Exodus, Entombed, Sabbat 8 Μαρτίου στην Αθήνα

Παιδιά σας παρακαλώ ας μου πει κάποιος αν υπάρχει περίπτωση οι Sabbat να παίξουν έστω και μισό τραγούδι από Skyclad…η κατάστασή μου είναι πολύ κρίσιμη!!! :cry::cry::cry:

Δε νομίζω να υπάρχει τέτοια πιθανότητα.

δεν νομιζω οι sabbat ν παιζουν τιποτα απο skyclad παντως.

Μπουχουχου γιατί???:cry::cry::cry: Ευχαριστώ. Τουλάχιστον γκρεμίστηκαν νωρίς οι ελπίδες μου και θα πάω συνειδητοποιημένη χωρίς να περιμένω θαύματα… Μου φτάνει που θα δω και θα ακούσω τον Martin.

Ελπίζω να παίξουν όλο το Dreamweaver!!!

And there were none…
THRASH ρε!!!
Πωπω εχω σκατοπορωθει!
2 απο τις αγαπημενες μου μπαντες μαζι!

ανεκδιηγητο απο την αποψη του απαισιου χωρου/ηχου ε. παντως δε συγκρινεται γιατι ηταν δυο μπαντες τοτε. με candlemass δυστυχως δεν ημουν, μακαρι ομως να παιξουν τοσο.

Ωραία, ακόμα κι αν οι Entombed απογοητεύσουν, θα έχουμε το σιγουράκι των Exodus για ένα κολασμένο live! Έξοχα!!! :smiley:

Ωχ και Exodus?TA XAΠΙΑ ΜΟΥΥΥΥ…8O

Φέρτε το τρίο Σαλόνικαααα!!

EXODUUUUUUUUS

ΘΡΑΣ

Και Exodus?ε,ρε τι εχει να γινει,πανε πολλα χρονια απο τοτε που τους ειδα.

Λοιπον, σας βαζω στοιχημα απο τωρα οτι η αποκαλυψη της βραδιας θα ειναι οι Sabbat…

To χαβα σου εσυ.Τι χανεις ειπαμε?:smiley:

SABBAT??? ENTOMBED???

8 Μαρτιου ε; Άν μπορέσω να πάρω καμιά άδεια από στρατό… Ειδικά για τους πρώτους ρε γμτ και τον Martin… :?

Να φέρουμε τα Nevermore, Exodus, Kreator και Machine Head cd μας για υπογραφές? :lol::wink:

8O 8O 8O

και exodus ρε?? και entombed??και sabbat??? θα λιποθυμησω ρε!!! ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΤΟΥ ΝΤΑΒΙΝΤΙΑΝ ΤΩΩΡΑ

:metal: :metal: :metal:

νταξει αυτο δε χανεται με τιποτα ομως

Χρόνια πολλά σε όλους!
Και Exodus ε?
Παίξανε όλο το Βonded By Βlood φέτος, πιστεύω αν έχουν χρόνο θα το επαναλαμβάνουν.
Ευκαιρία να ακούσω και Sabbat.:smiley:

Δοκιμασε το Dreamweaver οπως και δηποτε. Τωρα. Οχι, χτες.

Αμα σου αρεσει, προχωρα ντουγρου στο πρωτο τους.

Αμάν…τώρα το είδα αυτό.:slight_smile:
Η αναγκη για οικονομία είναι πλεον επιτακτική:!:
Πολλές (καλές) συναυλίες μαζευονται.
:smiley: