Evanescence

κοιτα αμα δεν ειχε βγαλει τα εμπορικα σινγκλς,δεν θα γινοτανε οτι εγινε.γιατι ευκολοακουστο ηταν και το προηγουμενο αλμπουμ τους.αλλα το bless the child δεν ειναι nemo και wish i had an angel!!
επισης μεσολαβησε και μια ολοκληρη ροουνρανερ.αμα δεν ειχε γινει η μεταγραφη αυτη δεν ξερουμε πως θα τανε τα πραγματα!

Η γνωμη μου για τους Evanescence ε ?

Πολυ ευκολα τραγουδια σε συλληψη και εκτελεση, ποπ για να το παιζουν ροκουδες τα 15χρονα κοριτσακια.

Αντιθετως οι Nightwish ειναι γαματη μπαντα με τεραστια ποιοτητα…

Ακριβως αυτα!

my immortal!!!

Α, καλά αυτός είναι προπολεμικός :papas:

υπηρχε κ τοπικ κ για τους εβ ε? μαλιστα… εγω τους ακουγα οταν πηγαινα δευτερα γυμνασιου (2003) κ μπορω να πω οτι ειχα πορωση για καποιο διαστημα αλλα μαλλον τοτε μου αρεσε το ολο στυλακι τους παρα η μουσικη τους. μετα αρχισαν να αποχωρουν μελη οποτε αυτο το γκρουπακι ξοφλησε για μενα. ολη αυτη η κλαψα της αμυ που εβγαινε στα μμε κ ελεγε για τα προσωπικα της με σκοπο πιστευω μονο το χρημα δεν μου αρεσε ποτε. τελικα κατεληξε μονη της με ενα τερρυ μπαλσαμο μονο κ οι αλλοι να ειναι μουσικοι για τις συναυλιες της (πλεον ειναι της γιατι δεν υπαρχει μπαντα)

καλα κι εγω ημουνα πορωμενη στην πρωτη γυμνασιου αλλα ενταξει τωρα πια μ εφυγε η μεγαλη πορωση γιατι οι εβ εινααι πλεον ψιλοξεφτιλα ασε που αν ακουσεις την Amy live θα ευχοσουν να ησουν κουφος!!! τες πα… οι εβανεσενς κουρασαν μαζι και η γκρινια της ‘τραγουδιαρας’

evanescence = R.I.P

R.I.P.:frowning: :cry:

δεν ξερω… ειναι πολυ λυπηρο να βλεπεις μια μπαντα με καποιες προοπτικες (εστω λιγες) να κατανταει καπως ετσι… η αμυ κλαιγεται οπου σταθει κ οπου βρεθει κ η αποχωρηση του μπεν ειχε γινει σοου πια. εκεινος δεν ειπε τιποτα κ εκεινη δεν ειχε αφησει εντυπο για εντυπο που να μην παει να μιλησει για τον πρωην συνεργατη της που της την εφερε πισωπλατα κ υπουλα. ελεος δηλαδη. ακομα στο πρωτο αλμπουμ ηταν οποτε φωνη κ τα σχετικα τα δικαιωλογω καπως αλλα το να προσπαθεις να πουληθεις με τετοιο τροπο τι να πω ειναι τεραστια ξεφτυλα…

Συμφωνω.

Μου θυμιζει το σοου του χωρισμου Nightwish-Tarja και το “μυστηριο” και καλα για το ποια θα ηταν η νεα τραγουδιστρια…

πολυ χειροτερο θα ελεγα μαλιστα…αυτο κρατησε ενα δυο χρονια. η κλαψα της αλληνης κρατησε απο τοτε που υπαρχει το γκρουπ… αν οντως την κακοποιουσε ο μπεν καλα εκανε κ πηρε ποδι αν ομως ολα οσα λεει ειναι προιον μαρκετινγκ το εχει χασει το παιχνιδι. ειλικρινα κανενας αλλος καλλιτεχνης δεν με εχει αποητευσει τοσο πολυ…

E, και ο αλλος δεν σηκωνεται και φευγει μια ωραια πρωια χωρις να δωσει σημεια ζωης.
Καλα τωρα καθομαι και μιλαω για “προσωπικα” δυο μελων ενος συγκροτηματος αλλα μπορει η κοπελα να φρικαρε απο ολο το σκηνικο και να μην μπορει να μην μιλαει γι’αυτο.Okay.Δεν πιστευω παντως οτι ειναι προιον marketing.

Eίσαι ρεπόρτερ του Star μήπως?

:stuck_out_tongue:

Eσυ κανεις κατι αλλο απο το να την λες στον κοσμο?:-k

:-- :-- Βad Katerina…:stuck_out_tongue:

Good George!:stuck_out_tongue: :smiley:

Δεν εχω διαβασει ολο το θρεντ (μονο πρωτη σελιδα) αλλα εσεις που τους κραζετε και τους βαζετε στην ιδια μοιρα με κατι Avril και Tokyo Hotel μαλακιουλες, εχετε ακουσει κανενα δισκο (δισκο, οχι κανα videoclip)? Εγκυκλοπαιδικα απλα…

νομιζω πως δε τους “κραζουμε” χωρις να εχουμε ιδεα… εγω προσωπικα εχω δυο εκδοσεις του origin κ αρκετα singles τους (προσεξε δεν μιλαω για fallen anywhere but home the open door που μπορεις να τα βρεις οπουδηποτε) οποτε εγω τουλαχιστον ΗΜΟΥΝ καποτε φαν κ πλεον εχω αναθεωρησει για τα καλα

μλκ νταξ, με αβαταρ Σαμμονινγκ και να υπερασπιζεσαι Εβανεσενς ειναι λιγο σουρεαλ! γουσταρω δικεμου! 8)