EYEHATEGOD + opening act | 11/6/15 | Kyttaro

Εμ όχι.

Και τον μπάτσο κάνεις και πολύ συγκεκριμένα μιλάς απευθυνόμενος σε εμάς που ποστάρουμε εδώ, άσχετα του ότι γράφεις γενικολογίες (έχει διαφορά) παρόμοιες με αυτές που έγραφες και στο θρεντ των Old Man Gloom. Επίσης κρίνεις και κατακρίνεις, πετάς και τα εριστικά σχολιάκια σου, προσβάλλεις (τον Ρέιζορ για το χιούμορ του πχ) και εν τέλει μόνο που ΔΕΝ αδιαφορείς, οπότε μην το παίζεις υπεράνω.

Εν κατακλείδι, η τοποθέτησή σου ήταν τίγκα λιντλ. Και για άλλη μια φορά παντελώς οφφ τόπικ.

ΘΑ ΣΟΥ ΖΟΥΛΗΞΩ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ. (Τσακίσου άκου το τελευταίο Brighter Death Now)

Πιο πολυ κουραζετε (εμενα τουλαχιστον) οσοι γραφετε σε οποιοδηποτε ασχετο θρεντ κοροιδευτικα αν θα ερθουν οi maiden κλπ κλπ παρα τα (ελαχιστα πλεον) παιδια που ρωτανε κατι τετοιο στα σοβαρα.

Razor με κάλυψες σε μεγάλο βαθμό.

Keyser κάνω τον μπάτσο σε αυτούς που κάνουν τον μπάτσο για να δουν πως είναι να κάνεις τον μπάτσο ενώ βρίζεις τους μπάτσους.

Καλά, είναι και το ότι η CTS το κάνει συχνά αυτό με τις εικόνες-teaser που παραπέμπουν σε κάποιο συγκρότημα ε. Το χε κάνει και με Caspian και με Pontiak και με άλλα που δε θυμάμαι. Επομένως υπάρχει και μία βάση στο guessing game που γίνεται εδώ μέσα.

Ενα καρο μαλακιες, αναλυση ιδεων του κωλου, χιουμορ υπο του μηδενος που φυσικα δεν γαμαει, φουλ κομπλεξισμος και παντελης ελλειψη αντιληψης περι γονιμης κουβεντας. Δεν μας το παιζεις μαγκας και ωριμος με τον vikernes αλλα ουτε και με το hangover (αληθεια απο τσαι του βουνου το επαθες),Αν νομιζεις οτι κατι κινειται στην ζωη σου επειδη νομιζεις οτι κανεις χαβαλε για το αν θα ερθουν οι μεηντεν και με τα λιντλ καλυτερα να πας να πεσεις

Ρε μωράκι, είσαι σα νέο δίσκο Μέιντεν πλέον: προβλέψιμος και ανούσιος. Δε θα 'πρεπε να αποσυρθείς μαζί με τη χρυσή σου εποχή; Να κρατήσουμε το μύθο τουλάχιστον.
Και ναι, το τσάι βαράει άσχημα. Όπως ο πατέρας σου τη μάνα σου όταν ήταν έγκυος σε σένα. :*

ρε παίδες κούρασε η φάση.

[SPOILER]τουλάχιστον πάτε στο θρεντ του ροκγουεηβ που έγιναν θεσμός οι καβγάδες :p[/SPOILER]

Ναι σπάστε. Εδώ μιλάμε μόνο για τους TBA.

Προφανως μιλας για τους γονεις μου γιατι πιστευεις οτι δεν μπορω να σε βρω. Δυστηχως για σενα θα σε βρω και θα σου γαμησω το σπιτι μαλακισμενο

Έχει θείο στην δίωξη.

Εγώ περίμενα αντρίκειο συνέχισμα της έριδας αντί να γκαζώσεις. Απογοητεύεις.

Νταή της κακιάς ώρας, έφυγες ριπόρτ, με τις υγείες σου.

Ρε σεις μοντς, αντί να ψωλάρετε ή να κοιτάτε τους καβγάδες και να χαχανίζετε, άντε κάντε κάτι επιτέλους. Στείλτε τον cyber bully για μπάνιο μπας και ησυχάσει το φόρουμ απ’ τη “βαρβατίλα” του.

Αρτεμη βαλε την κουκουλα σου φτιαγμενη απο στον Περισσο και συνεχισε την πολυ καλη δουλεια που κανεις.
Φυσικα και δεν εχω θειο στην ασφαλεια και φυσικα δεν ειμαι νταησ,
Ουτε ψευτομαγκας ειμαι για να λεω οτι θελω πισω απο ενα ψευδωνυμο στο Internet
Καταλαβατε μαγκακια της κακιας ωρας

greg7 κουλαρε ρε φιλος. καταφερνεις να μονοπωλείς τα ρηπορτ. τα κατάφερες. ας προχωρήσουμε με τις ζωές μας

όχι τόσο απότομα τέτοιες φωτο, ακόμα και αν είναι εικασίες:p:D

μα ανανεώθηκε πάλι η κόβερ

Σαν-ο))) δηλαδή ?

(still better than Sunno)