ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ ||FanSite

Γεια σας παιδιά,
Θα ήθελα να σας προσκαλέσω να δείτε το νέο unofficial site που δημιούργησα με πολύ αγάπη για την σειρά “Στο Παρά Πέντε”. Είναι μία νέα προσπάθεια με αρκετό υλικό, που μέσα στις επομένες ημέρες θα προστεθεί ακόμα περισσότερο. Θα έχετε την ευκαιρία να δείτε βιογραφικά των ηθοποιών, νέα(σύντομα θα προστεθούν), φωτογραφίες, καθώς και να γίνεται μέλη στο forum μας.
"ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ || FanSite

Υ.Γ. Οι βασικές κατηγορίες του site θα είναι έτοιμες τις επόμενες μέρες. Άν παρόλα αυτά θέλετε να πάρετε μία μικρή γεύση ή και να γραφτείτε στο forum, δεν έχετε παρά να μας επισκεφτείτε και τώρα.

mpravo!!! polu kalo to site!!! 8)

πολυ φασαρια για το παρα πεντε ρε παιδι μου. εχει δυο τρεις καλες ατακες και λενε ολοι οτι ειναι η καλυτερη ελληνικη σειρα ολων των εποχων! ενταξει, κι εγω οταν βαριεμαι το βλεπω καμια φορα αλλα οχι κι ετσι!

Sorry αλλα η σειρα ειναι ελεεινη. Παιζει να μην εχω καν χαμογελασει οσες φορες ετυχε να το δω.

Η σειρά ήταν πολύ καλή, αλλά όπως συμβαίνει με κάθε σειρά που πουλάει, το έχουν παρατραβήξει. Οπότε λογικό είναι να χάνει σιγά σιγά την ενέργειά της. Πόση έμπνευση να έχει πια και ο άλλος;
Πάντως όπως και να χει, η καλύτερη δεν είναι με τίποτα. Μην τρελαθούμε!

Συμφωνω με Cozy αν και φετος καλη ειναι, αλλα περισυ ηταν πολυ καλυτερη.

+1

+1[/quote]
+1 κι απο μενα…

Ουτε στις 50 καλυτερες

+1[/quote]
+1 κι απο μενα…[/quote]
+1

+1[/quote]
+1 κι απο μενα…[/quote]
+1[/quote]+1
Poio poly trend egine…
Yparxoun toulaxiston 10 seires pou mou erxontai kateytheian sto myalo pou to patan to para 5.

Εκεινες κι εγω
Απαραδεκτοι
Δυο ξενοι
Κακος βεζυρης
Κι οι παντρεμενοι εχουν ψυχη
Ο υιος του μπαμπα (ή καπως ετσι ενιγουεϊ)
Σ’αγαπω μ’αγαπας

Οι καλυτερες κωμικες σειρες κατα την αποψη μου.

Gia to Σ’αγαπω μ’αγαπας egw tha ekana ta idia sxolia pou ekanes esy gia to para 5 :lol: .
Tha evaza kai

Men kai den
Dolce vita

Γουστα. :stuck_out_tongue: Μονο για τον Δογκανο δεν δεχομαι κουβεντα, ειναι κορυφη. :smiley:

καλη ειναι αλλα την βαριεμε…

Οι χειροτερες σειρες εβερ.
Οσο για τον Μπεζο, εχει κανει καλυτερες σειρες απο το Εκεινες κι εγω, οπως της Ελλαδος τα παιδια π.χ…
Η καλυτερη ηταν το Κων/νου κ Ελενης αλλα πλεον το χω δει τοσες φορες που γελαω πριν το αστειο.

Το Παρα5 ειναι συμπαθητικο,σε σχεση με αλλες βλακειες…

Μπααααααα TV Sucks Anyway!!! Ειδικά η ελληνική τηλεοραση ειναι super άθλια!
Μόνο καμιά μπαλίτσα και κανα μπασκετάκι… Ααααααχ να μπορούσαμε να δούμε Comedy Central…

ταλαντούχος σεναριογράφος ο Καπουτζίδης…σίγουρα.

Αντιγραφη του ιζνογκουντ ως εκει που δε παει!!! Οπως και ‘‘το καφε της χαρας’’ ηταν αντιγραφη της ταινιας “σοκολά”.

Δογκανος=Κορυφη!!!
Στους Δυο ξενους ο καλυτερος ρολος ηταν μακραν της Ντινας Κωνστα (μητερα του Κωσταντινου), κορυφαιες ατακες!!!

Ο Κακος βεζυρης πηρε το ονομα και το κονσεπτ απ’το κομικ. Γενικα ηταν μια πολυ καλη πολιτικη σατυρα. Γι’αυτο και το εκοψαν. :stuck_out_tongue: