Evanescence Live in Greece 20/6/2012 @ Κτίριο Ξιφασκίας Ελληνικό

http://www.apada.com/2004/img/2004_hellinikon.jpg α αρα καπου εξω.εχει παντος πολυ χωρο.καπου θα το διαμορφωσουν μαλλον.

Εκεί κάπου δεν γίνεται κ των Lynyrd Skynyrd;; δλδ πηγαίνει συγκοινωνία π.χ.τραμ;

πηγαινει το τ5 νομιζω προς βουλα. και η σταση ειναι η 2 αγ.κοσμα…

re pedia ellhniko menw alla den exw idea pou ginete,mporei kapios na help ligo?

Support λέει οι Elysion ! Γαμώ !

Ωραίο support!! Αξίζει κ με το παραπάνω!!

Έχουν πει ώρες που βγαίνει το κάθε συγκρότημα;

Παιδια εχω βαλει αγγελια στο φορουμ για 2 πολυ φθηνα εισιτηριακια για την συναυλια.30 ΕΥΡΩ.μπειτε να την δειτε αν θελετε.Εγω δεν θα παω τελικα.

Μου κάτσε μια φάση, είδα Elysion και μετά πήγα Megadeth. Μετά απο λίγα λεπτά τράκ, και λόγω προβλημάτων με το αέρα, απογειώθηκαν.Alternative τιτλος συναυλίας : 6500, έφηβα κοριτσόπουλα, οι μαμάδες τους, κι έγω ! trolloλολ !

Τη καλύτερη δουλειά έκανες!!!

Καλοί ήταν οι Evanescence δε λέω, είχαν κέφι, ξεσήκωσαν τον κόσμο, είχαν καλό ήχο αλλά πάξανε πολύ λίγο. Νομίζω 1 ώρα κ 10 λεπτά. Σαν ξεπέτα που φάνηκε. Έτσι ήταν κ το 2007;
Από την άλλη με το βγήκαν κατάλαβα γιατί ήταν χορηγός ο Γερμανός! Έλεος με τα κινητά!!!

το ιδιο με το 2007 ηταν περιπου σε διαρκεια.αλλα το καλυτερο live ever ηταν το 2004 στο Λυκαβητο.με την αρχικη συνθεση.τωρα εχουν αλλαξει ολα τα μελη.

Ωραίο αλλά λίγο. Ο ήχος ήταν πολύ καθαρός, η μπάντα είχε κέφι, τα φωνητικά ακούγονταν καλά, με λίγες εξαιρέσεις, αλλά πραγματικά, γιατί 75 λεπτά;

Αρκετά καινούρια κομμάτια, με τα σινγκλ να ξεχωρίζουν και κάτι σαν μισερό best-of από τα υπόλοιπα. Πολλές φωνές στα Lithium, Call Me When You’re Sober, Bring Me to Life και My Immortal, αν και προσωπικά περισσότερο χάρηκα τα Whisper, Imaginary και Your Star, που είναι άνετα στα καλύτερα κομμάτια που χουν γράψει. Δεν ήταν καθόλου κακή εμφάνιση, αντιθέτως, αλλά με τόσο μικρή διάρκεια αδικούν τους εαυτούς τους.

Αυτό που ειπώθηκε για κινητά και φωτογραφικές παραπάνω μεγάλη αλήθεια

νομιζω οτι το 04 ειχαν ερθει με τον Balsamo στην κιθαρα και οχι με τον Moody.

ναι.ο Moody εφυγε το 2003.

τελικά έπρεπε να πάω στους εβανέσενς να ακούσω το γκόιν άντερ απο τη στιγμή που αυτοί οι megadeath δεν επαιξαν εκεινο το σετ δε γουορλδ αφάιαρ.

Το κραξιμο του αιωνα τρωει ο συντακτης της κριτικης για την συναυλια.Και δεν εγραψε και τιποτα τρομερο ο ανθρωπος.Τελικα το ανοιγμα των σχολιων ηταν ‘στρατηγικη’ κινηση :stuck_out_tongue: