Μetallica

Μερικα ναι, ας πουμε το μπλακαλμπουμ δεν εχει Bleeding Me :sunglasses:

2 Likes

Kudos στον τεράστιο Kirk που έκανε repost/retweet άρθρο του Metal Sucks για τα bot της ticketmaster που εξαφάνισαν τα εισιτήρια του S&M2. Γελοίες καταστάσεις με τους μαυραγορίτες της Live Nation.

1 Like

Γνωστοί κερδοσκόποι μπάσταρδοι οι της ticketbastard, έχουν γραφτεί και δεκάδες άρθρα. Ας τα έδιναν με διαφορετικό τρόπο οι Metallica.

1 Like

μάλλον εκεί προσανατολίζονται από όσο κατάλαβα από το φορουμ τους. Για να καταλάβεις, ούτε τα presale codes για το fan club δε δούλεψαν

Στην Ευρώπη πάντως νομίζω ότι δεν πολυέχουν πλέον τέτοια προβλήματα με τα ονομαστικά εισιτήρια.

Ολα

1 Like

Καρδούλα ειδικά για το low mans lyric!

1 Like

Δε νομίζω να μπουν στη διαδικασία ενορχήστρωσης διαφορετικών κομματιών από αυτά που έκαναν στο S&M, ελπίζω να διαψευστώ βέβαια. Αυτό που περιμένω να ακούσω σίγουρα είναι το No Leaf Clover. Και θεωρώ ότι έμαθαν από κάποια από τα λάθη του S&M και θα τα διορθώσουν αυτή τη φορά…

Μπορεί να έχουμε και νέο τραγούδι

Αυτό θα είναι το πιο ενδιαφέρον γιατί ούτε εγώ πιστεύω ότι θα παίξουν αλλα κομμάτια πέρα του s&m

κανείς δεν ξέρει τι ακριβώς θα παίξουν, αλλά όπως παρέθεσα και παραπάνω, το επίσημο mail έλεγε πως το σετλιστ θα περιέχει:

  1. τα τραγούδια (ενδεχομένως όχι όλα) της πρώτης ηχογράφησης
  2. τραγούδια που γράφτηκαν και κυκλοφόρησαν μετά το πρώτο s&m, για τα οποία έχουν ήδη κάνει τις ενορχηστρώσεις με άλλον μαέστρο (αφού ο kamen αποχαιρέτισε).

απλό, σαφές και ξεκάθαρο

2 Likes

Δε νομιζω οτι διαβασαν την ανακοινωση που εβαλες…

2 Likes

Εννοείται δε διάβασα την ανακοίνωση. ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ? Γιατί δε διαβάζω setlist έτσι κι αλλιώς. Θέλω ένα μυστήριο να περιβάλλει τις συναυλίες, να αφήνω τη φαντασία μου να οργιάζει ζώντας την κάθαρση μιας μη ρεαλιστικής κορυφαίας απόδοσης του Ulrich και ενός περιποιημένου οικογενειάρχη Hetfield.
Ψέματα, απλά δε διάβασα την ανακοίνωση.

3 Likes

Ε ναι τουλάχιστον να ακούσουμε ένα νέο No Leaf Clover δεν με νοιάζει αν θα παίξουν τα ίδια με τότε ή ενορχηστρώσουν κάποια τραγούδια απ’ το St. Anger και μετά…

Δεν έχει κανένα τραγούδι ή σετλιστ η ανακοίνωση :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Απλά γράφει ότι θα έχουν περιποιηθεί και τραγούδια από 1999 έως 2019. Τώρα ποιά και πόσα… Θα το μάθουμε τον Σεπτέμβρη.

1 Like

εχουμε ιδεα ποιες ηταν οι αρχικες τιμες ; 100 με 150 δολαρια ;

Σαν legacy που είδα στο stage είχαν 200-300-400 και 500 δολλαρια.
Στο πρωτο διάζωμα 150-200 και στο δευτερο 100 και 150 δολλάρια. Για το 2ο διάζωμα δεν ειμαι και 100% σίγουρος.

Οπότε πάνω κάτω αυτές τις τιμές θα έχουν και τα εισιτήρια των αγώνων;

Ποιων αγώνων?

Το γήπεδο των warriors δεν θα είναι αυτό (Chase Center);