EuroLeague 2019-2020

Γράφετε εδώ να έχουμε σωστό topic. Ο Σέρχιο Ροντρίγκεζ πήγε Αρμάνι

Εχεις δίκιο. Να πούμε λοιπόν πως μέχρι στιγμής η Μπαρτσελονα έχει πάρει Cory Higgins (Cska), Brandon Davies (Zalgiris), κι από NBA Mirotic και Abrines.

O Goss πάει utah jazz

Ο Κούζμιτς (Ερυθρός Αστέρας, Παναθηναϊκός) είναι σοβαρά τραυματισμένος στην εντατική.

Περαστικά του, ένα θετικό είναι ότι δεν έχει αιμορραγία στο κεφάλι αλλά ειναι πολύ σοβαρα.

Η Μπάρτσα πήρε και Ντιλεινι… Μάλιστα… Έχει νομίζω ένα από τα πιο γεμάτα ρόστερ στην ιστορία της EL. Άντε να δούμε και τι θα δείξουν στο παρκέ.

1 Like

Εντάξει τον Ντιλεινι τον πήρε λόγω του τραυματισμού του Ερτέλ και της πολύμηνης απουσίας του. Βέβαια η Μπάρτσα έχει ούτως ή άλλως φοβερό ρόστερ φέτος.

Έχει ανέβει τη φετινή χρονιά το επίπεδο της Ευρωλίγκα. Υπάρχουν κάποιες ομάδες (κυρίως οι γνωστές ύποπτες) που έχουν κάνει φανταστικές μεταγραφές όπως η Μπάγερν ας πούμε.

Θα γουστάρουμε να βλέπουμε Ευρωλίγκα φέτος.

Έχει κανείς (ή είχε) Euroleague TV Pass; Αξίζει;

Έχω ακούσει για κολλήματα/κακό streaming αλλά με ψήνει το on-demand σε περίπτωση που δεν μπορώ να δω τον αγώνα live. Επίσης μπορείς να κάνεις cast στην TV σου ή παίζει μόνο από συσκευή;

Ρε παικταρα καμπατσο…Χαιρεσαι να τον βλεπεις να παιζει…8 ασιστ ειχε το παλικαρι…Κ οχι μονο βεβαια…

Η ρεαλ παντως καταφερε στο τελος να το κανει ντερμπυ με την φενερ αυτης της χρονικης περιοδου…

Αντε να δουμε καλο μπασκετακι φετος…Ελπιζω κ απο την ομαδα (αν παρει καναν καλο ασο)

Είμαι περίεργος να δω πόσο θα λήξει το Άλμπα-Ρεάλ
1ο δεκάλεπτο: 25-41
2o δεκάλεπτο: 35-9
Ημίχρονο: 60-50

1 Like

Εντελώς τρελή Ευρωλίγκα φέτος. Και ενας απολυτος χαμός για τις 2 τελευταίες θέσεις της οκταδας.

Η φετινή ευρωλιγκα είναι μια μεγάλη χαμένη ευκαιρία γιατί πλησιάζει τα στάνταρ της πρεμιερ λιγκ στη μπάλα. Ακόμα και οι μικροί στην καλή τους μέρα κερδίζουν τους μεγάλους, το σκορ φτάνει πολύ ψηλά και έχει πολύ θέαμα.
ΑΛΛΑ στο τέλος πάλι θα υπάρξει ο συνήθης εμετός με απροκάλυπτα σπρωξιματα για να επιτευχθεί φ4 “κανονικότητας”

1 Like