Fake gibson les paul made in china!

λοιπον κυριοι ,θελω τα φωτα σας για αγορα gibson les paul replica made in china . ενδιαφερεται να αγορασει φιλος και με παρακαλεσε να απευθυνθώ εδω για περισσότερες πληροφορίες . το σαιτ που βρηκα με μια γρηγορη ματια ειναι αυτο
http://www.c2coffer.com/search/china-les-paul-slash-copy.html
γνωριζετε κατι σχετικο?

*****δεν γνωριζω αν επρεπε να ανοιξω καινουργιο θρεντ. παρακαλω τους mods να το μεταφερουν αν εχει ξανα αναφερθει το παρόν. *******

ευχαριστω εκ των προτερων .

Κατ’ αρχάς να πω πως δεν έχω προσωπική εμπειρία… Από βιντεάκια στο youtube πάντως αυτό που κατάλαβα (από τους ιδιοκτήτες που τις παρουσίαζαν) είναι πως οι μαγνήτες είναι λίγο της π@#$%τσας. Κατά τα άλλα από εμφάνιση και από φινίρισμα “ψαρώνει άσχημα”…
Στο καθαρό κανάλι του ενισχυτή είχε κάποια θεματάκια… Αλλά για τα λεφτά που κάνει σούπερ… Και ειδικά για πρώτη κιθάρα ! 8)

Και εγω απο βίντεο . Τα είδαμε με το φιλαράκι μου και χώθηκε άσχημα για την πάρει . Το θεμα των μαγνητων ελπίζω να μην είναι τόσο σοβαρό .θενξ για την απάντηση haunted

Metalheart

αυτος εδω τον ειχα δει παλαιοτερα περιγραφει αρκετα καλα τις διαφορες

γιατί πολύ απλά δεν παίρνει καμία epiphone les paul στην ίδια τιμή?Καλύτερα θα του βγει πιστέυω…

και αμα βαλει πανω μαγνητες που φυσανε θα ειναι πολυ κομπλε

Βασικά 120 δολάρια είναι καλή τιμή… Κάπου 90 ευρώ τι συζητάμε τώρα… Τα μεταφορικά πόσο πάνε?

Κατά τα άλλα συμφωνώ και με τους “προλαλήσαντες”.

Τα μεταφορικά επειδή του στείλαμε μνμ στα 130 δολάρια . Εντωμεταξύ το feedback που εχει είναι γύρω στο 60% ξέρω γω και κόλλησε ο άλλος . Don thanks για το video . Godsmack και εγ. Αυτο του είπα αλλα δεν καταλαβαίνει !! Λεει ας έχω Γκίμπσον εγω και ας τη φτιάξανε και στη κάτω τραχανοπλαγια !!!

Metalheart

τι λέει…δεν είναι καν γκίμπσον αυτό το πράγμα…και η epiphone έχω ακούσει πως είναι της gibson τώρα πια…τελωσπάντων στα 130 ευρώ παίζει αυτή >>>>>>>>


epiphone les paul speciall ii

την έχω ψάξει πάρα πολύ και για τα λεφτά της δίνει τέρμα,πες του να την τσεκάρει στο youtube γιατί κάτι μου λέει πως θα το μετανιώσει άμα πάρει αυτή που σκέφτεται…

Σημερα ρε φιλε τσεκάραμε αυτές. Καλές κιθάρες φαίνονται πάντως. Ο κινέζος ουτε φωνή ουτε ακρόαση . Μάλλον για επιφον θα παει .

Metalheart

Ήρθε . Έμεινε ευχαριστημένος . Σαν κανονική Gibson είναι . Θα ποσταρω και φωτό να δείτε .

Για μένα κάποια πράγματα αξίζει να τα έχεις σε αυθεντική έκδοση. Ψεύτικη Les Paul είναι ιεροσυλία να έχει κάποιος που θέλει να λέγεται μουσικός ή έστω μουσικόφιλος.
Αν μπορείς αγοράζεις γνήσια, αν όχι αγοράζεις κάτι άλλο, τόσα μοντέλα υπάρχουν εκεί έξω από γνωστούς και εξαιρετικούς κατασκευαστές.
Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί σε κάποιους ανθρωπους αρέσει να αυτοπαραμυθιάζονται.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Είναι το ψώνιο του … Η γνώμη σου είναι σωστή . Εγω δεν θα το έκανα . Είναι σαν λέμε θέλω να το παίξω στη γκομενα φράγκατος , και δεν έχω ουτε να αγοράσω ένα παστέλι !!!

δε ξερω τι λετε ακομα περιμενω φωτο και εντυπωσεις εγω…