Σημερα στο τexas

Ασχετο , Jim_lick αν ειναι μες το σ/κ να τα πουμε εχωφερει παρα πολλα , απο τη δουλεια , μιλαμε γυρω στα 100 cd … θα τηλεφωνηθουμε , οκ ?

Re palikaria, ta pragmata einai apla: Opoios den goustarei ti mousiki pou paizetai sto magazi ti Deutera, apla den paei. Fysika kai exei dikaioma na krinei an tou aresei i oxi kai na dimosiopoiisei tin apopsi tou kiolas, alla prepei na lifthei ypopsi ena pragma: Kanenan magazi pou paizei rock (kai pano), den exei toso kosmos oso to Texas ti Deytera ki ayto pistonetai ston dimitri pou vazei mousiki kai ton Dimitri pou exei to magazi pou exoun syspeirosei ton kosmo pou akouei melodiko hard rock ki exei ena steki (opos kai o Mixalis me to epiko metal). Ayto toulaxiston ofeiloume na to anagnorizoume kai einai sta syn, to oti exei dimiourgithei tetoio steki gia ton kosmo.
Apo kei kai pera, to ti vazei o kathe dj den einai mono thema prosopikon epilogon. An loipon paizetai kathe Deytera to Forever young, ayto mallon einai apaitisi tou kosmou, para gousto tou dj. Prepei na to katalavoume ayto. den mporeis na kratiseis magazi me ta demo kai ta agnosta. Prepei na yparxoun ta hitakia pou kserei kai o ksekarfotos kosmos, i se teliki analysi, pinei to poto tou, diaskedazei kai goustarei na akousei ta sygkekrimena tragoudia. Den nomizo omos oti prepei na yparxei parapono apo tin poikilia pou akougetai.
Eimai asxetos me ti fasi, alla epeidi vlepo oti dimiourgitai thema apo to miden, einai pragmatika krima kai malista anamesa se anthropous pou ypostirizoun to idio idioma kai stin teliki anti na einai enomenoi (pou einai san ton Leonida me tous 300 - giati tosioi apodeiknyetai oti einai), kathontai kai tsakonontai gia anousia pragmata…

ΑΧαχχαχαχΑΧχ καταφέρατε να πλακωθείτε σε τόπικ για παρουσίαση προγράμματος.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Στο θέμα τώρα…Οι μουσικές επιλογές στο TEXAS κάθε Δευτέρα βράδι είναι Υ Π Ε Ρ Ο Χ Ε Σ ! ! ! ! ! ! ! Δεν χρειάζεται να το ψάξουμε…Όμως γιατί πετάμε τόσα άσχετα μακριά από το off-topic???Καλύτερα να το σταματήσουμε εδώ ανακοινώνοντας μία πιθανή ευκαιρία για μπύρες τη Δευτέρα στο texas όπου ο κος Σειρηνάκης θα λύσει τις όποιες αμφιβολίες υπάρχουν ή να το μεταφέρουμε στο off-topic συνεχίζοντας με άσχετα… 8)

Δεν πρόκειτε να τσακωθώ, ούτε τίποτα άλλο. Αναφορές του τύπου

otan me ifaki mou tin “eipe”
όπως και
an exei ta kotsia as erthei autos sto TEXAS na vazei mousiki

o Petrakis
που όμως δεν υπάρχουν στα δικά μου μυνήματα δεν νομίζω ότι έπερεπε να τα αφήσω ασχολίαστα. Είπε κανείς για το Δημήτρη κάτι κακό? Ότι κατεβάζει τα video από το melodic είναι κρατικό μυστικό? Όλοι όσοι γράφουν από την παρέα μέσα στο topic κατεβάζουν από το συγκεκριμμένο site. Γιατί να παρεξηγηθεί? Να σας και ένα άλλο “μυστικό”? Ο Jim_lick αγοράζει cd από το ebay!!! Τώρα να περιμένω και από τον jim_lick να με “κράξει”!!! Γιατί δεν διαβάζεις λίγο το topic και θα δεις ότι πουθενά δεν τον μειώνω, και μάλιστα επειδή μένουμε δίπλα-δίπλα κάνω και πλάκα μήπως θα ήταν καλύτερα να μαζευόμαστε σπίτι μου που είναι δίπλα στο δικό του. Δεν καταλαβαίνω αυτή την επίθεση από πλευράς του ούτε τη σταυροφορία που ξεκίνησε. Όπως είδατε ούτε συνέχεια θέλησα να δώσω ούτε το μεροκάματο στο Texas που πρόσφερε δέχτηκα, και στο μαγαζί θα ξαναπάω όταν έχω όρεξη γιατί εκεί μαζεύονται οι φίλοι μου που με ξέρουν και δεν παρεξηγούνται για πλάκα.

