Euroleague 2006-07

Υπαρχει εχθρα μεταξυ τους απο το 2003, ειναι αληθεια. Τοτε στον τελικο κυππελου Ελλαδος μεταξυ Αρη-Παναθηναικου ο Σολομων ειχε βρισει την νεκρη μανα του Καλαιτζη οταν υπηρξε καποια ενταση στο παιχνιδι, απο τοτε υπαρχει εχθρα και ο Σολομων προκαλει συνεχως με ακομψο και απαραδεκτο τροπο τον Καλαιτζη.

Καλα σε εκεινον τον τελικο ο Καλαιτζης ειχε σαπισει στο ξυλο τον Σολομον…Και πολυ αμφιβαλλω αν ο Σολομον ηξερε οτι η μανα του Καλαιτζη ειχε πεθανει…Τεσπα,κανεις δεν ξερει ακριβως τι συνεβη.

Δεν θυμάμαι, αλλά σίγουρα διαιτητής θα ήταν ένα από τους Ζαβλανό, Βορεάδη ή Παπαδημητρίου…

Σιγουράκι οι κληρώσεις του Σωλήνα…

Σε ποια θύρα;[/quote]
στην 8!

Έβγαλα κι εγώ εισιτήρια, αλλά τελικά μου κουβαλήθηκαν κάτι συγγενείς γάυροι από το χωριό (Γαργαλιάνοι) και θα πάνε αυτοί.
Δεν πειράζει τους αξίζει μια στο τόσο…

Επειδη το βλεπω αναμεσα απο ασχετα ποστς, αυτο σε ποιο ποστ κολλαει ως απαντηση???

Καλά προφανώς και δε θα πάρει τη κούπα αλλά είναι η 3η ελλήνική ομάδα…Έστω και για το γαμότο θα μπορούσε να μπει…Πάντως καλά τα πήγαμε σήμερα.

Τρελες καυλες σημερα… :smiley: :smiley: :smiley:
Τα πατησαμε κατω τα τουρκακια!Και με Ραουφ και Σκειλς η ομαδα ειναι τελειως διαφορετικη,πολυ καλυτερη απο τη μετριοτητα των 3 αγωνων του πρωταθληματος…
Παρα τα 37 του,ο Ραουφ ηταν παρα πολυ καλος,11 ποντους σε περιπου 20-25 λεπτα.
Καλαιτζης και Σολομον κλασικα σκοτωνονταν,σε 2 περιπτωσεις ο Σολομον επρεπε να φαει τεχνικη ποινη(εσπρωξε και πηγε να επιτεθει στον Καλαιτζη),αλλα ο διαιτητης δεν εδωσε τιποτα…
Τεσπα,στα @@ μας,τους σκισαμε :smiley:

Με τετοιο λαο δυσκολα χανεις.(Η φωνη μου εχει κλεισει.)

[size=1]Στο τελος ολοι φωναζανε 2πλο μεσα στη Μοσχα Αρη ολε ολε…ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑ
Πηραν τα μυαλα μας αερα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/size]


Ολυμπιακός-Τάου: 97-78

Παλιές καλές εποχές μου θύμισε σε κάποια διαστήματα ο Θρύλος…

Επειδη το βλεπω αναμεσα απο ασχετα ποστς, αυτο σε ποιο ποστ κολλαει ως απαντηση???[/quote]

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Κάνεις τον ανήξερο

Παναθηναϊκός φυσικά…ο Ζοτς έχει τα κλειδιά…

Αρης-Φενερμπαχτσε/Ουλκερ 66-58
και
Ολυμπιακος-Ταου Κεραμικα 97-78
καλα ξεκινησαν οι ελληνικες ομαδες 3/3
Στο Αλεξανδρειο αναβιωσε η δεκαετια του 80!

Τι παιχτούρα ο Άκερ.

Καλά ρε σεις, μόνο ΠΑΟ και Ολυμπιακό βλέπετε? Μόνο εγώ δεν είμαι τόσο αισιόδοξος??? :lol: :lol: :lol:

μακάρι να πάνε τελικό ΠΑΟ-ΟΣΦΠ και ας καταφέρει να φτάσει ψηλά κι ο Άρης…το ελληνικό μπάσκετ χρειάζεται κάτι τέτοιο…

Μέχρι στιγμής μόνο στον ημιτελικό σε έχω πετύχει…

Δεν το βλέπω καλά το O.A.K.A τότε… :lol:

Δεν το βλέπω καλά το O.A.K.A τότε… :lol:[/quote]
Μονο το Ο.Α.Κ.Α.??? 8O
Αισιοδοξος εισαι!
Ολη την Αθημα δεν βλεπω εγω καλα.

Αποψινα αποτελεσματα:
Ταου Κεραμικα - Ντιναμο Μοσχας 77-61
Κλιμαμιο - Ολυμπιακος 86-93
Ολυμπια Λιουμπιανα - Ρομα 83-72
Φενερμπαχτσε/Ουλκερ - Ορτεζ 66-68
ΤΣΣΚΑ Μοσχας - Αρης 83-68

Αυριανα ματς:
Κολονια - Εφες Πιλσεν
Προκομ - Λε Μαν
Παναθηναικος - Τσιμπονα
Μαλαγα - Μπανταλονα
Παρτιζαν - Μακαμπι
Ζαλγκιρις Καουνας - Ελντο Ναπολι
Μπαρτσελονα - Μπενετον (Κακιουζης εναντιον Ζηση)

Φυσιολογικά αποτελέσματα θα έλεγα (εκτός από την νίκη της Ορτέζ)