Αυτο το euro ποιοσ θα το παρει?

Έλα να βλέπω γνώμες έλα τώρα που κατάκατσε ο κουρνιαχτός και καθάρισε η αντάρα
Ποιά ομάδα και γιατί πιστεύετε οτι θα σηκώσει την κούπα :-k :-k :-k

Ολλανδια.Ισως δεν εχει την καλυτερη ομαδα αλλα εχει σιγουρα την πιο γρηγορη
και την πιο αποτελεσματικη.Ειναι και συμπαθεια ανεκαθεν.

Μήπως να συνεχίζαμε στο ήδη υπάρχον thread?

Το σκέφτηκα Χρίστο αλλά δεν ξέρω αν υπήρχε η δυνατότητα για poll
Σε κάθε περίπτωση οι μοδεράτορες το γνωρίζουν καλύτερα και ας πράξουν όπως αυτοί νομίζουν

Είμαι ανάμεσα σε Πορτογαλία και Ολλανδία. Ok, η Ολλανδία έχει τρελή ομάδα αλλά για κάποιο περίεργο λόγο δεν μπορώ να την φανταστώ να το παίρνει :?

Επίσης νιώθω ότι αν συναντηθεί με Πορτογαλία ο Ronaldo θα την τσακίσει την άμυνά της.

υγ. Πορτογαλία με ένα λάμδα :stuck_out_tongue:

μόνο Ολλανδία ρεεεεε

Oλλανδία… Η πιο όμορφη ομάδα της διοργάνωσης…

Nταξει, Ολλανδία υποστηρίζουμε και την υποστηρζαμε εξαρχής, αλλά κατι μου λέει ότι ειναι επιτέλους η ώρα των Ισπανών

Η Ολλανδια θα αποκλειστει απο τη Ρωσια. Το πολυ πολυ να περασει με κανα μισο-0, αλλα πιο περα δεν παει. Η Γερμανια αν περασει τους Πορτογαλους εχει σηκωσει κ την κουπα:!:

Αν και θελω Γερμανους βλεπω να το σηκωνουν οι Κροατες!! ειναι πολυ καλη ομαδα και μπορει να τους υποτιμησουν+ εχουν σχετικα ευκολο εργο με τουρκια στους 8

Vamos Espana…ειναι η χρονια τους φετος…

αφου καταφεραν και νικησαν εμας δεν τους κραταει τπτ #-o :lol: :slight_smile:

H Oλλανδία θα το πάρει, κάνει μπαμ από την πρώτη αγωνιστική.

Το ότι κάνει μπαμ από την πρώτη αγωνιστική είναι που με τρομάζει…

Αφού όλοι ψηφίσατε Ολλανδία, ψήφισα και εγώ Ιταλία γιατί δε σκέφτηκα πως δεν παίζει ο Καναβάρο. Άρα αν αναρωτιέστε ποιος ψήφισε την Ιταλία, τώρα ξέρετε… :oops:

Παει προς Ιβηρική φέτος το κυπελλο…(και μαλλον προς Πορτογαλία μεριά…)

Πορτογαλλία παιδες! Ασε που αν το παρει τελικα…θα αρχισω να μπαινω σε υποψιες για το προηγουμενο ευρωπαικο…οχι οτι δεν εχω μπει ειδη…:-k

Η Ολλανδια ειναι σιγουρα η ομαδα που εχει παιξει την καλυτερη μπαλα μεχρι τωρα και αξιζει να το σηκωσει, οποτε αυτη “αναγκαζομαι” να ψηφισω. Αλλα αν παει τελικο με Πορτογαλια οποιος και να το παρει θα ειναι δικαιο

Οι Γερμαναραδες σημερα βλεπω να τρωνε πολλα!!!:stuck_out_tongue:

:lock:

Μπείτε στο θρεντ euro2008 και θα δειτε γιατί