Evanescence Live in Greece 20/6/2012 @ Κτίριο Ξιφασκίας Ελληνικό

θα πατησω ριπορτ για βλακεια σε οποιον θεωρει στις μερες μας 40ε φυσιολογικα για τους evanescence.

εβανέσενς - 35/40? - λογική τιμή

Κάτι δε κολλάει στα παραπάνω. Βρείτε και κερδίστε μία πέτρα :slight_smile:

εδω οι megadeth εχουν 30!
και για τι μεγεθη μιλάμε…

ενταξει ρε παιδια, αλλη η ποιοτητα των Εβανεσενς και αλλη αυτη των Megadeth…

Για το αν είναι ποιοτικοί οι Evanescence ή όχι είναι θέμα του καθενός και συνεπώς το αν είναι λογική η τιμή του εισιτηρίου ή όχι. Οκ, εγώ προσωπικά πιστεύω είναι μια χαρά. Δηλαδή στους Red Hot Chili Peppers που έχει πάει 100ευρώ η αρένα? Να μου πεις άλλο RHCP. Αλλά έλεος! Σιγά τον εξοπλισμό που θα χρειαστούν. Το όνομα πληρώνεις. Αλλά όλοι τρέχουν γιατί φυσικά είναι “once in a lifetime”… και εγώ θα πάω δε λέω. Όσο για τους Megadeth… πάλι θέμα γούστου, αλλά sorry κιόλας, θα έρχονται κάθε χρόνο… οι Evanescence ΑΝ ξανάρθουν θα είναι σε 500000 χρόνια, και αν!!

λογικά τότε θα έρθουν για την reunion περιοδεία, performing the “fallen” album in its entirety

Έλεος xD

μην το γελάς καθόλου…και να δεις που θα μαζέψει και κόσμο…σκέψου μόνο το σκηνικό…[B]2023[/B] ξέρω γω, 20 χρόνια από τότε που κυκλοφόρησε το fallen και οι 40αρηδες εαυτοί μας θα λένε " ωρε πούστη στο γυμνάσιο ξερω γω τους άκουγα αυτούς για ένα φεγγάρι…ζούνε ακόμα??", όπως αναρωτιέται ο πατέρας μου κατα καιρούς για κάτι ψυχεδελικές αγγλικές μπάντες που άκουγε στα 60s…θα μου πεις τι συγκρίνω τώρα…#-o

Εγω 45? έδωσα για αρένα πάντως για R.H.C.Ρ που είναι και μεγαλύτερο όνομα…τουλάχιστον 10 γράμματα παραπάνω

Sent from my GT-I8000 using Tapatalk

Λες ανακρίβειες :stuck_out_tongue:

[SPOILER]Red Hot Chili Peppers =18 γράμματα
Evanescence= 11 γράμματα[/SPOILER]

btw, και εγώ βρίσκω τσιμπημένη την τιμή. Πάντως αυτή τη φορά τους πάνε σε μικρότερο χώρο (Θέατρο Βράχων) σε σχέση με την προηγούμενη φορά (Καραϊσκάκη). Το ξέρουν και οι διοργανωτές ότι δε θα μαζέψουν τόσο κόσμο, δεδομένου ότι είναι πλέον πολύ μακριά από την εποχή του “Fallen”, έχουν γίνει πολλές αλλαγές στη σύνθεση κλπ.

Μπα, οι Evanescence πουλάνε πολύ στην Ελλάδα ακόμη. Οι πωλήσεις του καινούριου album πήγαν μια χαρά :stuck_out_tongue: Απλά πέφτει εξεταστική περίοδο και επίσης είναι ίδια μέρα με Megadeth… ε λίγο αυτά λίγο η οικονομική κρίση, λίγο το ότι είναι εντελώς ανοργάνωτοι και δε το ανακοίνωσαν καν ένα μήνα πριν… δε μαζεύεται εύκολα ο κόσμος :stuck_out_tongue: Ξέρω πιο πολλά άτομα που δε μπορούν να πάνε παρά που μπορούν :stuck_out_tongue: Κρίμα πάντως…

http://www.youtube.com/rockinrio?feature=inp-lt-rog τωρα παιζουν live στο rock in rio

Καλοι ηταν, αν και πολυ ψοφιο το κοινο… :stuck_out_tongue:

Α ρε πστη, γτ να ειναι τοσο ακριβο το εισιτηριο;! :frowning:

ρε σεις αμαν με την τιμη του εισιτηριου. Ενταξει δεν ειπαμε οτι ειναι και παμφθηνο, αλλα αν σκεφτεις οτι οι epica εχουν 25 oi evanescence δεν ειναι λογικο να εχουν 35?? Eιναι λιγο πιο International οσο να πεις :wink:

Συγνωμη για το double post, απλα να ενημερωσω οτι εχει αλλαξει ο χωρος της συναυλιας για οσους ενδιαφερονται. Θα γινει στο Ολυμπιακο κεντρο Ελληνικου, στο κτιριο ξιφασκιας…

Ο χώρος είναι μεγαλύτερος ή μικρότερος;; φαντάζομαι ότι η αλλαγή έχει να κάνει με την προπώληση!

ειναι εκει που επαιξαν οι manowar το 2007.κλειστο ειναι.και νομιζω μεγαλυτερο απ’το θεατρο βραχων.

Η διοργανωτρια εταιρεια ανακοινωσε οτι λογω αυξημενης ζητησης εισιτηριων θα πραγματοποιηθει η συναυλια στον περιβαλλοντα χωρο του Ολυμπιακου κεντρου ξιφασκιας.

LIVE EVANESCENCE: Σας ενημερώνουμε ότι λόγω αυξημένης ζήτησης εισιτηρίων, η συναυλία των Evanescence θα πραγματοποιηθεί σε νέο μεγαλύτερο χώρο και συγκεκριμένα στον [B]περιβάλλοντα χώρο[/B] του Ολυμπιακού Κέντρου Ξιφασκίας Ελληνικού.
Όλα τα εισιτήρια που έχουν πουληθεί μέχρι σήμερα και αναγράφουν τον προηγούμενο χώρο (Θέατρο Βράχων) ισχύουν κανονικά.

Εγώ που αναρωτιέμαι από τώρα αν ζούνε ακόμα σαραντάρισα κιόλας??? :stuck_out_tongue: