Eurovision

Είπαμε “όχι μανάδες” ε! :stuck_out_tongue:

Πώς το κατάλαβες; :stuck_out_tongue:

Ψηφίστε καμιά λετονία,καμιά ισπανία,καμιά ιρλανδία φέτος.Να βγει τίποτα χαβαλετζίδικο,αφού έτσι κι αλλιώς σαν διαγωνισμός είναι γτπ και πολύ στα σοβαρά τον παίρνουν κάποιοι,να γελάμε και λίγο τουλάχιστον.

ζήτω ο ποιοτικός θεσμός που ακούει στο όνομα eurovision!!!
αναρωτηθήκατε ποτέ πόσο όμορφα είναι τ κομμάτια κ τι μυνήματα για μάχη ενάντια στο κατεστημάνο κρύβουν μέσα τους???το τραγούδι της υπερκαλλιτέχνιδας καλομοίρας πχ, μιλά για τη φτώχεια.Secret combination λέγεται εννοώντας ότι σε λίγο δν θα έχουμε λεφτά ούτε να φάμε κ θ κλέβουμε τράπεζες…Φανταστείτε πόσο μάγκες είναι οι διοργανωτές κ οι κριτές κ ο υπερμορφωμένος ελληνικός λαός που παρακολόυθησε το συμβολισμό πίσω από τις λέξεις κ το επέλεξε κιόλας…

Ε και τι περιμένεις ? Όλο κάτι τέτοια θα πηγαίνουν,αφού οι περισσότεροι τέτοια ακούνε.

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=2363

Ρε σεις ακόμα και οι HIM είναι ποιότητα μπροστά στις υπερπίπες που ακούγονται στη γιουροβίζιον…Η γιουροβίζιον είναι μόνο για να βλέπουμε κανένα βίζιον…Μηδενίζουμε το volume στην TV και απολαμβάνουμε θέαμα!!!

Νταξει, αλλη φημη εχει η κανονικη και αλλη αυτη :stuck_out_tongue:

Ο λογος που το πα βασικα ειναι γιατι θα ξεφτυλίστει η μεταλ. Φαντασου τι εχει να γινει…Θα αρχισουν ολοι να ακουνε μεταλ γιατι θα ναι της μοδας (βλ Lordi), και θα γινει γενικα ενας πανικος. ααα, ουτε να το σκεφτομαι :stuck_out_tongue:

Έλα αύριο βράδυ να ψηφίσουμε ολίγον τι Φινλανδία!!! Για το γαμώτο δηλαδή!!!
Εάν πάλι ροκάρετε, ε, διαλέξτε Αζερμπαϊτζάν. Μη γελάτε αν δεν το ακούσετε και δε δείτε! Διόλου κακό!

Αιντε παλι καλα που υπαρχει η γιουρο-βυζιον και εχουν δουλεια καποιες τατιανοεκπομπες…:stuck_out_tongue:

Η κακομοιρα τι θα κανει σημερα στον ημιτελικο? Ρε γμ αυτη συμπεριφερεται κ μιλαει λες κ ειναι κανενα νηπιο…χαχαχου κ χαχαχα.:? Γενικως χαζοχαρουμενη η κακομοιρα…:lol:

Για το χαβαλε κ μονο μπορει να ριξω κ μια ματια στην μαπαβιζιον.:-k

ΥΓ Το τραγουδι των φινλανδων περα του οτι δεν καταλαβαινεις τι τραγουδανε ειναι τρελη μουφα…οι λορντι μπροστα τους ειναι γιγαντες.

Ρε άιντε να το ψηφίσουμε ν’ αλλάξει και λίγο η μονοτονία του ‘θεσμού’, ποιος είπε ότι θα φτάσουν τους Λόρντι; Έλα τσιφούτηδες!!!

Λες? Πω ρε πλακα θα εχει να βγουνε παλι οι φινλανδοι με το μεταλ/ροκ κομματι τους,θα μετατραπει απο ποπ σε μεταλ η γιουροβιζιον!:stuck_out_tongue: #-o

Είμαι τσιφούτης…Δεν θα στείλω sms…[-X

Ερανο κανουν τα παιδια…δεν θα συνεισφερεις…?:lol: #-o :stuck_out_tongue:

O Demaio είναι υπερήφανος:!:

Ναι ήταν έπικ κομμάτι, αλλά κακώς τραγούδησαν στα φινλανδικά. Ας είχαν και αγγλικό και φινλαδικό στίχο στην τελική. Σε καμία περίπτωση δεν θα επαναληφθεί το φαινόμενο Lordi πάντως.

Δεν μου άρεσε ο φινλανδικός στίχος, και οι αλα slipknot τυπάδες πίσω με τα τύμπανα. Κατα τ’ άλλα ποζεριές, δερμάτινα, σολίδια, ριφφς, μπάσο ντεμάιο και τα ρέστα. Αλλά δε θα περάσει. Είναι και χεβιμεταλλάδες. Πίσω μου σ’έχω σατανά.

Απαίσιοι ήταν ρε παιδιά. Ντρέπομαι γιατί θα μου λένε (όσοι ξέρουν ότι ακούω μεταλ) τι είναι αυτές οι πίπες που ακους.

Ειδικά ο τυπάς με αυτό το τρου όπλο που χρησιμοποιούσαν στον μεσαίωνα ήταν εντελώς γραφικός.

(δεν το πρόλαβα όλο το κομμάτι)

Αν το λεγανε στα αγγλικα ισως…στα φινλαδικα δεν καταλαβε κανεις τπτ.[-X #-o :lol:
Η κακομοιρα πως ητανε ετσι σαν τη μπαρμπι την κανανε…καλυτερα να στελναμε τους ανωριμους…:lol: :lol: #-o #-o

Όχι ρε πολύ καλή ήταν η Καλομοίρα. Άσε που θύμιζε πολύ Παπαρίζου. Σήμερα με όλες τις πίπες που έχει θα περάσει πιστεύω.

πραγματικά ήταν πολύ καλή…