Eternal Tears Of Sorrow

Groupara kata tin gnwmi mou…denn tous akouw poli kairo alla episeis den mporw na vrw kai poli iliko tous…opou exw rwtisei me koitane kapos perierga kai opou exw parageilei mou ipan oti den vrikan…mipos kserete pou mporw na vrw?

Για πληροφορίες :

http://eternaltears.info/cms/index.php

Μόνο το Chaotic Beauty έχω ακούσει και ήταν ΟΚ. Πάντως σε torrents υπάρχουν αρκετά albums τους.

Απο τις αγαπημενες μου μπαντες.Απιστευτες μελωδιες.Πολλοι τους λενε οτι φερνουν στους Children of Bodom αλλα προωπικα θεωρω οτι ειναι πολυ πιο ποιοτικοι.Οσο για το υλικο που θες coralina μπορω να σε βοηθησω :wink:

ean xrhsimopoieis dc++ h allo programma gia free downloads me ena psaksimo pisteuo sou vriskei amesos ola tous ta album (toulaxiston emena edo mou vrike ta perissotera) akoma kai to teleytaio tous pou legete Before the Bleeding Sun, to opoio den exo akousei. paliotera akouga ayth th band, orismena kommatia san to Autumn’s Grief to Prophetian h to As I Die thimamai perissotero, se kapoia fash to eixane dialysei ki olas. an goustareis auto to eidos dokimase episis tous Graveworm, paizoun etsi melodic black metal/gothic kai isos sou aresoun.

To As I die ειναι των Paradise Lost σε διασκευη

νταξ έβγαλα το φτυάρι και έσκαψα πολύ…αλλά μιλάμε για groupάρα…έχω φάει τρελό κόλλημα…πραγματικά ακούω με την ίδια χαρά όλα τα album με αγαπημένο το Before the Bleeding Sun


Now playing: Savatage - Streets - 08 - St. Patrick’s
via FoxyTunes

Ωπ που ξεθάφτηκε αυτό. ;Ρ
Σαν καλύτερη έκδοση των COB μου κάνουν, καλούτσικο το άλμπουμ που έχω ακούσει (Chaotic Beauty) αλλά γενικά, τσουκ.
Ωραίες μελωδίες πάντως.

δε μαρεσει η φωνη μπορω να πω

To εξωφυλο απο το επερχομενο αλμπουμ

Και το single του

Πολύ γαμάτο εξώφυλο και πολύ καλό το single, βέβαια δεν είναι και στην καλύτερη ποιότητα.
Ξέρουμε πότε κυκλοφορεί το album?


Now playing: Anathema - Anyone, Anywhere
via FoxyTunes

Μαιο:wink:

ρε εχω παθει πλακα με τα 2 τελευταια αλμπουμ…εγω τους ηξερα για τα αλμπουμς πριν την επανενωση τους και εχουν μεγαλη διαφορα μεταξυ τους…νταξει,παντα ειχαν μελωδικα πιανα και κιθαρες αλλα εχουν στρωσει τα φωνιτικα καθως ειναι πιο βαθια τα μπρουταλ και επισης εχουν προστεθει και epic γυναικεια!

Red Dawn is Rising
Sinister Rain
Tears of Autumn Rain
Sea of Whispers
Nocturne Thule

απλα instant επη,τρομερα κομματια

Απο τις πιο αγαπημενες μου μπαντες πλεον. Αγαπημενο cd το “A virgin and a whore”. Μετα παει το “chaotic beauty” μαζι με το καινουριο τους “Children of the darkest waters” και αμεσως μετα το “before the bleeding sun”. Τα υπολοιπα 2 πρωτα απλα καλα.

εγω ρε παιδια εχω μονο το Sinner’s Serenade cd, τους θυμαμαι εντελως διαφορετικους απο αυτο που περιγραφετε,αλλα εξισου καλο.μπραβο τους που εξελιχθηκαν τοσο.

Para polu dinati band…apo tis agapimenes sto melodic death…
Melwdies,drums,fwni ola…aksizoun to psaksimo…

BandΑρΑ Απο τις λιγες

καινουριο τραγουδι απτο ανερχομενο αλμπουμ τους

αρκετα καλο,ωστοσο λιγο πιο soft αποτι περιμενα