Eurovision

αντε ρε καλομοιρα!!!εθνικα υπερηφανοι και παλι!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8)

Εννοειται ότι δν θέλω να γίνει η γιουροβίζιον ροκ διαγωνισμός αλλά κάποτε(πριν 2 χρόνια) ήμουν ποταπός fan των Χιμ!:P:P:P Τα σχόλια δικά σας!!

Το γελάς? Δεν θα μπορούσαμε να χουμε καλύτερη εκπροσώπηση και δεν πέσαμε στο επίπεδο των άλλων χωρών. Η ποπ είναι ευραίως διαδεδομένη μουσική και η εκπροσώπησή μας πολύ καλή!

Καλά ε, απ’ όλες τις eurovision που έχω παρακολουθήσει, πάντα επιθυμώ να πατώσουμε εκτός από τη χρονιά που ήταν ο Ρουβάς και μ’ άρεσε το τραγούδι κτλ

Το πόσο ξενέρωσα όταν το χε πάρει το μπάζο Παπαρίζου δν λέγεται.

Ε και φυσικά ξενέρωσα και τώρα που πέρασε η Καλομοίρα αλλά λιγότερο

Ναι καλα πες μας τωρα οτι δεν την εδινες την Παπαριζου.

Ναι νταξ, απλά μου κάνει ότι πιο πριν είχε βγει στο κτίμα ν’ αρμέξει γελάδια

Πραγματικά, είμαι εθνικά υπερήφανος σήμερα…

ΠΕΡΑΣΕ Η ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ!:vibrate: :yahoo: =D> \:D/ :bounce:

Πέρασε και η Φινλανδία, παρ’όλο που το τραγούδι είναι ΑΙΣΧΟΣ!

Όταν βγήκε η Καλομοίρα στην σκηνή στην αρχή αρχή, δε σας έφερνε λίγο σε Αλίκη Βουγιουκλάκη με το στήσιμό της?:-k :-s

Πέρασε ρε πέρασε! Η Φινλανδία εννοώ, γιατί το δικό μας μυγόσκατο δεν άξιζε που πέρασε, αλλά ας μην αρχίσω να λέω για συμμαχίες και κουραφέξαλα. Η τσιχλόφουσκα …

Ανασυντασσόμαστε μέχρι το Σάββατο!!!
Τελικά ο όρος ‘τσιφούτηδες’ σας παρακίνησε; :lol:

Παντως βρηκαν support οι Μanowar για την Ευρωπαική περιοδεία τους…:lol:

Τα εθνικα μπουτια μας θριαμβευσαν παλι…Μη μου πειτε οτι δεν ηταν ιδια η Παπαριζου?

Ουυυυ…φτυστές…:lol:

Τα backround φωνητικα της Καλομοιρας ακογονταν σαν ψαλμοι…:lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

τα σπασε !!

Επειδή ‘λυχνίας σβησθείσης πάσα γυνή ομοία’, από κάτω όπως τις βλέπουμε είναι ίδιες και απαράλλακτες :lol:

Aν το πάρει πάλι η Φινλάνδία (λεμε τωρα…),θα γινω ο μεγαλύτερος οπαδός των Μanowar σε ολη την υφήλιο…:lol: #-o

Το τραγούδι είναι αισχρό ρε, τι να πάρει?:stuck_out_tongue:

Αυτοι τωρα καθε χρονο θα στελνουν metal/rock κομματι?:lol: #-o

Gorgoroth!!

Αυτή είναι η λύση! Και τον Σειρηνάκη στη Λαμπίρη να εξηγεί τα πως, που και γιατί:lol: :lol:

εγω βλεπω καθε χρονο φανατικα Eurovision :stuck_out_tongue: πιστευω οτι φαετος η συμμετοχη μας ειναι χαλια των χαλιων (οχι οτι ποτε ηταν και κατι που ακουγοταν αλλα τεσπα) και να για να λεμε την πικρη αληθεια και τους φινλανδουσ καπου εκει τους κατατασσω