Μetallica

Ναι κ αυτο σκεφτηκα

ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΡΕ πριν 15 χρονια στο Μοναστηρακι το είχα βρει 60 ή 80 εουρος

1 Like

Mipos skeftesai tin ekdosi me ta CD kai ta DVD? An kai auto eixe 30 euro, to eixa parei

Giati i ekdosi me ta VHS itan poly limited otan vgike to 1993-1994

Ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ηταν αυτό.

Τεσπα θα κανω κ καμια βολτα Μοναστηράκι μπας κ βρω κατι κανα picture lp ασπουμε.

Ειδωμεν…

Το έχει η μοίρα τους, όποτε παίζουν το For Whom The Bell Tolls να ανοίγουν οι ουρανοί !!

3 Likes

Δηλαδή 3 φορές από τις 1000 ξέρω γω?

1 Like

Κυρίως είχα υπόψη μου την κορυφαία METAL συναυλία όλων των εποχών στην Ελλάδα (Big 4, 2010) στη Μαλακάσα.

Αλλά και 3 φορές στις 1000 που πιάνει το For Whom The Bell Tolls είναι μεγαλύτερο ποσοστό από το 0 έως 1 που πιάνουν τα υπόλοιπα τραγούδια! :stuck_out_tongue:

Πως και δεν έχει μπει ήδη;

1 Like

Απο την στιγμη που τα βιντεο τους αρχισαν να γινονται μισαωρα, σταματησα να τους βλεπω.

Ηδη εκανα skip απο πριν, ain’t nobody got time for that

3 Likes

Ότι πρέπει είναι το μισάωρο για το γυμναστήριο, 2 βίντεο και σπίτι

Master of bass RIP

2 Likes


33 χρόνια χωρίς τον καλύτερο μπασίστα που έβγαλε ο πλανήτης

5 Likes

Eγώ πάντα βάζω αυτό για τον Cliff, μια διασκευή που 1. γαμάει και 2. δείχνει γλαφυρότατα αυτή τη μουσική πλευρά του (τα ατμοσφαιρικά γεμίσματα, την ιδιαίτερη αίσθηση lead bass κλπ), wah, παραμόρφωση και αποψάρα.

4 Likes

Οκ παιδες δωρο κουμπαρου τσεκ :smiling_face_with_three_hearts:

Το ενα πρασινο βινυλιο το αλλο διπλο διαφανες

1 Like

Ζήτησε box set και θα πάρει 2 βινύλια από το μοναστηράκι, εγώ θα είχα τον νου μου από δω και πέρα στον κουμπάρο… :grimacing:

1 Like

Αχαχαχαχαχαχα ο καθενας οτι εχει

1 Like

https://merlins.gr/index.php/blog/1328-cliff?fbclid=IwAR1oklHlQKj1ngVP5HudQmGWEcKMahgsMV0ccSmQZE6n6j0fAXycx7L8hEQ

1 Like

Ισοπεδωση

4 Likes

1 Like

Πω ρε φίλε το έριξε στο ποτό πάλι… Δεν το περίμενα με ΤΙΠΟΤΑ αυτό. :disappointed_relieved: