Exodus, Entombed, Sabbat 8 Μαρτίου στην Αθήνα

Kαλό αλλά ακριβό, θα προτιμούσα τους Entombed μόνους τους, αλλά δε γαμιέται.

Δυστυχώς θα πρέπει να υποστούμε και τους υπόλοιπους τώρα, αλλά δεν βαριέσαι, χαλάλι. Απλά ελπίζω να παίξουν αρκετή ώρα οι θεοί.

Ειστε παντελως απαραδεκτοι.

Οσοι κι αν γουσταρω και τους τρεις, οι Entombed και Exodus θα ειναι το επιδορπιο μετα τους Sabbat. :metal:

Δε περιμενα ποτε πως θα δω live τον Walkyier.

A Cautionary Tale, Horned Is The Hunter, The Clerical Conspiracy και τα ρεστα μου.

Entombed – Paris, France – December 6th, 2008

[SPOILER]01. Eyemaster
02. ? (Sorry, missed that one…)
03. Abnormally Deceased
04. When In Sodom
05. Crawl
06. Revel in Flesh
07. To Ride, Shoot Straight and Speak the Truth
08. Serpent Saints
09. Supposed to Rot
10. Stranger Aeons
11. Night of the Vampire
12. Left Hand Path

Encores

  1. Chief Rebel Angel
  2. Demon
  3. Wolverine Blues[/SPOILER]

Ειχα μερες να μπω και δεν περιμενα να δω τετοια ειδηση. Συναυλια-ονειρωξη για παλιους και νεους.
Τρελο πακετο. Ε ρε κοπανημα. Και το σποιλερ απο πανω με φτιαχνει ακομα περισσοτερο! Δεν περιμενα παντως οτι θα ακουσω κατι τετοιο ζωντανα

[spoiler]


[/spoiler]

Axxxxx τι διαβάζωωωωω αααααααααααααααααααααααααααααααααααα.θα κατουρηθώ

Το 2ο παίζει να είναι το I For An Eye!
Με μια γρήγορη έρευνα δηλαδή αυτό είδα.

Μακάρι να παίξουν κανονικά οι Entombed και όχι να λιγοστέψουν την ώρα τους λόγω των άλλων 2.

Καλοι και οι Sabbat αλλα οι επομενοι τους εχουν για ορεκτικό…

Χαλαρά ομως…

Αν ο Walkyier ορεξούλες, θα μαμήσουνε οι Sabbat.Στα κέφια του δεν παίζετε ο τύπος!!Όταν είχα δει πρώτη φορά Skyclad είχα πάθει πλάκα!Και Entombed όταν τους είδα με Candlemass μου τινάξανε τα μυαλά στον αέρα!Απίστευτη ενέργεια στα live τους!Candlemass είναι από τα αγαπημένα μου συγκροτήματα και μετά την εμφάνιση των Entombed μου φάνηκαν λίγοι!
Θα είμαι εκεί στάνταρ!

Did you know my middle name is EVILYN???

Entombed και τα μυαλά στα κάγγελα :yahoo:

Live o τύπος δεν παίζεται. Τον είχα δει λάιβ με Skyclad το 98, η υπογραφή του ακόμη κοσμεί το εισιτήριο. Δυστηχώς το 2001 με τους Return To The Sabbat (μαζί με Primal Fear)όσοι πήγαμε Θεσσαλονίκη δεν καταφέραμε να τους δούμε λόγω προβλήματος που δημιουργήθηκε με τις ηχητικές εγκαταστάσεις την ώρα που έπαιζαν οι Horizon’s End.:frowning:

και μια συνέντευξη Walkyier http://www.roadrunnerrecords.com/BLABBERMOUTH.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=94786

Τα ξερω… τα χω δει σε βιντεο…

Το περιμενω πως και πως μιλαμε… πεφτει και ιδιο Σαββατοκυριακο με το Up The Hammers… προβλεπεται τριημερη συναυλιακη πανδαισια…

Το ξέχασα τελείως αυτό. Αφου θα είμαι ούτως η άλλως Αθήνα θα τιμήσω και τους Sabbat

Ερώτηση: Επειδή από Entombed έχω ακούσει μονο τα Left Hand path και Clandestine,ποιά άλλα μου προτείνετε?Δεν έχω κόλλημα με το ύφος…

Morning Star, να το ακουσεις χθες.

Εαν δε σου αρεσει, σε παρακαλω θερμα να αυτοεξοριστεις απ τον πλανητη.

Ευχαριστω.

Αν είναι έτσι μην το ακούσω.Γιατί αν τύχει και δεν μου αρέσει, την μάμησα!:stuck_out_tongue: Ευχαριστώ πάντως!

Καλά άσε το Morning Star και πιάσε Wolverine Blues και Ride,Shoot Straight… να ρολάρεις τρελά.

α, και το Wolverine Blues θα σου αρεσει. Δεδομενο.

Edit: Μην ακους τον αποπανω! Το παιζει τρου καφρος! =p

Μλκ δικιά μου.Το έχω και το wolverine blues. :stuck_out_tongue: