Eternal Champion @temple - 8 σεπτέβρη

Απο το fb του UTH

Eternal Champion return to burn Athens to the ground for one more time, after their triumphant gig in UP THE HAMMERS FESTIVAL and prove why they are considered as the next big thing in Epic Metal scene.
100 early bird tickets 22 euro
Rest of Presale - Door 25 euro
presale at ticketservices.gr and No remorse records
Be quick or be dead
Support bands t.b.a

2 Likes

Μακελειό!

Καυλα ήταν η πρώτη φορά.εκει…

Πολύ τσιμπημενο εισιτήριο κατά την ταπεινή μου άποψη

Θέλω βέβαια πολύ να τους ξαναδώ σε φουλ σετ

συμφωνω,ειναι τσιμπημενο.λογω πολεμου κ αυτο μαλλον

1 Like

Και ρωτω εγω γιατί όχι στο UTH που θα γίνει?

Γιατί προφανώς τότε έχουν κανονίσει όλο το τουρ. Το περίεργο της υπόθεσης είναι ότι το κάνει(?) ο γκαραζιέρης μετά από ότι έχει συμβεί με το γερμανό φίλο του και τη μπάντα. Κατά τα άλλα καλά να περάσετε κουφάλες. Είναι που είναι δύκολα τα οικονομικά αλλά και πέμπτη ρε μαλάκες???

1 Like

Εγώ να ρωτήσω τους φίλους παραπάνω: Γιατί πολύ τσιμπημένο το εισιτήριο; Άντε να συζητήσω πως θα μπορούσε να είναι 20 προπώληση-22/23 πόρτα αλλά 2-3 ευρώ δεν θα έσωζαν την παρτίδα.

2 Likes

Δεν θα πω ότι το σκεπτικό μου είναι σωστό , ούτε καν

Αλλά με 10ευρώ θα δω φουλ σετ Atlantean Kodex και με λιγότερο από τα διπλά ( όχι το θα πάω να στηρίξω ) μπορείς να δεις μια ολόκληρη μέρα UTH

25 ευρώ για Eternal Champion όσο κι αν μου αρέσουν και θέλω να τους ξαναδω , δεν μου βγαίνει να δώσω

Δηλαδή με αυτό το σκεπτικό, θα έπρεπε να βλέπουμε μπάντες από Αμερική με 5-10 ή το πολύ 15 ευρώ και ντόπιες μπάντες με 1-5 ευρώ; Αυτά είναι ουτοπικά νούμερα που δεν έχουν καμία λογική. Η νόρμα τα τελευταία 10 χρόνια τουλάχιστον είναι 18 με 25 ευρώ για μια συναυλία, σε εξαιρετικά σπάνιες περιπτώσεις 12-15.

Εγώ για τους eternal champion μίλησα

Μπανταρα είναι, οποίος πάει είμαι σίγουρος ότι θα περάσει πολύ καλά

Doors 19:30

Black soul Horde 19:50 - 20:40

Reflection 20:55 - 21:55

Eternal Champion 22:15 - 23:25

4 Likes