Fates Warning\Pagan's Mind - European Tour

ok.καταλαβαινω.θενκς!
απλα, ευλογη απορια ειναι,πως οι αλλες ευρωπαικες χωρες που κατι τετοια πακετα πανε ολοκληρα τα βγαζουν περα?και απο τη στιγμη που παρατηρουνται και πιο φθηνα εισητηρια??

θυμαμαι κατι συναυλιες (δεν θυμαμαι αν ηταν τουρνε μοναχα) dark tranquillity,in flames,arch enemy Και νομιζω marduk ή ενα αλλο φοβερο με nevermore,dimmu borgir,lacuna coil και κατι αλλα γκρουπς που χανε κατι παμφθηνα εισητηρια που αν σκαγανε ελλαδα θα τα χρυσοπληρωναμε και αναρωτιεμαι γιατι???

Μα αυτό ακριβώς που είπε ο Ghideous είναι η απάντηση. Στην κεντρική Ευρώπη δεν πληρώνουν αεροπορικά και εκεί σε κάτι τέτοια πακέτα πηγαίνει περισσότερος κόσμος από ό,τι εδώ.

οκ συμφωνω.
απλα το πακετο nevermore,lacuna coil,dimmu borgir δεν ξερω αν το θυμασαι,εγινε στην ιταλια!και αυτη κεντρικη ευρωπη θεωρειται???
τεσπα.ειναι και αυτο για τους οπαδους σωστα!τρομαρα μας!!

Ανάλογα. Το Μιλάνο ή το Τορίνο για παράδειγμα είναι σχεδόν κεντρική Ευρώπη (εννοώντας είναι κοντά στην κ.Ε.). Η Ρώμη πέφτει χαμηλά και για αυτό και οι πιο πολλές συναυλίες στην Ιταλία γίνονται πλέον μόνο Μιλάνο :wink:

Ela twra as afisoume tis mizeries. Pame oloi na eyxaristithoume tous theous. 25 euro tha prepei na leme kai eyxaristw. Kai kserete oti griniazw arketa gia ta synauliaka drwmena stin Ellada. Tiga na einai to Gagarin. Na sas pw, sto Londino paizoun me kapoious To-Mera. Tous kserete?? Kammia info??

oι To Mera ειναι prog μπαντα με γυναικεια φωνητικα.Οχι τπτ σπουδαιο μη φανταστεις.Τσεκαρε τους εδω http://www.myspace.com/tomeraband

Thx man. Eisoun h vasikh mou elpida gia tyxon plirofories aytou tou kataxthoniou sygrotimatos…!:slight_smile:

Για πειτε εσεις οι φανατικοι που ξερετε απο προηγουμενα σετλιστ ποια κομματια δεν εχουν παιξει ποτε απτο inside out κ παιζει να τα ακουσουμε εδω??!

Μόνο το monument παίζουν από το Inside out από όσο θυμάμαι…

:-k

Στην περιοδεία για το FWX όπου και κυκλοφόρησε το live in Athens dvd είχαν παίξει το Face The Fear. Το Monument το παίζουν πάντα από όσο ξέρω. Το ποια άλλα μπορεί να παίξουν μόνο εικασίες μπορούν να γίνουν. Και ας ελπίσουμε να ξαναπαίξει μαζί τους κάνας Kevin Moore.

Ήδη οι FATES WARNING έδωσαν το οκ για meet ‘n’ greet με τους οπαδούς τους… για τον τόπο και το πότε θα γίνει, θα τα πούμε μέσα στην ημέρα…

Αυτο πρεπει οντως να το μαθουμε…μιλαμε για ενα εκ των κορυφαιων γκρουπ του προγκ και θα ειναι απιστευτη τιμη και εμπειρια να τους γνωρισουμε…

Syxgaritiria sto Rock Hard gia oli tou tin symvoli stin diorgnwsh tou live kai pou fysika to skeftike kai apo tin skopia tou opadou kai sto thema tis timis alla kai gia endexomeno meet and greet.

να είσαι καλά!

το meet ‘n’ greet είναι δεδομένο, θα γίνει μετά τη συναυλία… το μέρος δεν είναι ακόμα 100% επιβεβαιωμένο… να κανονιστεί σήμερα κι αυτή η λεπτομέρεια και θα το πούμε άμμεσα…

μπράβο ρε αυτά είναι!!και meet & greet !

REVENGE OF ROCK… Λ. Αλεξάνδρας 34… εκεί θα γίνει το meet ‘n’ greet… είσοδος ελεύθερη… (αλλά με τάξη ε; :wink: )

Τι ακριβώς εννοείς “παλιά”; Αν εννοείς τα της Artch εποχής έτσι κι αλλιώς δεν τα παίζουν εδώ και πολλά χρόνια. Την προηγούμενη φορά πάντως είχαν παίξει έστω κι από ένα τραγούδι το λιγοτερο από κάθε άλμπουμ, από το No Exit μέχρι το X.
Όσο γι’αυτό πού λές για το Inside Out, μακάρι. Εγώ του έχω μεγάλη αδυναμία, δυστυχώς όμως είχε την ατυχία να κυκλοφορήσει μεταξύ του Parallels & Pleasant Shade Of Gray. Αν έπαιζαν κανένα Pale Fire, The Strand θα ήταν καλή φάση!

Θα έχει support? Εγώ δεν έχω ακούσει τπτ

δεν θα έχει support…

μετά το τέλος της συναυλίας… το ROCK HARD διοργανώνει meet ‘n’ greet στο Revenge of Rock και οι FATES WARNING θα είναι εκεί για να κουβεντούλα, φώτο κλπ με τους φίλους τους… Η είσοδος θα είναι ελεύθερη φυσικά…

Ο Matheos θα μιλάει Ελληνικά τουλάχιστον?:lol: