Europa League 2012-13

Ελα ρε,φτιαχτε το θρεντ που θα θαυμαζουμε φετος την τριφυλλαρα ! :stuck_out_tongue:

Και λογικα μονο αυτη γτ οι του Παοκ για κανα ντου ειναι καλοι μονο μου φαινεται,ενω για τον Ατρομητο να πει καποιος (αν το ειδε),αν οντως ο Σουμπινιο κανει θεατρο στην κιτρινη που πηρε.Γτ αν εγινε ετσι ειναι για διακοπη συμβολαιου.Μονος του με το τερμα ηταν.

Επειδη το ειδα ο Σουμπινιο δειχνει να ανατρεπεται απο το τερμα!

Δια χειρός Ραπίντ τα λεφτά έρχονται κατά δω… Vienna sausage anyone?

Οχι δεν εκανε θεατρο ο Σουμπινιο. Κανονικο πεναλτυ μην ηταν και κοκκινη για τους Αγγλους.

Μεγαλη αλητεια αν ειναι πεναλτυ.

Μακαρι βασικα να περασει ο Ατρομητος,το αξιζει.

Ασε που πρεπει να κοψει λεφτα απο τον Αλα φουζο,γτ θα φερει κανα δευτερο Φορναρολι και την γαμησαμε. !

Τωρα το γαμας…:frowning:

Ελα μωρε πλακιτσα-χαβαλες πως το λενε ,σιγα τωρα . :slight_smile:

τζαμπα το ανοιξες spawn (και καλα κοροιδευω το βαζελακο εγω ο ευρωθρυλος) με την κρυφη ελπιδα οτι θα εισαι γιουροπα το φλεβαρη… μην ψωνισεις κανα κοντομανικο γιατι θα το φαει η ναφθαλινη…

ναι το βρηκες εσυ τωρα .

6 παιχνιδια θα δουμε ευρωθρυλο φετος,βαριεμαι να κραζω παλι,τα λεει και ο Σαμις στο θρυλοθρεντ .

Αυτο το ανοιξα γτ εβλεπα Ατρομητο και αναρωτιομουνα για το πεναλτι ,επισης Γιουροπα παιζει η αγαπημενη Ατλετικο Μ. και θα το παρακολουθουμε απο κοντα (και φετος) .

μακαρι να περασουν και οι δυο παντως και γαμα τα 2 μυρια, τωρα γυρισα σπιτι και δεν το πιστευω το σκορ του παοκ…

Ειμαι δουλεια και δεν εχω δει τιποτα.Σοβαρα κλεψανε πεναλτι και κοκκινη στον Ατρομητο;;;Ποτε εγινε στο 0-0;;;Οσο για τον Παοκ αξιος της μοιρας του

Sent from my iPhone using Tapatalk

τι χανεις ρε δημουτσο???

στο 1-0.τελος ημιχρονου!

Αν και με κενο τερμα,εντυπωσιακο το τριτο γκολ της Ραπιντ!

Εγινε στο 44 εχανε ηδη 1-0. Ο Παοκ ηταν τοσο τραγικος; Ο Δημουτσος μοιραιος. Που και να το βαλει πολυ δυσκολα θα περασει…

Εχω την εντυπωση (απ οσο μπορεσα να διακρινω απ το λινκ) πως ο Σουμπινιο πληρωσε το γεγονος πως σε πρωτο χρονο παει αυτος στα χερια του τερματοφυλακα και σε δευτερο χρονο οντως του κανει πεναλτυ.Οπως και να χει κριμα .

ξανα ο ατρομητος ζητα πεναλντι και παλι παιρνει κιτρινη για θεατρο.Σ’αυτη τη φαση παντως δεν φαινεται να υπαρχει τοσο πεναλντι.Βασικα ακομα και αν υπηρχε δεν ‘‘το παιξε’’ καλα ο παικτης του ατρομητου.

Απ οτι φαινεται συνεχιζουμε μονοι μας στο γιουροπα!!!Αντε καλη κληρωση να εχουμε τριφυλλαρα

Sent from my iPhone using Tapatalk

κριμα για τον Ατρομητο.Παλικαρια τα παιδια!

Ειδικα ο πρωτος ομιλος δυναμικοτητας δεν ειναι καθολου κακος…

Ίντερ (Ιταλία)
Ατλέτικο Μαδρίτης (Ισπανία)
Λιόν (Γαλλία)
Λίβερπουλ (Αγγλία)
Μαρσέιγ (Γαλλία)
Σπόρτινγκ Λισαβόνας (Πορτογαλία)
Αϊντχόφεν (Ολλανδία)
Τότεναμ (Αγγλία)
Λεβερκούζεν (Γερμανία)
Μπορντό (Γαλλία)
Τβέντε (Ολλανδία)
Στουτγκάρδη (Γερμανία)

Με την ομάδα που έχουμε και στο πρώτο γκρουπ να ήμασταν, δε θα έλεγα ότι θα περνούσαμε σίγουρα… Θα πω μία ομάδα από κάθε γκρουπ που πρεπει να αποφύγουμε…

'Α: Ατλέτικο Μαδρίτης
΄Γ: Λάτσιο
΄Δ: Ραπίντ Βιέννης (επειδή είναι αδέρφια :D)