάντως, προτιμώ Lady Gaga and the four horsedi…men :slight_smile:

Το φαμιλυ ειναι Ενα και Αδιαιρετο, ολοι εχουμε δικιο ταυτόχρονα και οι αποψεις μας εκπρσωπουνται απο ολους

4 Likes

ξεκαθαρη απαντηση, πως μπορω να γινω και εγω μελοσ αυτης της τοσο ενωμενης οικογενειας?

https://www.metallica.com/metclub/

4 Likes