Faith No More

Και δεν θα τραβιόμαστε μέχρι Βουλγαρία…

Κάτσε βέβαια να επιβεβαιωθεί και επίσημα, γιατί πολλά έχουν δει τα μάτια μας!

καλά, το setlist απλά δεν υπάρχει.
τι να πει κανείς.
τώρα, Δευτέρα 10 Αυγούστου είναι λίγο αντιτουριστική θα έλεγα ημερομηνία, αλλά αν έρθουν και παίξουν και αυτό το σετλιστ…τι να λέμε τώρα.

να γίνουμε πλεονέκτες και να ζητήσουμε Λυκαβηττό?

Μαλακασα Αυγουστο πως θα αντεξουμε;

Σταυρώστε δάκτυλα…

Μακάρι. Έχω κλείσει εισιτήρια για Βουλγαρία, αλλά αν έρθουν εδώ θα ναι η τελειότητα η ίδια και θα προτιμήσω Ελλάδα, που να τραβιέμαι τώρα.

…ή θα τους δω 2 φορές 8)

εγω εχω ακουσει μονο το Epic και αυτο διασκευασμενο απο atreyu.Ειναι κομματαρα θα τους ψαξω καποτε σιγουρα

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΝΗΣΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΑΡΑΤΑΩ

[SIZE=“6”]ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑΚΕΡΗ!!![/SIZE]

[SIZE=“6”]FAITH NO MORE ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΓΑΜΗΣΩ ΠΟΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕ[/SIZE]

ΑΥΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ ΜΟΥ!!!

πόσο σου βγήκε το πακέτο;

ΑΥΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ ΤΟΥ!!!

:vibrate::bounce::vibrate::bounce::vibrate:

=P~[-o<:eek::bow2::papas:

Όλοι παρθένοι είστε ρε;

ωραιο το σετλιστ,αλλα δεν παιζουν το αγαπημενο μου we care a lot.δεν πειραζει,δεν εχω παραπονο

[SIZE=“7”]PLEASE ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ!!![/SIZE]

TIΜΙΟ ποστ.

μελετάω το setlist και κανά 2 άκυρα (ως επιλογές) τα αντάλλαζα με Digging The Grave και Falling To Pieces. Αυτά τα 2 κατά κύριο λόγο αλλά και το Everything’s Ruined.
Αλλά τόσα παίζουν…

Και το Ricochet επισης.

είναι 18 ευρω το εισιτήριο ( από σήμερα είναι 20 όμως νομίζω ) κ για να σου το στείλουν πληρώνεις επιπλέον 45€, αλλά είμαστε 4 άτομα που κλείσαμε, οπότε αυτό το 45 μοιράστηκε δια 4.

εντιτ: ξέχασα να προσθέσω οτι αν πας να πάρεις απο Σόφια το εισιτήριο κ δεν σου το στείλουν δλδ, πληρώνεις 2,5€ για να το πάρεις αν θυμάμαι καλά.

http://www.downloadfestival.co.uk/webcast/

11 ωρα ελλαδος για να δειτε τους FNM live, εγω εχω να παω καπου και θα το δω απο κανα youtube η θα το βρω σε κανα torrent

Τωρα παιζουν οι Limp Bizkit και μετα σειρα εχουν οι KoRn

μα θα ρθουν η παπα με ταιζανε?

αγγλια που παιζουν τωρα ειναι γαματοι8)