Μetallica

Σε ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια, αλλα με αβαταρ και username απο Maiden, δε θα μπεις ποτε σε καμια ψαγμενη παρεα. Καλυτερα να ψαχτεις σε εφηβικες μεταλλικες παρεες, καλη τυχη.

7 Likes

Γιατι ξηγιεσαι ετσι; Εχω κανει πολλες προσπαθειες. Για αρχη εχω πεισει τον εαυτο μου οτι το st anger δεν ειναι σκουπιδι αλλα περιεχει μερικες καλες ιδεες, οι οποιες ειναι βεβαια πολυ καλα κρυμμενες. Επισης πιστευω οτι η εμφανιση με την ξεκωλιαρα gaga (μεγαλη καυλα ) ηταν συγκλονιστικη, ειδικα του james, φωνητικα γαμησε. Ακομα πιστευω οτι δεν φερανε τους metallica για συναυλια γιατι δεν χωρανε πουθενα και οχι γιατι το ειςιτηριο ειναι λιγο τσιμπημενο. Επισης σε εκτιμω παρα πολυ. Υπαεχει περιπτωση να τα βρουμε και να γινω μελος;

Ρε συ είσαι πολύ κακο τρολ.

3 Likes

Ναι και στα δυο. Εσυ εισαι απο τους αλλους ; Δεν εχω θεμα οπως γουσταρει ο καθενας.

Αυτα να τα πειτε στο thread των Manowar

2 Likes

.Δεν ξερω τι εννοεις γιατι δεν γινεσαι ξεκαθαρος? Παντως το οτι δεν καυλωνεις με την κωλαρα της gaga στο συγκλονιστικο live με τους metallica οπου ο james γαμησε (φωνητικα) δεν ειναι καλο σημαδι.

Θα έλεγα ότι δεν είναι καλό σημάδι που ασχολούμαι και σπαταλω την ώρα μου με τρολακια σαν και του λόγου σου. Σε αφήνω στη μιζέρια σου να τη βρίσκεις με την κωλαρα του μπαζου. Δεν ξέρω βέβαια αν την βρίσκεις και με τον Τζειμς γιατί τον αναφέρεις και αυτόν συνέχεια.

Ξερεις ποιος αλλος μας τα έχει πρηξει; εσύ καραγκιοζακο.

.Μα γιατι; Αφου προσπαθω τοσο για να με κανετε παρεα.

Αφήστε το παιδί να παίξει, Χριστούγεννα είναι

3 Likes

Οντως, και μιας και ειναι γιορτες, αφηστε με κι εμενα να τον παιζω, θα το κανω ολη μερα με την φωτογραφια απο κατω

:smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

3 Likes

Σηκωθηκαν μεχρι κι οι τριχες μεσα στα ρουθουνια και με εκαναν να φταρνιστω απο το γαργαλημα.

6 Likes

Ωπ! Η πρωινη ηταν αυτη, ε;

Ναι συνεχεια της βραδυνης…

Το τζαστιφορο δεν το έχεις τελειώσει…

1 Like

Ναι ρε γαμωτο δεν το εχεις τελειωσει, εχουμε αγωνια.

Για όσους προσέχουν και στέκονται στις λεπτομέρειες… ο papa φαίνεται ότι προσπαθεί να πατάει όσο πιο σωστά γίνεται σε κάθε συλλαβή. Φαίνεται να έχει δουλέψει πολύ τις ανάσες του… ειδικά στα πιο αργά τραγούδια όπως αυτό, no leaf clover, unforgiven 3 που ανέβασαν τον τελευταίο καιρό, η απόδοσή του ακούγεται λες και βρίσκεται στο στούδιο.
Οκ είναι επαγγελματίας, οκ είναι καυλωμένος με αυτό που κάνει αλλά είναι δύσκολο αυτό που κάνει… να ακούγεται δλδ καλύτερα τώρα από πριν 15 χρόνια!

Το Mega Hit των Metallica. Γαμάει ο Hammett με το γυαλί ηλίου!

Now I lay me down to sleep
I pray the Lord my soul to keep
If I die before I wake
I pray the Lord my soul to take :notes:

1 Like

Τις τελευταιες 5-6 μερες αυτος που ανεβαζει τα βιντεακια στο MetallicaTV μαλλον βαριεται παρα πολυ και δεν εχει δουλεια, γιατι εχει ανεβασει πολυ πραμα απο τα τελευταια 2 χρονια… Απολαυστε την πιο καυλωτικη μπαντα του γαλαξια σε μερικες απο τις καλυτερες στιγμες της! :sunglasses:

5 Likes

Τι κομματαρα ειναι το μεμορι

3 Likes