Facebook: μαζί με το σεξ και τη μπύρα, το 2ο πιο σημαντικό πράγμα στον κόσμο?

το είδε πως αργοπεθαίνει, και είπε να αυτοκτονήσει, ώστε να επιλέξει το ίδιο την ακριβή στιγμή του θανάτου του.τίμιο.
δεν εξηγείται αλλιώς.

Είναι beta θέλουν να το κάνουν να φύγει από facebook Μεριά καθώς η μάχη τέλιωσε και να πάει προς last.fm μεριά με ένα τόνο δικτύωσης

δεν ξέρω από μπέτα και τρομπέτα, ξέρω μόνο πως το μόνο που αξίζει αυτή τη στιγμή στο μαισπέη είναι οι τόνοι streaming μουσικής που έχει, και με το νέο interface δεν υποστηρίζεται κανείς flv-player!!!
Great Success που θα’λεγε κι ο Borat.

Πες το ψέμματα. Χάλι μαύρο.

Μα η τρομπέτα έχει πάντα προβλήματα για αυτό λέγεται έτσι :trumpet:

Ναι κι εμένα μ’ενόχλησε που το έκαναν έτσι.
Είναι άβολο ειδικά για όσους έχουν λαπτοπ, γιατί μικραίνει ΠΑΡΑ πολύ η επιφάνεια της σελίδας που θα εμφανίστεί…

ο βασιλιας (facebook) πεθανε, ζητω ο βασιλας (google+)

ελα ρε τραγικό είναι…

Πως κανεις εγγραφη στο Google+…

προς το παρον γινεται μονο αν σε προσκαλεσει καποιος

pasxalakosdrama@gmail.com
Aν έχει κάποιος Χριστιανός, Βουδιστής ή άθεος ας μου στείλει πρόσκληση να ρίξω μια ματιά
Μερσί μποκού

Για ποιο Google+ μιλάμε? Γιατί αυτό που ξέρω εγώ είναι μια πολύ light εκδοχή του Facebook.
Εν ολίγοις, μόνο Twitter.

Κατά τα άλλα, PaSxaLak0 σου έστειλε κανείς πρόσκληση ή να γίνω εγώ ο δημιουργός σου?

Eυχαριστώ τον Theo για το invite 8)
Ας φανερωθεί γιατί δεν ξέρω ποιος είναι:p

drums

tada

Ωραίος!Τώρα το σκαλίζω
Ένα θρεντάκι και για το Google+ πιστεύω θα ήταν χρήσιμο:-k

εγώ έχω μέηλ στο google; πιάνεται; :smiley:

Το’χω προσέξει το + του google σε διάφορες σελίδες.
Εκεί που έχει τα κλασσικά “like” του facebook και “tweet” του twitter, έχει κι ένα μεγάλο κουτάκι +1.
Και τι είναι δηλαδή? Νέο social network του google?

Παιδια εγω μια απορια εχω… οσο μεγαλωνω παρατηρω ποσο μαλακια και βαρετα ειναι τα σοσιαλ νετβορκς αλλα απο την αλλη εχω μια αναγκη για καποιο σοσιαλ νετβορκ ωστε να εχω πολυ αμεση επικοινωνια με φιλους που μπορει να μην εχουν μσν κλπ… μεχρι στιγμης το φουβου βολευε αλλα απο τοτε που αλλαξαν το τσατ εχει γινει τελειως αχρηστο. προς το παρον μονο με το γκουγκ + βλεπω στον ηλιο μοιρα αλλα δεν εχει διαδωθει ακομα αρκετα.