Evidence One - The Sky Is The Limit

Tι να πώ τότε, γούστα είναι αυτά 8) ακόμη κι αν κατά τα αλλα έχουμε αρκετά κοινά γούστα :stuck_out_tongue:

Που θα παει καπου θα βρεθουμε παλι στα γουστα ολοι που θα παει…

Μιτς αστα αυτα με τα clubs και τα hit που χτυπιεσαι γιατι οπως ξερεις εγω δεν ειμαι τυχαιος . Πληροφοριες ρουφιανου μου που ειχε λαβει φωτο σου πριν το live των Μaids - Talisman με αποστολη αν σε πετυχει οπτικως να σε τσεκαρει καναδυο φορες μου ειπε τα εξης (τα οποια τα ειχα ασσο στο μανικι φυσικα τοσο).

Δεν χτυπηθηκες με Talisman παρα μονο ειδε χτυπημα οταν παιξανε Maiden εμαθα . Αστα τωρα αυτα που ξερεις για ποζεριες :stuck_out_tongue:

Διαβασα το ρεπορτ τοτε που ελεγε για Maiden και κατι αλλα μεταλλαδικα και ειπα να σε πειραξω …δεν πιστευω να το εφαγες :lol:

[SPOILER]Xαχα! Δεν σου τα είπε καλά ο ρουφιάνος σου! :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

Είχα λίγο πιο πίσω μου τον Davidian και τον Angmar και ακριβώς δίπλα μου τον Eagleheart! :wink:

Ρώτησέ τους για το τί ακριβώς έκανα στους Talisman! 8)

…και ακόμα περισσότερο τί έγινε μετά στο club που πήγαμε και πετύχαμε ποζεροβραδιά! :dance: :stuck_out_tongue: [/SPOILER]

Eχουμε και μαγαζι AOR - Hard Rock στο φορουμ και να το συνεχισουμε λινατσες …

Πρεπει να αλλαξω ρουφιανο :stuck_out_tongue:

Αν και αργησα χαρακτηριστικα να ακουσω εκτενστερα αυτο το δισκο…μπορω να πω οτι τον απολαμβανω παρα παρα πολυ!!Γαμω τα κομματια μεσα,σχεδον ολα μου αρεσουν το ιδιο!!Τι να πρωτοπεις??

Sky Is The Limit
Mr Madness
Won’t Sleep Alone
Raging Winds
Gallery Of Broken Glass

Ειναι κομματια τα οποια μπορεις να τα απολαυσεις πραγματικα οποιαδηποτε στιγμη!!Ενας απο τους καλυτερους φετινους δισκους στην κατηγορια του μαζι με το Eden’s Curse το οποιο μου αρεσει κατα ενα κλικ περισσοτερο!!

Δυστυχώς δεν λέει και πολλά το συγκεκριμένο πέρα από κάποια κομμάτια:bounce: