Family Guy

Ρε πώς γίνεται να υπάρχει τόσος κόσμος που να κράζει το ΦΑΜΙΛΥ ΓΚΑΗ???

Περί Σίμπσονς, ακόμη κι αν ο Πέτρος είναι αντιγραφή -το δέχομαι-, οι Σίμπσονς ούτε στον ύπνο τους δε βλέπουν Σωτήρη/ Μπράιαν/ Κουόγκμαηρ. Ό,τι αστείο έχει βγει ποτέ στηρίζεται στον Όμηρο, οι υπόλοιποι είναι ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ.

Για Σάουθ Παρκ δε σχολιάζω καν, έχω δει 5 επισόδεια κι ούτε που χαμογέλασα.

Skinner,apu,krusty,flanders,milhouse,moe,carl και lenny και μια ατελειωτη λιστα απο δευτερεοντες χαρακτηρες…oι Simpsons εχουν τοσους γ@μηστερους δευτερους ρολους,που απο south park και family guy μαζι να τους μαζεψεις,δεν τους αγγιζουν ουτε στα μισα…no offence δλδ,αλλα για να λεει κανεις οτι οι Simpsons εχουν ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΥΣ κιολας δευτερους ρολους, και ολα τα αστεια ειναι πανω στον χομερ,σημαινει πως δεν παιζει να εχει δει πανω απο 2-3 επεισοδια…ουτε καν…:lol::lol:τι Κουογκμαηερ ρε,Μο και μπαρακι του εχεις δει σε καλες στιγμες…???:lol::lol:…το μονο σιγουρο για τους Σιμπσονς ειναι πως εχουν ενα απισετυτο καστ,πιο απιστευτο απο τους αλλους 2 ευκολα…20 χρονια ειναι αυτα…(καλα,και παλι no offence,ο κουογκμαηερ ειναι γελοιος χαρακτηρας-καλα,:stuck_out_tongue: μην αρχισω βσκ για τους χαρακτηρες της σειρας…)…ντουντ,πλιζ,πιο επικ φεηλ δεν παει:roll:…

Δεκτον,ιτς α ματερ οφ τεηστ…εγω καποιες σεζον φαμιλη που εχω δει,απορουσα πραγματικα αν υπαρχουν ατομα που γελανε με τετοιο ανυπαρκτο,χμμ,αντε πες το ‘‘χιουμορ’’…

Ναι αλλα δεξου οτι το χεχεχε του Πητερ τσακιζει πολλους κατω!:smiley:

εσυ,8)αλανι με το μορτικο αβαταρ,δεν περιμενα να ξεπεσεις εδω:p:lol:

οχι δεν τσακιζει:p,ο πητερ ειναι γτπ καβαλα χαρακτηρας:|:p(γ@μηστερο επιχειρημα,ξερω)

+1000000000
και γαμώ τις εικόνες επισης! ΡΗΣΠΕΚΤ ΠΙΚΑΡΝΤ ΡΕ!

[SIZE=“7”]PALESTINIAN ALARM CLOCK[/SIZE]

Το επεισόδιο της 3ης Ιανουαρίου απλά δεν υφίσταται… Μόλις χτες πήρα χαμπάρι ότι έχει βγει τόσες μέρες και ψόφησα στο γέλιο βραδιάτικα. Watch ASAP!

Πραγματικά τεράστιο! Δεν πέρναγε λεπτό δίχως να ξεκαρδίζεσαι στα γέλια!

Ειναι μεγαλη σειρα λεμεεεεεεεεεεεεε…

εχω ντι-βι-ντι με χριστουγεννιατικα επεισοδιαρε ειναι καψιμοοοοοοοοο…

More infos please?

ποτε βγηκε και δεν πηρα χαμπαρι τιποτα??:-k

όποιος δεν βλέπει family guy και american dad είναι braindead. αν σας κατηγορήσουν ποτέ ότι είστε braindead που τα βλέπετε απαντήστε τους: http://www.youtube.com/watch?v=Kxv10_fFrhE
:lol::lol::lol3::lol3:

πω καλα το καινούριο πάλι κέντησε!!!:stuck_out_tongue:

εκει με την μύγα ΕΛΙΩΣΑ#-o:lol:

σαν την σκηνη με το πυροσβεστικο και τις αντιλοπες δεν θα ξανα υπαρξει πιστευω…

πραγματικα εχεις ΔΙΚΑΙΟ επικι σκηνη…


:lol::lol::lol:

Προχτες ειδα τη παρωδια σε Empire strikes back,μιας και ειμαι και star wars geek κτλ…αρκετα καλο,κατωτερο του blue harvest ομως κατα πολυ…ειδαμε και 2-3 επεισοδιακια στα καπακια,μιας και ταχαμε…συνεχιζω να πιστευω παντως πως το ‘‘χιουμορ’’ της σειρας ειναι ψιλοαθλιο σε γενικες γραμμες…

you guys want a bag of ice??? :lol::lol::lol::p:p:lol:

κολλησα κι εγω με δαυτο:D αρχιζω να τα βλεπω απο την αρχη!

eίσαι σε πολύ καλό δρόμο…:smiley: