Faith no more at download festival

παω να αλλαξω βρακι

---------->http://www.downloadfestival.co.uk/FNM010309.aspx

Kριμα που δεν μπορω να παω…Της ιεροδουλου το κιγκλιδωμα εχει να γινει εκει περα…

ναι θα ειναι γαμω τις συναυλιες τι να σου πω ρε φιλε μου

εσυ και 70,000 μεθυσμενα βρεττανικα ζωα οσο να ειναι , ειναι το τελειο συναυλιακο μερος για να απολαυσεις την παρανοικη τους μεγαλοφυια

οι fnm δεν ειναι slipknot ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

οι fnm ειναι σκεπτομενο ροκ για σκεπτομενους ροκ ακροατες ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

μακαρι να επαιζαν μοναχοι τους σε καποιο ωραιο χωρο και οχι σε μαζωξεις γουρουνιων

march of the pigs που λεει και ο reznor

πω είδα το trailer και ανατρίχιασαααα. μακάρι να ήμουν εκεί ρε γμτ.

εσύ και 70 000 μη σκεπτόμενοι άνθρωποι…τστστς #-o

θα κάνω τα πάντα φέτος να πάω παρέα με τα γουρουνάκια φέτος γιατί το festival αξίζει…έχω ψήσει και έναν φίλο και μένει απλώς να το οριστικοποιήσουμε…faith no moooore :smiley:

και εμενα σηκωθηκε η τριχα μου καγγελο…
actually i had an erection

Το έχεις το δίκιο σου, αλλά πρέπει να καταλάβεις και ότι δεν μπορούν να παίξουν μόνο μπροστά σου επειδή είσαι το μόνο σκεπτόμενο άτομο παγκοσμίως

oυαου:D μακαρι να καταφερω να παω8)

εσυ παντως δεν καταλαβες γρι αποτι εγραψα

keep on sleeping

Ο vedder όντως χτύπησε περιστέρια με το ποστ του, ήταν αλλού γι’αλλού, αλλά νομίζω απλά ήθελε να στην πει για τον τρόπο που γράφεις γενικότερα στο φόρουμ.

Προσπάθησε λίγο να σέβεσαι το συνομιλητή σου, τα ήπια ποστ σου είναι αρκετά όμορφα, κρίμα δεν είναι να μη δίνουν σημασία σε ότι σωστό γράφεις απλά και μόνο επειδή δε τους (μας) αρέσει ο τρόπος σου?

@shaman

καμια φορα ειμαι λιγο αποτομος αλλα οι προθεσεις μου ειναι καλες και δεν εχουν εμπαθεια

αλλα αμα δεις το συγκεκριμενο ποστ δε τη λεω σε κανεναν απλα στεναχωριεμαι που παιζουν αναγκαστικα σε χωρους με 70,000 κοσμο

αμα λοιπον καποιος εχει εμπαθεια ε θα γραψω και εγω καφριλια για απαντηση

τεσπα οπως ειπες ο τυπος χτυπησε περιστερωνα

συνεχιζουμε

Κατάλαβα τι έγραψες απλά υπερέβαλα για να γίνω αισθητός. Το συγκεκριμένο ποστ σου θα το άφηνα να πάει στο διάολο γιατί έχεις ένα δίκιο, απλά έχω παρατηρήσει άλλο ένα ποστ στο οποίο αναφερόσουν σε καπνιστές, ποδοσφαιρόφιλους κλπ ως “χαζούς ανθρώπους” και γι’ αυτό είπα κάτι παραπάνω απ’ ό,τι έπρεπε.

Exw parei tickets gia download!an paei kaneis as steilei kana post!:D:p

Εχω παρει εισητηρια πριν ενα μηνα!Οποιος ερθει ας στειλει εδω!Μια χαρα μπαντες!:p:D

Aνακοινωσαν και στο Nova rock…:!:

Judas Priest,Heaven and Hell,Placebo NO MORE…Φερτε Faith No More…

διαβασε και το συγκεκριμενο μου ποστ ξανα γιατι ουτε εκει δεν καταλαβες τι εγραφα

αν εχεις για ΝΑΡΚΩΤΙΚΟ(στο επιπεδο της ναρκωσης και της εξαρτησης) κατι σαν τη μπαλα ή το τσιγαρο ε δεν εισαι και ο εξυπνοτερος του ειδους ?

νομιζω δλδ,απλα η γνωμη μου μπορει και να εχω αδικο και ολοι αυτοι που τα σκανε καθημερινα για να πεθανουν πιο γρηγορα η που προσκυνανε σωβρακα και φανελλες(που λεει και ο πανουσης) μπορει να ειναι οι εξυπνοι απλα εγω δεν το εχω παρει πρεφα

anyway.κουβεντα να γινετα ι:)

Γιατι τοσο ψηλα οι Placebo στο billing?

μπορει καποιος να μου πει που ακριβως γινεται το φεστιβαλ και πως ακριβως πας εκει?ειναι μεσα στο λονδινο???

Ειναι περιπου 3 ωρες με το τραινο απο το Λονδινο . Εγω ειχα μεινει στο Derby που ηταν περιπου 20 λεπτα με το πουλμαν απο το φεστιβαλ:p:)