Eurobasket 2011

Εγώ. Όχι πώς έχει κακή ομάδα η Ισπανία αλλά ρε πούστη μου αυτό το σπρώξιμο από τη διαιτησία δεν αντέχεται.

ντάξει έβαλλε τρίποντο ακόμα και ο μαρκ γκασόλ…
άντε μετά τη μαλακία του ρούντι πλησιάσανε λίγο οι γάλλοι… μας τα έχουν πρήξει κι οι 2 στο μικρόφωνο με την αήττητη φοβερή και τρομερή ισπανία…
έδιτ: πάλι ξεφύγανε :?, άντε να δούμε στο δευτερο

Καταπληκτικό πρώτο ημίχρονο που χάλασε μόνο από την εντελώς ηλίθια ενέργεια του Φερνάντεζ που έπρεπε να αποβληθεί με ντισκαλιφιέ από τον αγώνα.

Καταπληκτική στην επίθεση η Ισπανία απέναντι σε μια ομάδα που έχει πολλούς ξυλοκόπους πάντως. 2-3 Γάλλοι παίκτες είναι που ξέρουν να σουτάρουν, οι υπόλοιποι απλά πετάν την μπάλα προς το καλάθι ελπίζοντας.

Ιμπάκα έχει κατεβάσει τον γενικό

Εμένα περισσότερο κι απ’ το σπρώξιμο με τρελαίνει αυτός ο κωλοπαιδισμός τους, που φάνηκε και σήμερα με τη συμπεριφορά του Ρούντι.

Κι ας είναι, αδιαμφισβήτητα, η καλύτερη ευρωπαϊκή εθνική ομάδα.

Και να φανταστεί κανείς ότι τη Γαλλία γενικά δεν την πάω καν, τη θεωρώ περισσότερο ένα άθροισμα NBA-ers παρά ομάδα, καλά μπασκετικά βλάκες δεν το συζητάμε, αλλά και πάλι απ’ τους ανυπόφορους Ισπανούς χίλιες φορές καλύτερα, άπειρα πιο συμπαθείς.

Εγώ εγώ.

… Αλλωστε ο Γκασολ ειναι ο Κριστιανο Ροναλντο του μπασκετ.

Τα ξυνισμενα τους μουτρα, αξια ανεκτιμητη !

πφ! τους βαρέθηκα! η γαλλία δεν πλησίασε και δεν απείλησε στιγμή.
Ήταν οι Ισπανοί με το αχώνευτο στυλάκι ήταν και οι εκφωνητές που μόνο πίπα δεν πήραν από τον Ναβάρρο … ε άι σιχτιρ!!! ΤΟΥΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ!

Έλα;;;

Τι ? [COLOR=“White”]…[/COLOR]

Ενταξει αναμενομενα πραγματα δεν εχει αντιπαλο η Ισπανια,Ανετα το σηκωσε!!!

H καλυτερη ομαδα που εχει δει η γενια μας. Εγω προσκυνω και γραφω στα @@ την ελληνικη πλειοψηφια που βρισκει “αφορμες” να κραξει ανευ λογου και αιτιας

ΥΓ Με τους Γαλλους ημουν, αλλα δεν μπορεις να παραβλεψεις καποια πραγματα

Σιγάααααα,εντάξει λογικό είναι να τους βρίζουν,το είπαμε,δεν τους είπε κανείς άμπαλους

μα το ότι είναι σκατιάρηδες δεν σημαίνει ότι δεν είναι υπερομάδα :stuck_out_tongue:

All Tournament Team:
Tony Parker (France)
Bo McCalebb (F.Y.R. Of Macedonia)
Juan Carlos Navarro (Spain)
Andrei Kirilenko (Russia)
Pau Gasol (Spain)

MVP
Juan Carlos Navarro (Spain)