Euroleague 2006-07

αυτό σε τιμά. εγώ πάντως γνωρίζω αρκετούς κάφρους οπαδούς που το παραδέχονται πως δεν σκεφτονται έτσι (οι πλειοψηφια στο σύνολο πάντως είναι ολυμπιακοι)…[/quote]
Και επειδή δλδ υπάρχουν 100 μαλάκες σε κάθε ομάδα, πρέπει να μπαίνουμε όλοι στο ίδιο καζάνι;[/quote]

οπωσδήποτε όχι…αλλά γενικά οι περισσότεροι ολυμπιακοι που ξέρω και ασχολουνται ειναι λιγο καφροι…

μάλλον κανω κακες παρεες… :roll:

bsk h kafrila pu lete bgainei meso tou upermetrou fanatismou pu deixnoun oi gauroi gia thn omada tous :roll:

Αν ειναι δυνατον…Χανεις 71-69,μενουν 5 δευτερολεπτα,εχεις επιθεση,μεσα στο παρκε ειναι Ραουφ και Σκειλς…και παιρνει ολη την επιθεση ο ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ!!!
ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΓΑΜΩΤΟ???
Να πατε στο Βεζουβιο να σας ανατιναξει.Βλακες.

Κερδισε γαμωτο και η Ορτεζ την CSKA,73-67…

Ολύμπια-ΠΑΟ 65-86

To είδα το παιχνίδι.
Έχετε Διαμαντίδη…
Από τους αντίπαλους ο Μίλιτς ήταν καλός…

Βιασμος…
Μεχρι το 3ο δεκαλεπτο που το ψιλοεβλεπα παντως ισοπαλια ηταν.Στο τελευταιο απ’οτι ειδα ο βαζελος εβαλε 31 ποντους…
Και το κουφο : δεν σκοραρε σε ολο το ματς ο Διαμαντιδης!

Σκεφτείτε να βελτιωθεί και λίγο στην επίθεση ο Διαμαντίδης τι έχει να γίνει…

Βεντουζα!!! :smiley:
Σημερινα αποτελεσματα:
Κολονια-Ταου Κεραμικα 70-102
Μπανταλονα-Παρτιζαν 82-51
Ολυμπια-Παναθηναικος 65-86
Ελντο Ναπολι-Αρης 71-69
Ορτεζ-ΤΣΣΚΑ 73-67
Μπανατον-Φενερμπαχτσε/Ουλκερ 93-83

Αυριανα ματς:
Εφες Πιλσεν-Λε Μαν
Ολυμπιακος-Προκομ
Ντιναμο Μοσχας-Κλιμαμιο
Μακαμπι-Ρομα
Τσιμπονα-Μαλαγα
Ζαλγκιρις-Μπαρτσελονα

Ολυμπιακός-Πρόκομ: 97-74

Kορυφαίοι Στικ και Άκερ, λίγα πράματα από την Πρόκομ.

ε,αν αντιμετώπιζε πρόβλημα ο ΟΣΦΠ απέναντι στην Προκόμ θα ήταν είδηση…ευτυχώς δηλαδή…μερικά χρόνια πριν θα ήταν ντέρμπι

Δεν ήταν ντέρμπι, τον πίναμε…

xaxaxa!!!αυτή ήταν η κατάντια του γαύρου…ευτυχώς που από πέρσι άρχισε νέα προσπάθεια…είχε πιάσει πάτο

Σημερινα αποτελεσματα:
Εφες Πιλσεν-Λε Μαν 53-64
Ολυμπιακος-Προκομ 97-74
Ντιναμο Μοσχας-Κλιμαμιο 78-73
Μακαμπι-Ρομα 78-65
Τσιμπονα-Μαλαγα 87-83
Ζαλγκιρις-Μπαρτσελονα 86-92

νίκησε η Μακάμπι!!!

Εκπληξη ισως να θεωρηθει η ηττα της Μαλαγα απο την Τσιμπονα.

Εχει μελετήσει κανείς τις πιθανότητες να διασταυρωθούν Παο και Ολυμπιακός αργότερα μήπως?

Οχι δεν τις εχω μελετησει, θα το δω μια μερα, ειναι πιθανο νομιζω να γινει παντου αυτο.

Πάντως κάνετε ένα λάθος. Ο Ολυμπιακός εκτός από πρόπερσι είχε κάθε χρόνο αξιοπρεπείς πορείες. Πχ το 2002 που το πήρε ο Βάζελος μη ξεχνάτε πως κανονικά θα πηγαίνε εμείς Final 4 και χάσαμε από την Ολύμπια στο ΣΕΦ. Έλεος!! Όπως και το 2003 (νομίζω, ή το '01; Τέσπα) που φτάσαμε ένα βήμα από το F.4 και αποκλειστήκαμε για ένα καλάθι με τη Barcelona.
Α, και να θυμίσω πως το σκορ στην Ευρώπη είναι 5-1, έτσι;;; :stuck_out_tongue:

Και οι τιτλοι 3-1 και οι συμμετοχες σε Final Four ειναι 7-4

logika exoume mia diastaurwsh osfp-CSKA kapou sta hmitelika opws eipa 3ana… gia teliko mono! makari…

olumpiakara 3eskise x8es e… popo gamatoi… pou na tan kai o mace mesa!