Μουσικά fanzines (φανζινς)

Όχι Αντισκάρι (τι εσύ εκεί είσαι;), Πύργος. South enough :!:

Τραγίλα; Λολ. Είπαμε, κατωμεσσαριανός, αλλά όχι και στιβανοκάγκουρας/λεβεντομαλάκας!

Στη σκιά των Αστερουσίων λοιπόν. Έρχομαι τακτικά απ’ τα μέρη σου, τα Αστερούσια βρίθουν φαραγγιών. Δύσκολων κιόλας.


Γαμούμε ρε

…και με τι καταπιάνεσαι ρε καούνη εκεί στο φαρ ουέστ της Κρήτης;
Βοσκική; :p:lol::dizzy::lol3:

Όταν σπάει ο διάολος το ποδάρι του και βρίσκομαι εκεί κάτω, με ένα πράγμα καταπιάνομαι - να την κάνω από κει όσο το δυνατόν πιο γρήγορα.
Εκτός κι αν είναι καλοκαίρι, καλή ώρα, οπότε πετάγομαι σε τίποτα Τρεις Εκκλησιές για μπανάκια.

Έχουν και Nova στεις Τρεις Εκκλησιές. Έχω κάνει πικ-νικ στην παραλία Φλεβάρη μήνα. :smiley:

Και ο Άϊ-Γιάννης κάτω απ’ τα Καπετανιανά δεν είναι άσχημος.

Όσοι ενδιαφέρονται για αντίτυπο και θα είναι σήμερα ΧΑΟΤΙΚΟ ΤΕΛΟΣ κτλ, ας ενημερώσουν να έχω μαζί μου.

Τα είπαμε εμείς ε. Με υπολογίζεις.

Λοιπόν, Κρις, η δουλειά που έχεις κάνει είναι εξαιρετική. Cult, όμορφο και χρηστικό την ίδια στιγμή.
Μπράβο ρε μαν.

Αν μου επιτρέπεις, μόνο μία, τελείως αμελητέα, παρατήρηση όσον αφορά το αισθητικό κομμάτι. Δεν μου αρέσει η αρίθμιση στις ερωτήσεις των συνεντεύξεων. Εκτός του ότι δεν βρίσκω κάποιο νόημα σε αυτό, μου χτυπάει κάπως άσχημα στο μάτι.
Εντάξει μιλάμε για ασήμαντη λεπτομέρεια απλά μόνο αυτό το αρνητικό βρήκα.

Περιμένω το επόμενο. Μπράβο και πάλι.

Thanks για τα καλά λόγια όσο και για την παρατήρηση.

Η αλήθεια είναι ότι η αρίθμηση δεν όντως δεν έχει νόημα, ξέμεινε απ’ όταν έστηνα τις ερωτήσεις για να τις έχω σε μια λογική σειρά.

Σημερα παρελαβα και εγω, χιλια ευχαριστω και μπραβο και απο εμενα!
Ειναι πολυ ωραια δουλεια και μου αρεσε πολυ το μεγεθος που επελεξες, μικρο και μαζεμενο.
Keep on!

κι εγώ το έλαβα χθες, 1000 ευχαριστώ! το ίδιο ήθελα να πω για το μέγεθος :rockon:

Ευχαριστώ φίλτατοι, τώρα που τέλειωσα μετακόμιση θα μπει μπροστά και το επόμενο.

Παρεμπιπτόντως, έχουνε μείνει καμιά 25αριά ακόμα για όποιον άλλον ενδιαφέρεται (πέρα από όσους μου έχουν ζητήσει να κρατήσω).

Μπορείς να μου κρατήσεις ένα σε παρακαλώ :);

Σημειώθηκε :wink:

Για όποιον ενδιαφέρεται από θεσσαλονίκη, έχει γίνει ένα μικρό re-stock (8 τεύχη) στο Nefilim, thanks to Oljeselger.

χθες που περασα ειχαν μεινει 3. Σε βλεπω να ξαναστελνεις συντομα :smiley:

δεύτερο τεύχος από το πατρινό Winterview!

Συνεντεύξεις με Lifewreck / The Estranged / Αρχή Του Τέλους / Mass Culture. Gig reports / Tour reports / and more.


h

https://winterviewpunk.wordpress.com/2015/03/02/out-now/

Γαμώ! Μπράβο, παιδιά.

Θα το 'χετε πάνω με τους Dirty Wombs;

Ναι. :wink: