Έκλεισε το Μο Βetter ;;;

Κάποιος μου είπε πως διάβασε στο Metal Hammer πως το ιστορικό club των Εξαρχείων έκλεισε. Η αλήθεια είναι πως είχα πάει πριν το 15αυγουστο και το βρήκα κλειστό αλλά υπέθεσα πως πρόκειται για καλοκαιρινές διακοπές. Άλλωστε εκείνη την ημέρα θυμάμαι χαρακτηριστικά πως υπήρχαν τρία μαγαζιά ανοιχτά σε όλα τα Εξάρχεια λόγω καλοκαιριού και δεν μου έκανε εντύπωση. Ξέρεις κανείς τίποτα για το θέμα; Αν αληθεύει ή είναι ραδιο αρβύλα;

:o :o :o

ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ!

Ελπίζω να μην ισχύει…

Πωπω στεναχωρια, πωπω.

Θα σταματήσουμε κάποια στιγμή να μιλάμε γι’ αυτό το μαγαζί; Ευχαριστώ.

To hell with that bitch !!!
Καλύτερα που έκλεισε …

και για να απαντήσω στην ερώτηση σου δεν ξέρω αν έκλεισε και ούτε διάβασα σε χάμερ από Ιούνιο και μετά ότι έκλεισε…

Δε πειραζει(sorry κι αν ακουγομαι κακος)αλλωστε εγω μια φορα εχω παει πριν 2 χρονια(πεμπτη κιολας)και δεν μπορω να πω οτι μ’αρεσε ιδιαιτερα.

Προτείνω και άμεση κατεδάφιση.

Θαρρώ πως έχεις άσχημες αναμνήσεις από το κέντρο αυτό.

To περιεργο θα ηταν να μην ειχε.

Χμ. Όχι, έχω πολύ όμορφες αναμνήσεις. Τις ομορφότερες θα έλεγα :slight_smile:

Γιατί κατεδάφιση τότε? :-s

Για λόγους νοσταλγίας!

Μάγκες ο τίτλος του thread είναι: “Έκλεισε το Μο Βetter ;;;”. Δεν είναι “Σας αρέσει το Mo Better;”. Δικαίωμά σας να μην σας αρέσει, κάποιοι το θεωρούσαμε το καλύτερο της Αθήνας. Μόνο μην σπαμάρετε.

Σόρρυ Μάνσον!
Εγώ τουλάχιστον ήξερα ότι έκλεισε για καλοκαίρι απλά. Δε ξέρω κάτι παραπάνω.

Αν έκλεισε πάντως καλύτερα θα είναι να ανοίξει μία κινητή μονάδα τροφοδοσίας Hot-Dog. Νομίζω είναι κάτι που χρειάζεται η πόλη μας και θα βελτίωνε κατά πολύ το βιοτικό επίπεδο των πολιτών από ότι έκανε το Νιού Μέτσολ.
Έτσι και αλλιώς τα σούπερ μάρκετ Ανδρικόπουλος κάθε Τρίτη βάζουν περίπου ίδιο σετλιστ με αυτό που έβαζε και το “καλύτερο μαγαζί της Αθήνας”.

Ifrit δεν χρειάζεται να μου ζητάς συγγνώμη. Epitaph συνεχίζεις να σπαμάρεις.

οχι ρε γαμωτο

και πανω που το χα παρει αποφαση να παω!!!

που θα ακουσω hatebreed τωρα εγω???

λολ ποιος τα λεει αυτα?? καθε καλοκαιρι κλεινει μεχρι σεπτεμβρη

μπαη δε γουεη, 5 σεπτεμβρη ανοιγει, λαβετε θεσεις

Σοβαρομιλάς ?? 8O8O8O8O:!:

τι σου φαινεται περιεργο? :?