Σημερα στο τexas

Gia ta gerontopalikara pou goustaroun AOR, simera to vradi sto TEXAS, tha exoume videoclips apo: MADISON, BLUE TEARS, CHRISSY STEELE, DARE, KANE ROBERTS, FOREIGNER, TRIUMPH, BAD COMPANY, LOU GRAMM, LE ROUX kai alles tetoies aidies…

osoi pistoi proselthete…

ου ρε παπουλη … ολοι της ηλικιας σου ειναι … γεροντακια :stuck_out_tongue:

ου ρε παπουλη … ολοι της ηλικιας σου ειναι … γεροντακια :P[/quote]

min milas antreouli mou… den exete ke megali diafora…ante kamia vdomada na eisai megaliteros tou!
ego pantos de tha eimai…opote oi thavmastes mou mporoun na katsoun spiti tous! :smiley:

ου ρε παπουλη … ολοι της ηλικιας σου ειναι … γεροντακια :P[/quote]

min milas antreouli mou… den exete ke megali diafora…ante kamia vdomada na eisai megaliteros tou!
ego pantos de tha eimai…opote oi thavmastes mou mporoun na katsoun spiti tous! :D[/quote]

Αυτο και αν ειναι ευχαριστο νεο … Σειρηνουλι κρατησε μου μια θεση … χαχ αχαχα :lol:

nai sirinouli…krata tou mia thesi giati den mporei na stekete poli ora othios… :smiley:

Εγώ θα είμαι εκεί!!! Please γεροντοποζερά θα μπορούσαμε να έχουμε και κάτις από TOTO!!!
Rossana ή Pamela κατά προτίμηση!!!

iparxoun ke alla tragoudia ton toto, teli mou… to, waiting for your love, gia paradeigma pou einai ke eksoxo… 8)

“Θα κάτσω σπίτι, θα αράξω σπίτι, από 'κει μέσα δεν πρόκειτε να βγώ…”

άλλωστε από τον ίδιο “μαύρο” με το Sirjim ψωνίζω video clip οπότε…
άσε που έχω και καλύτερο ήχο σπίτι…

Μήπως να μαζευόμαστε σπίτι μου? Βολεύει και τον Sirjim…

tha ine ke o “mavros”? 8O

Ναι, αλλά χωρίς τη μαγκούρα του!!! Θα την μικρύνει στο photoshop!!!

Εμείς μαζευτήκαμε σπίτι.
Σε περιμένουμε με τις τέντες ανοκτές!!!

kratithite skliroi ke erxome…

gia sou re Petraki me tis atakes sou… epeidi esi goustaris maurouko, se afinoume spiti sou, na ton apolauseis, kai emeis tha vroume kati kalitero na kanoume…

Όπου “μαύρος” βλ. melodic rock…
Πάντως από πλευράς απόστασης, πρέπει να συμφωνήσεις ότι σε βολεύει…

o mavros akouei melodic rock? akougete idanikos… krata ton ke erxome!

loipon gia opoion exei aporia, ta perisotera video clips pou pezw sto TEXAS ta katevazw apo to site tou melodicrock.com, kai tou rocktracks.de opou mporei kai o ooiosdipote na mpei kai na ginei sindromitis me elaxista xrimata kai na katevazei mpg, mp3 spania kai alla poli endiaferonta kai sillektika pramatakia. OK? den kanw ton exipno oti kanw kati pou den mporei na kanei o Petrakis… allwste opws exw pei kai tou idiou otan me ifaki mou tin “eipe”, an exei ta kotsia as erthei autos sto TEXAS na vazei mousiki… to paidi pou exei to magazi o Dimitris ekei einai kathe Deutera… … auta…

Προσωπικά θα ήμουν ο χειρότερος… Σε κάθε 3 κομμάτια θ’ ακούγατε EUROPE, JOHN NORUM, BRAZEN ABBOT κ.λ.π., οπότε μάλλον μόνος μου θα έπινα όλα τα ποτά του μαγαζιού… Γενικότερα όποιος έχει πρόβλημα με το πρόγραμμα που κάνει ο Μήτσος, πολύ απλά δεν πάει… Ο Σειρηνάκης μαζί με τον Μπασμπαγιάννη, τ’ αδέρφια Παπαδόπουλου, τον Χρήστο τον Κισατζεκιάν από το HAMMER και το Δήμητρη το Φατούρο από το INVADER είναι οι άνθρωποι που μέσα από τα περιοδικά κράτησαν το hard rock ζωντανό στην Ελλάδα… Ευτυχώς τώρα με το internet καλυτερεύουν τα πράγματα και πιστεύω ότι και το συγκεκριμένο “μετερίζι” βοηθάει…
Αυτά και τη Δευτέρα σε θέλω ντούρο…

  1. Όποιος δεν ξέρει να κάνει τέχνη κάνει κριτική. Ευτυχώς που υπάρχει και ο Δημήτρης και ακούμε αυτά που μας αρέσουν κάθε Δευτέρα. Κανείς δεν υποχρέωσε κανέναν να πηγαίνει κάθε Δευτέρα στο Texas. Ας πηγαίνει στο Revenge ή όπου αλλού θέλει και να ακούει τα ίδια και τα ίδια. Ας κάτσει καλύτερα να μουχλιάζει στο σπίτι του, παρέα με το στερεοφωνικό του. Δεν είναι μόνο η μουσική που παίζει ο Δημήτρης, αλλά όλη η φάση.
  1. Τέλη έχεις δίκιο.
  2. Δημήτρη το καλύτερο που έχει να κάνεις είναι να μην ασχολείσαι και μην παίρνεις στα σοβαρά αυτούς που σε λοιδορούν. [/quote]

Συμφωνώ.
Να κάτσει σπίτι του όποιος δεν γουστάρει.
Αμάν πια. Πάνε σε μαγαζί, και επειδή πληρώνουν κάνουν και κριτική. Θέλουμε να βελτιώσουμε τίποτα? Τους ρώτησε κανείς? Μια χαρά περνάμε. Εμείς γουστάρουμε κάθε Δευτέρα να βλέπουμε το video του Someday από FM και το Anything at All από Malloy, και βέβαια μόνο το Forever Young από Tyketto. Και το video να μη βλέπουμε θα τα βάζουμε από cd.Κουμάντο θα μας κάνουν? Και επειδή δεν κρατάμε κακία τους προσφέρουμε και δουλειά…

Για να τελειώνει όμως η πλάκα: Όταν λες, με το θάρρος της γνωριμίας σας, τη γνώμη σου σχετικά με πρόγραμμα, ήχο, χώρο κλπ, είσαι αιρετικός και θεωρείτε ότι τους την λες. Όσα για κότσια σχετικά με το να βάζεις μουσική σε μαγαζί, μιας και το έχω κάνει αρκετές φορές στο παρελθόν (σε μια από αυτές ο Φιλανδός ήταν συνεργάτης), δεν πιστεύω ότι στερούμε. Απλά δεν με ενδιαφέρει και δεν αποσκοπώ πουθενά. Ίσως στο μέλλον. Τέλος πάντων, επειδή στο συγκεκριμμένο μαγαζί δεν πήγαινα μόνο για τη μουσική αλλά κυρίως για την παρέα, σταματάω εδώ πριν παρεξηγηθώ και με άλλους ακτός του Sirjim και του Φιλανδού (του γνωστού αρχιτέκτονα του μαγαζιού και βαθύ γνώστη της τέχνης).

πολυ σωστος ι κριτικη σου πιστευω ηταν εποικοδομιτικη και πιστευω να μην συνεχισει η παρεξηγηση μεταξυ σας.