Fates Warning 14-15/11 2014 Λάρισα & Αθήνα

Θα τους δω την Τεταρτη στην Στουτγκαρδη, οριακα θα προλαβω… :slight_smile:

[B][SIZE=4]ΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗ ΖΩΗ!!![/SIZE][/B]

2-3 ακόμα να παίξουν στην Αθήνα (είχε γίνει και πέρσι με κομμάτι που δεν έπαιζαν στην υπόλοιπη περιοδεία) θα αποθάνω.

Ήδη ξεκίνησα την προετοιμασία σήμερα το πρωί…
Θα ακολουθήσουν διπλές προπονήσεις, βιντεοθεραπεία και φιλικό παιχνίδι το σκ.

Κι εγώ λέω ότι δεν αποκλειεται να παίξει και κάτι άλλο στην Αθηνα. Είναι και η τελευταια συναυλία της περιοδειας…

[SPOILER]I 2 I για ανκορ του ανκορ, λέω γω…ίσως και κάτι αλλο
[/SPOILER]

Αυτό ακριβώς είχα στο μυαλό μου κι εγώ.

[SPOILER]Και προσωπικά απωθημένα τύπου APSOG Part VI, Chasing Time ή κάτι ακόμα απ’ το “Inside Out” ας πούμε. Ή και όλη τη δισκογραφία αν το συνεχίσω :p[/SPOILER]

[B][SIZE=4]ΜΑΛΑΚΑ, TI SETLIST ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???[/SIZE][/B]:yahoo:

Θα πεθανω…

Πράγματι είναι γαμηστερό, είναι και το τελευταίο show της περιοδείας οπότε γάμησε τα…

…τι θα ζήσουμε8O :drunk: :slight_smile: :!:

Εντάξει το σέτλιστ είναι όλο κομματάρες, αλλά γιατί τόσος ενθουσιασμός; Τι περιμέναμε;

Λαηβάρα θα είναι πάντως. Μόνη φορά που με ψιλο-απογοήτευσαν ήταν όταν περίμενα να είναι πιο τέλειοι από ποτέ: στο λάηβ του παραλλελς

πιο αναμενόμενο πεθαίνεις. :stuck_out_tongue:

ΑΜΑ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΜΗΝ ΠΑΣ.-

πανουλη δεν σου μίλησε κανείς. απάντηση είναι στις χαρές πιο πάνω. εχεις γινει το (χοντρο)κεντρο της γης :stuck_out_tongue:

Δεν είμαι χοντρός. Είμαι απλά ογκόλιθος. Και να διευκρίνιζες. Άντε να πούμε.

Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να δεις το γέρο πατέρα σου…

? ελα μου(πατερα) ?

γαμησανε, γυρω στα 90 λεπτα παιξανε. γαμω τα merch να εχετε λεφτα…bundle tshirt και βινυλιο, το τελευταιο στα 30 ευρα. κομματια νανι Παρασκευη Solstafir

μιλανε οι μπυρες…σορρυ… :slight_smile:

Ευχομαι να μεινει τιποτα απο merch γιατι περυσι τα πηραν ολα στην Θεσσαλονικη και δεν εμεινε τιποτα για εμας…

Στουτγκάρδη ειχε 5 διαφορετικα Tshirt, Lp, Cd, patch, .τσαντα…

…ωραία…να μαζέψουμε λευτά:):!:

Μια βδομάδα πριν πέσουν τα τσιμέντα.

Ray Alder:

“…Και η Θεσσαλονίκη είναι πάντα φανταστική, [B]αλλά η πρώτη φορά που παίξαμε στην Λάρισα ήταν? WOW!!! Οι τύποι φώναζαν πιο δυνατά από εμάς! Αυτό το show δεν θα το ξεχάσω ποτέ! Θυμάμαι ότι το πάτωμα κουνιόταν γιατί όλοι τους χοροπηδούσαν. Νομίζαμε ότι θα πέσει το κτίριο! Χαίρομαι που τελικά δεν έπεσε (γέλια)[/B]”