Faster pussicat live 1/10 underworld

Ki omws sleaze rulezzzzzzzzzzzzzz.
1/10 sto underworld.
all u filthy sleazers be there.

cheers

Μόνο Αθήνα; Σκατά! :?

Man, kati ginetai k gia Saloniki!!! Stay Tuned!!!

OKI!!!

To epivevewsa!! Paizoun k thessaloniki stis 30 Septevrh!!! To ena support pou einai sigouro einai oi Roxy Bitch k stis 2 synavlies!

C ya all there for some really sleazing party from the past!!![/b]

ΨΨΨΨΨ :lol: , αυτά είναι! Αίντε να δούμε καμιά sleazia της προκοπής! Τώρα για τους Roxy εντάξει, δε δίνει κάτι +! :stuck_out_tongue:

Θα σε ξαναπρίξω, αλλά μήπως ξέρεις ποιος τους φέρνει και που μπορούμε να το δούμε (αν έχει ανακοινωθεί);

Sth Thessaloniki tous fernei o idios promoter pou efere k tous Praying Mantis… Athina h High Voltage…

Den nomizw na exei vgei akoma h afhsa k times eisitiriwn k etsi!!!

C ya there mate!!

Τελικά εντελώς τυχαία έμαθα χθες τα καθέκαστα, promoter Κομιιτούδης και τιμή εισιτηρίου 20 Ευρώ (απ’ότι ισχύει τώρα). Παίζει να κλείσουν και Raw Silk μαζί. Άντε να δούμε!

Vagellakis RULES!!!

Τουλάχιστον άρχισε να φέρνει καμιά sleazia και έκοψε τα epicoheavy! :lol:

Kakoulh…
Exei ferei gamata sigrotimata re sy…
Praying Mantis,Riot,Solitude Aeternus,Sinister
k tha ferei W.A.S.P,Tankard,Vader…kai alla Pollaaa

Φέρτε και στην Αθήνα τους Roxy Bitch. Ακόμα δεν έχω σταματήσει τα γέλια από το support στους Wig Wam. Άκου εκεί μετάφραση στα Ελληνικά Twisted Sister…
Τα ρούχα που τα βρήκαν? Θυμάμαι διαφημιση του Remember στο τότε Heavy Metal και στο Ποπ & Ροκ με τέτοια ρούχα…
Καραγκιόζηδες. Σίγουρα πρώτα πήραν ρούχα (και τι ρούχα!!!) και μετά ξεκίνησαν να παίζουν.

Φέρτε και στην Αθήνα τους Roxy Bitch. Ακόμα δεν έχω σταματήσει τα γέλια από το support στους Wig Wam. Άκου εκεί μετάφραση στα Ελληνικά Twisted Sister…
Τα ρούχα που τα βρήκαν? Θυμάμαι διαφημιση του Remember στο τότε Heavy Metal και στο Ποπ & Ροκ με τέτοια ρούχα…
Καραγκιόζηδες. Σίγουρα πρώτα πήραν ρούχα (και τι ρούχα!!!) και μετά ξεκίνησαν να παίζουν.[/quote]

Sorry k olas…alla apo pote krineis ena kalitexnh apo tin emfanish?An d s aresoun me geia sou me xara sou…Min tous akous…!
CheerS! :roll:

Δεν είμαι κακούλης ρε, απλά δε γουστάρω αυτά που φέρνει, γι’αυτό! Τελικώς το πρήξιμο απέδωσε τόπο και θα φέρει κάτι καλό! W.A.S.P. απόρησα πως θα τους φέρει, και σε μια κουβέντα που είχαμε μου φαίνεται περίεργη η απόφαση, λόγω μέρους κι όλας (Αποθήκη Μύλος, 1300 άτομα) αν θα “βγει”!

