Μetally Insane

Δεν ξέρω αν έχει γίνει αναφορά σε αυτό το project!Αν λοιπόν δεν ξέρετε να ψάξετε να το βρείτε…Αν ξέρετε το HEAR N’ AID του Dio τότε αυτό είναι κάτι παρόμοιο μπορώ να σας πώ και καλύτερο κατά την γνώμη μου…Συμμετέχουν 22 μουσικοί από διάφορα ελληνικά bands της βορ.Ελλάδος…Είναι το project toy drummer των crystal tears!!Το songi λέγετε ROCK UNTIL WE FALL στα vocals συμμετέχουν φωνές που θα σας αφήσουν με ανοιχτό το στόμα…Μάλιστα ένας από αυτούς θυμίζει Halford…Ακόμα και brutal φωνητικά θα ακούσετε…Είναι ότι καλύτερο έχει γίνει απο άποψη project στην Ελλάδα…Το demo δίνετε δωρεάν αρκεί να στείλετε mail στον Χρυσαφή Τεντενόζη(Crystal Tears)…Δεν ξέρω όμως καταπόσο θα μπορέσει να λάβει το mail σας…Πραγματικά αξίζει να το ακούσετε και είμαι σίγουρη ότι θα κολλήσετε… :twisted:

Ενδιαφερον … αλλα αν δεν μπορει να παρει το mail που θα στειλουμε , δεν υπαρχει ενναλακτικος τροπος εποικοινωνιας , η αν ειναι μονο ενα κομματι να το βαλει ο kouroy να το κατεβασουμε μεσα απο εδω … εφοσον δινετε free .

και που το ψάχνουμε???

χρυσό οδηγό?

θα είναι ιεροσυλία να ζητήσω πληροφορίες για crystal tears? :roll:

Πολύ ευχαρίστως να τοποθετηθεί ως download, το θέμα είναι πως θα φτάσει ως εδώ. Εναλλακτικός τρόπος επικοινωνίας δεν υπάρχει πέραν από το e-mail; Και μιας και το λέμε, μήπως έχεις υπόψιν το e-mail WhenSilenceCries; Ή μήπως κάποιο site; Στην τελική, εσύ το έχεις το κομμάτι;

Βασικά εγώ είχα διαβάσει στο metalzone μια interview του Χρυσάφη και κατατύχη μου το έδωσε σε mp3 ένας φίλος μου…Το mail του είναι chrisafis_tantanozis@hotmail.com και το site των crystal tears www.crystaltears.com .Ψάξτε και στο net για να μάθετε περισσότερα! :twisted:

Α να και κάτι που βρήκα…

Chrisafis? metal project under the name Metally Insane is unleashed! Its product is only one song titled ?Rock Until We Fall? and the fact that 22 people participate makes it special indeed! Every guy comes from different underground acts from different parts of north Hellas. More precisely, members of Crystal Tears, Blade Of Spirit, Rising Storm, Secret Island, Scarified Vein & Corruption, Defector, Sacred, Dark Nightmare, Steel Tormentor, Defiler & Windfall, Drunkard & One Stab, Winters Dawn & Martyrium, Mordant, Ageless Wisdom (R.I.P.), Everflow & Anxiety, Startrip & Atria Mortis, Dizzy Roxx (R.I.P.), Stigma (R.I.P.) & Landmine (R.I.P.) and Futureless (R.I.P.) take part. The song was done with ultimate passion and love to heavy metal music and its underground scene and its acceptance world ? wide is very enthusiastic!

Aπό το site των Crystal Tears…