Παρακαλώ εάν είναι να υπάρξει συνέχεια στο θέμα, παρακαλώ τουλάχιστον για αμεροληψία.

Λοιπόν,για 1-1,5 μήνα λόγω δουλειών δεν έδωσα τόση σημασία στο φόρουμ διάβασα λίγο μερικά παλιά θέματα τα οποία φυσικά και δεν πρέπει να συνεχίσω αλλά έχω να παρακαλέσω για κάτι! Βρίσκεστε σε ένα άρτια οργανωμένο ηλεκτρονικό ροκ περιοδικό!Έχει τα θέματα σε μία σειρά για όσους θέλουν να ενημερώνονται και για όσους θέλουν να ανταλλάσουν ιδέες κάνοντας την πλάκα του.το θέμα ξεκίνησε τάχα στην “Επικαιρότητα” γιατί ήταν επίκαιρη η πρόσκληση στο TEXAS!Τώρα έχουμε ξεφύγει πολύ,νέα πρόσκληση δε βλέπω ενώ μία συνεχή φαγομάρα υπάρχει σε κάθε απάντηση! Είτε να το συνεχίσουμε στα off-topic είτε να το αφήσουμε εδώ ανενεργό μέχρι να γίνει νέο μάζωμα!!!Τι πιο απλό βρε παιδιά?

Και μια παρατήρηση,ο admin έχει κάνει και γαμ(λογοκρισία)τις δουλειές γιατί τον σνομπάρετε?έπρεπε να είχατε εμένα να έριχνα ban και κλειδώματα με την πρώτη…ααααχχχχ άτιμη κοινωνία…μία μέρα πρωθυπουργό να με έκανες…όπα αυτό είναι από άλλη ταινία…

Επιστροφή στο θέμα,γουστάρετε να κανονίσουμε την άλλη Δευτέρα στο TEXAS ή προτιμάτε να το αφήσουμε μέχρι τις 23 που είναι το επίσημο?

Εγώ τουλάχιστον θα είμαι εκεί…

Αυτή τη Δευτέρα ίσως κι εγώ. Όπως κάθε Δευτέρα.

Niothw oti prepei na na zitisw signomi, giati efera ena mallon proswpiko thema sto forum.

Nomizw oti zitima prepei na teleiwsei edw. O kathe enas exei tin diki tou apospi kai proswpikotita kai einai fisioligiko kapios na enoxleite me kati kai o allos me kati allo. Opote einai saxlo na kathomaste na xalame tin diathesi mas…

Οκ, γείτονα. Κανένα πρόβλημα από πλευράς μου.
Τα λέμε την άλλη Δευτέρα μιας και σήμερα δεν μπορώ.

Οκ, γείτονα. Κανένα πρόβλημα από πλευράς μου.
Τα λέμε την άλλη Δευτέρα μιας και σήμερα δεν μπορώ.[/quote]

Εγώ έχω πρόβλημα και με τους δυό σας… Είστε ΓΡΑΦΙΚΟΙ και οι δύο…

Οκ, γείτονα. Κανένα πρόβλημα από πλευράς μου.
Τα λέμε την άλλη Δευτέρα μιας και σήμερα δεν μπορώ.[/quote]

Εγώ έχω πρόβλημα και με τους δυό σας… Είστε ΓΡΑΦΙΚΟΙ και οι δύο…[/quote]

Έλα αύριο από το σπίτι να το λύσουμε. Το Chivas είναι ακόμα σφραγισμένο, μπύρες υπάρχουν σπάταλες και θα σου έχω και οπτικό (μουσικό) υλικό που θα σου τρέξουν τα σάλια…γραφικέεεεεεεεεε!!!

ego sxedon panta den thimame ti pezei o sirinakis giati apla ime lioma…tora omos pou ekopsa to poto, tha paratiriso tin mousiki ke tha krino…!!! pantos an einai na plakoneste gia tin mousiki pou pezete tis defteres protino na erthete sto texas ke na lisete tis diafores sas, imigimnoi se ring me laspi…panta me eftiaxne na plakononte antres sto ksilo…min ksexasete na ferete ke ton mavro ton hardrocka!!!