Faith No More

thx για το update για το fnm.com δεν το είχα πάρει πρέφα…#-o

Γονυπετής στο Μιλάνο για προσκύνημα, επιτέλους, μου φτιάξανε την χρονιά.

Sorry, για την αναστάτωση, που δημιούργησα με το post μου. Τις ημερομηνίες, τις κοιτώ από το επίσημο site, το οποίο ανακοίνωσε χθες την ημερομηνία για το Μιλάνο.
Φιλικά, ο παπαράκος

Oλες οι ημερομηνιες Ιουνιο, τον οποιο Ιουνιο δεν προλαβαινω οχι μεχρι την Ιταλια, αλλα ουτε μεχρι την Λουτσα να παω:lol:

Ενταξει, τι να κανουμε… ισως αλλη φορα

Aπόλαυση :smiley:

A, και στο σάιτ τους προστέθηκε αυτό

Tues Jun 16
Kindl-Bühne Wuhlheide
Berlin
Germany

Η αποπάνω ημερομηνία κόβει πολλές ελπίδες- φήμες που τους έφερναν στην Αθήνα στις 18 Ιουνίου

H αποπάνω ημερομηνία με κάνει να θέλω να αυτοκτονήσω. :frowning:

Βερολίνο + FNM… :frowning:

Γαμιέται ο στρατός, να το ξέρετε…

Το ξέρουμε…:stuck_out_tongue:

Γαμάτος δίσκος το King… αλλά προς το παρόν συμβιβάζομαι με αυτόν, δεν τους ψάχνω προσωρινά παραπάνω δηλαδή.

Ε βρε παιδί μου και συ που συμβιβάζεσαι. :stuck_out_tongue:

Ρίξε μια αυτιά στους 2 δίσκους που προηγήθηκαν του King, το Angel Dust και το The Real Thing, και ετοιμάσου να γίνεις και συ φαν αυτού του υπεργκρουπ… 8)

κακώς συμβιβάζεσαι. 5 δίσκους έχουν όλους και όλους. Ακουσέ τους μπας και προλάβεις καμιά ημερομηνία στην Ευρώπη!

Πλησιάζουν…

Faith No More confirm Bulgaria

Bill Gould has confirmed via Twitterthat Faith No More will play the Spirit of Rockfestival in Burgas on 14 August.

ΩΠΑ!!!

Κατά 90% είμαι ήδη εκεί. Ακόμα κι αν δεν έρθουν εδώ, συμφέρει 100%. Η μόνη μλκ είναι ότι πέφτει Παρασκευή, αλλά ούτως ή άλλως είναι καλή ημερομηνία 15αύγουστος για άδειες.

Με το ΩΠΑ φανταζομαι εννοεις οτι ηδη ειμαστε εκει ε?:!::!::!:

Αμα οντως ισχυει εχω φυγει!

YEAH!!!:smiley:

Kι εγω μεσα.

Λέτε να κανονίσουμε εκδρομούλα;;;

Eυκολα,

Αλλα απ’οτι βλεπω η συναυλια (αν γινει) θα γινει στο Burgas στην Μαυρη Θαλασσα και οχι στην Σοφια. Μιλαμε για αποσταση 350χλμ απο Σοφια. Αμα ειμαστε ομως μεγαλη παρεα δεν θα μασησουμε, με τρενακι φανταζομαι θελουμε λιγοτερο απο μερα απο Θεσσαλονικη

Ειναι αρκετα μακρια γαμωτο,αλλα νταξει αμα δεν τους φερουν εδω εχουμε φυγει.Εγω ουτως ή αλλως και για Αθηνα θελω τουλαχιστον 6ωρο ταξιδι,αρα κλαην.

κάνω τα κουμάντα μου, και σας λέω αύριο τι παίζει.
Έχω μια υποχρέωση το Δεκαπενταύγουστο, αλλά λογικά θα μπορέσω. Θα επανέλθω.

Δε πιστεύω να υπάρχουν και πολλοί που να μη γουστάρουν να ταξιδεύουν μέρες με το τρένο (το πιο ωραίο μέσο). Ειδικά αν σε περιμένει ο Πάτον στο τέρμα.