Όσον αφορά τους Roxy Bitch… Θα συμφωνήσω με το Jackie, είναι γεγονός πως γενικώς οι glam bands εδώ ντύνονται σαν σούργελα, εν έτει 2006, χωρίς κι όλας να έχουνε το κατάλληλο σωματότυπο (ναι, παίζει τεράστιο ρόλο) για να ντυθούν ανάλογα, με αποτέλεσμα να βγαίνει καραγκιοζίστικο το αποτέλεσμα και να χάνονται τα υπόλοιπα… Δε ξέρω, αυτή η μόδα του “Παρασκευοharley” έχει κάνει κακό… Κι εγώ τέτοια ακούω αλλά δεν το ξεσκίζω το θέμα… :lol: Το λέω γιατί μουσικά είδα κάποια καλά στοιχεία, αλλά το ντύσιμο (να το πω απλά) τους κάνει μη άξιους σημασίας. Αυτά.

ΥΓ: Αυτό που χαρακτηριστικά είπε ο Jackie (πρώτα αγόρασαν ρούχα και μετά ξεκίνησαν να παίζουν) σκεφτείτε το λίγο παραπάνω… Πολλοί απ’ αυτό το ρεύμα των τελευταίων 2-3 ετών, των “ποζεράδων” δηλαδή είναι περισσότερο style, παρά ουσία. Γι αυτό άλλωστε δεν πάω τόσο Harley, γιατί είμαι σχεδόν σίγουρος πως θα μου τη δώσει! :lol: Όπως χαρακτηριστκά λέει και ένας φίλος, “ψευτομπουλούκια”! :lol:

απόρησα πως θα τους φέρει, και σε μια κουβέντα που είχαμε μου φαίνεται περίεργη η απόφαση, λόγω μέρους κι όλας (Αποθήκη Μύλος, 1300 άτομα) αν θα “βγει”!

Afou d tous fernei kana Rock Bottom…!!!
Gia Support pou ton rwtisa m eipe gia Crystal Tears k vlepoume…

[quote=“Metal_Invader”]

Sorry k olas…alla apo pote krineis ena kalitexnh apo tin emfanish?An d s aresoun me geia sou me xara sou…Min tous akous…!
CheerS! :roll:[/quote]
Μάλλον δεν καταλαβαίνεις και πολύ καλά τι θέλω να πω, για αυτό θα το γράψω πιο απλά: Όταν λέω “πρώτα πήραν ρούχα (και τι ρούχα!!!) και μετά ξεκίνησαν να παίζουν” εννοώ ότι δεν ρίχνουν πρώτα βάρος στη μουσική αλλά στο image. Όταν λοιπόν αποτυγχάνουν ακόμα και στο image, πιστεύεις ότι θα τα καταφέρουν καλύτερα στη μουσική? Εσύ βέβαια τους χαρακτηρίζεις καλλιτέχνες. Μάλλον κακοτέχνες είναι ο σωστότερος χαρακτηρισμός. Έτσι για να μην υπάρχουν παρερμηνείες: για τα μπάζα όσο αφορά τη μουσική, καραγκιόζηδες όσο αφορά το image. Το μόνο καλό που έχουν, είναι τεράστια περιθώρια βελτίωσης και στους δ’υο τομείς.

Μάλλον δεν καταλαβαίνεις και πολύ καλά τι θέλω να πω, για αυτό θα το γράψω πιο απλά

E ntaks d fimizomai k gia tin eksipnada…ftaei k i hlikia…
Koita ola ta alla einai prosopikes apopseis…oute k go goustarw ton ntysimo tous…alla mousika d mporw n pw oti me ahdiasan h eitan gia ta mpaza…
D trelathika k olas otan tous eida live…alla den tha tous thapsw k olas…
Ayta Cheers!

kai oi wig wam exoun ena xontro k ena konto k ena karafla alla einai gamo tis mpantes,alla eipame,to kseno einai pio glyko.ena ksero na po:osa de ftanei h alepou…

Για όσους δεν το έμαθαν: Οι αναμενόμενες συναυλίες των Faster Pussycat σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, καθώς και η ευρωπαϊκή τους περιοδία ακυρώνονται. Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.

…gamwto…xeneroma!!!