Eyehategod

Ασε ρε οπλαρχηγε.

θενκς:cry::oops::oops::p:p

Εσύ Άνγκμαρ μη μιλάς καθόλου, γιατί ακόμα δεν έχω χωνέψει ότι τους είδες. Έχω βόλια και για σένα. Παλιοτεντιμπόη!

Έντιτ.
Κέητ, μην ανησυχείς καθόλου. Όσο σε προστατεύει ο Οπλαρχηγός του Φόρουμ δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα.8)

Πέσιμο φέηλ! :?

Ναι, αλλα ημουν πολυ ενταξει. Τους μετεφερα οτι ηθελες, δε μπορεις να πεις.

Π.ς. Αντε βρε κερατα. Το κερδισες το κοριτσι. :stuck_out_tongue: Ποιος τη χαρη σου.

Kάπου εδώ ας ρίξω και μια ψήφο Dopesick, γιατί είναι αυτό που έχω ακούσει περισσότερες φορές. Δηλαδή με Dixie Whiskey μέσα τι άλλο να ψήφιζα?

Ας βάλω και μια φωτό για να υπερθεματίσω στο πόσο θεός είναι ο Williams.

Καμμενος ειναι, εντελως. :lol: Αφου πηγαμε να βγαλουμε φωτογραφια και κανει χεχεχε, τωωρα, τωρα θα σας ΜΟΥΤΖΟΥΡΩΣΩ και κραταγε εκει ενα μαρκαδορο, να με το συμπαθειο. Του λεω, εεεε, κατσε αρχηγε, μη κι απαντα ο καφρος εεελα εεελα, αφου θα φυγει μωρε, με νερακι και μου αμολα ενα σταυρο στο κουτελο, φαση Μανσον. :lol: Με τραβαγε κιολας ο πστς και μ ριξε ενα μουχιχι, gotcha στο τελος. :lol: Μετα παει ο αλλος ο φιλοσμ και του κανει εγω δεν εχω προβλημα. Τι ηθελες και το πες ρε μεγαλε; ΠΙΝΑΚΑ σε εκανε :!: :lol:

Επειδη ο κυριος Βλεεδιν εδω γκαντεμιαζει την τελευταια μερα του ροκ γουειβ ακουτε κοσμε ακου red drum ευχομαι να μην τους δει ποτε και αν ερθουν Ελλαδα να εχει 60 πυρετο…:lol::lol:

Xαχαχαχα ας τους φέρει κάποιος ρε μλκς!

Σ’αυτή τη φωτό νιώθω πως μου μοιάζει… :oops:

:ban:

Εσύ βρωμογκαντεμόσαυρε θα νιώσεις την οργή μου από κοντά! Μια ανάσα δίπλα μου είσαι εξάλλου

…για να το κλεισω παντως, ο μεγαλυτερος θεος ειναι ο drummer και δεν του φαινοταν. Τεραστια μορφη.

Κέητ, μην ανησυχείς καθόλου. Όσο σε προστατεύει ο Οπλαρχηγός του Φόρουμ δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα.8)
thanks!
:oops::oops:
Ε εσεις οι αλλοι! λιγα με το μαικ:lightsabre::lightsabre::lightsabre::stuck_out_tongue:

asyzititi dopesick!!! an kai ola ta alla ine episis gia 10+

Μονο το Confederacy of Ruined Lives εχω ακουσει απο αυτους.Εκτος απο το 99 Miles of Bad Road και (κυριως) το Blood Money που τα σπανε,πατατουλα μου φανηκε.Βεβαια απ’ οτι βλεπω εχει 0 ψηφους αυτο,οποτε μπορει και να ψωνισα απο σβερκο.Μολις παω σπιτι θα κατεβασω και το Dopesick που εχει και τις περισσοτερες μπας και:p

Moral ρε τυρεμπορες\m/

nai isws to confederacy ine to monadiko ligo pio katw ap ta alla…

Δεν λέω πολλά. Όπως το διατύπωσες, Bleeding History.

‘‘ΦΕΡΤΕ EYEHATEGOD ΡΕ ΤΥΡΕΜΠΟΡΕΣ!’’

Προσωπικά αγαπημένα το ‘In the name of suffering’’. Πολύ κοντά το ‘‘Southern Discomfort’’.
Fuck, φέρτε τους ρε γιατί μισώ το Θεό τελευταια. Μεταξύ άλλων.

Άμα μισείς τον θεό δεν κάνει να ακούς as i lay dying.

χααχχχχχαχαχαχαχαχχαχα owned

southern discomfort(τι χαμος εχει ξεσπασει για την παρτυ τους τις τελευταιες μερες?ο μπληντιν και η κεητ φταινε)

Εμενα παλι,οσο τους ακουσα (3-4 φορες το Dopesick και κατι κομματια στο YouTube) , δεν με πολυαρεσαν.

ντακς, εσυ εισαι λατρειας κι ας εισαι αμπαλουλης.