Explosions In The Sky & Eluvium - an club - 2-2-2008

02/02/08
Athens, GR
An Club

Explosions In The Sky + Eluvium

έχουμε κάποιους μήνες ακόμη αλλά ουαου :slight_smile:

Θεϊκό!!! :smiley:

Explosions με Eluvium? Ουάου αυτό κι είναι ωραίο πακετάκι…

Ρε γάμωτο όμως το Αν πολλές φορές “χαντακώνει” τετοια events αλλα μπράβο που καταφέρνει και τα διοργανώνει… Μακαρι να μαζέψει αρκετά φράγκα το Αν για να τα επενδησει στο μαγάζι, να χαιρόμαστε περισσότερα τέτοιες ευκαιριές…:wink:

Μπραβο στους διοργανωτες, αυτο εχω να πω μονο.

Μακαρι να το γεμισουμε το AN γιατι ειναι τρομερα συγκροτηματα και τα 2, και οχι μονο απο αυτους που γνωριζουν τα συγκροτηματα αλλα και απο αυτους που θελουν να ακουσουν κατι διαφορετικο απο τα κλασσικα metal συγκροτηματα.

φτου ρε γαμωτο μεσα στην εξεταστικη θα πεσει!
αλλα θα κανω τα αδυνατα δυνατα να παω!
παντως ενα μεγαλο μπραβο για τη διοργανωση!!!
=D> =D> =D>

μολις γυρισα σπιτι. επρεπε να παω να στησω αντισκοινο εξω απο το αν :!:

Πραγματικά φοβερά νέα. Από τα αγαπημένα μου συγκροτήματα και τα δυο. Το μόνο που φοβάμαι είναι ότι στην διάρκεια του set του Eluvium οι γνωστοί κάφροι θα πιάσουν την κουβέντα λόγω βαρεμάρας και θα ξενερώσουν όσους θέλουν να ακούσουν.

Ψήνεσαι να τους φιμώσουμε;

Φίλε Trustno1 έτσι ενημερωτικά, το live το διοργανώνει η Alterground το An απλά νοικιάζει το χώρο.
Καλό θα ήταν από τα λεφτά που έχει ήδη μαζεμένα πάντως το An να πάρει έναν ενισχυτή μπάσου γιατί την τελευταία φορά στους Kehlvin ήταν κλασμένος ο ενισχυτής, σκατά!
Φαντάζομαι Explosions να φέρουν δικά τους μηχανήματα πάντως γιατί δε λέει να μην ακούμε τις μπασογραμμές!
Θα είναι και γαμώ τα live! Θα τα ταξιδέψουμε σε μέρη μαγικά και παραμυθένια ναι ναι ναι!

Τιριριριριριριριριριριριριριριριριριριριριρι
(αλλαγή οκτάβας)
Τιριριριριριριριριριριριριριριριριριριριρι
(αλλαγή οκτάβας)
Τιριριριριριριριριριριριριριριρι
(αρχική θέση)
Τιριριριριριριριριριριριριριριριριριριρι
Γκραααααν

Να φανταστω οτι βαλανε φωτια στις χασισοφυτειες στα Ζωνιανα και εχει μαστουρωσει ολη η Κρητη? :stuck_out_tongue:

axaxaxaxaa
ε τι δλδ πρέπει να παίζει παπάδες για να είναι απαραίτητο να το ακούς?

lol

Οκ. Για τιμωρια σημερα δεν εχει Τυρι :!:

ξερω, κρυο :cold:

Όχι βέβαια :slight_smile:
Απλά βρίσκω τόπο για πείραγμα :stuck_out_tongue:

όμορφο το φετινό τους πάντως. Έχουμε καμιά ιδέα τι θα παίξουν περίπου? Τι άλλο προτείνετε για να είμαι σε φόρμα τη βραδιά της συναυλίας τους?

Βρηκα ενα περσινο setlist:

[SPOILER]

  1. Your hand in mine
  2. Greet death
  3. Catastrophe and the cure
  4. Yasmin the light
  5. Memorial
  6. Welcome, ghosts
  7. The only moment we were alone[/SPOILER]

Παιζουν λιγο γμτ. :expressionless: Αλλα πσοφαω για Greet Death κ.τ.λ. :expressionless:

λίγα κομμάτια…:frowning:

Ας ελπίσουμε να τα ξεχειλώσουν αρκετά… :stuck_out_tongue:

Μακαρι. Το θεμα ειναι οτι για αυτη τη διαρκεια… και An Club… 30 ευρω… ειναι καπως too much. Για Gagarin τα δινω επειδη ξερω οτι στη χειροτερη θα εχω εναν μετριο ηχο. Η στραβη ομως μερα του An μπορει να σε κανει να βλαστημας.:frowning:

02.02.08 @ An Club

http://www.anclub.gr/files/more/ExplosionsInTheSky.htm

Πάει κανείς από εδώ μέσα;

Φυσικά…