Fates Warning 14-15/11 2014 Λάρισα & Αθήνα

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=33495

…έχω αρχίσει να πιστεύω ότι η Ελλάδα έχει πλέον πιο συχνά Fates από James…

Μόνο που δεν με χαλάει αυτό…:slight_smile:

…κανένα δεν χαλάει αυτό:roll: :slight_smile: :!:

Δεν έχω να γράψω τίποτα, απλά να μην ξεχνιόμαστε, ε;

εγώ έχω. τα μισά εισιτήρια(και βάλε…) της συναυλίας στη λαρισα, έχουν προκρατηθεί ΧΩΡΙΣ να έχουν εκτυπωθεί, μου είπε ενα πουλάκι…

Καλα ηταν την προηγουμενη φορα αλλα μαλλον αυτην τη φορα θα παω πασο καθαρα και μονο λογω Stage. Δεν εχω ακουσει ποτε καλο ηχο απο μπαντα τετοιου βεληνεκους και δεν ξερω τι φταιει. Την τελευταια φορα σε αυτον τον χωρο δυσκολευτηκα να αντιληφθω καποια κομματια των Rotting Christ. 20-25 ευρω για να μην ακουω τιποτα δε λεει.

25 είναι.
είναι και ποιος είναι πίσω απο κονσόλα ε…

Ε τοτε θα ειναι παντα ο ιδιος, Rotting Christ (3 φορες), Lizzy Borden, Septic Flesh, Orange Goblin και η λιστα συνεχιζεται. Enough is enough που λενε και στο χωριο μου!

Ασε που θα υπαρξει κινδυνος απο το παστωμα.

είμαι αισιόδοξος αυτή τη φορά

1.5 μηνάκι έμεινε. Προλάβαμε και τα 22άρια εισιτήρια και όλα καλά. Ετοιμαζόμαστε ξανά για ποταμούς δακρύων.

Πάλι εκτυπωμένα σε φύλλο Α4 το μπελά μου μέσα; Έλεος με τις καρμιριές

…άμα δε σου αρέσει, δώστο μου…:stuck_out_tongue:

btw κι εμενα δεν μου αρέσει…

χθες βράδυ βγήκαν τα εισιτήρια για λαρισα. επειδή η προκρατηση(λαμια,κατερινη,τρικαλα,θεσσαλονικη) είναι το 50% των εισιτηρίων, όσοι προλάβουν. κάντε τα κουμαντα σας

άντε μπρε…

Ένας μήνας έμεινε…:slight_smile:

Γουσταρω που θα ξαναδω Fates, αλλα θελω να δω και την σκηνικη παρουσια των SiXforNinE … Ακουσα 1-2 κομματια τους και ηταν πολυ καλα…

Οι Sixfornine ειναι γκρουπάρα!

19 μέρες ακομη, και δεν μπορώ να πιστεύω οτι έχει γράψει άνθρωπος τους στίχους απο το το nothing left to say

[SIZE=4][I][COLOR="#FFFFFF"]What once was a release
Is now a prison[/COLOR][/I][/SIZE]

…τι τό’θελα και έβαλα το Live In Athens:roll:…μες την εβδομάδα πάω να πάρω εισιτήριο…αααχχχ αγάπες είναι αυτές:):!:

το τσίμπησα…μιιλάμε για αποδειξούλα μσούπερ μάρκετ…και σου λένε και να μην το χάσεις…αν δεν μπει στο κουτί που φυλάμε τις αποδείξεις, τότε όλα θα πάνε καλά, και θα έχουμε μια υπέροχη βραδιά, σαν την περσινή:):!:

Aχ…αχ…
Με προσοχή το σποιλερ

[SPOILER]One Thousand Fires
Pale Fire
Part of the Machine
A Pleasant Shade of Gray, Part III
One
Simple Human
I Am
Through Different Eyes
The Ivory Gate of Dreams: IV. Quietus
A Pleasant Shade of Gray, Part XI
Firefly
Wish
We Only Say Goodbye
Nothing Left to Say
Monument
Encore:
The Eleventh Hour
Point of View [/SPOILER]