Fates Warning\Pagan's Mind - European Tour

Τα Ελλήνικος του, είναι σαν τα Ισπάνικος τα δικά μου… :smiley:

Μιλάς εσύ ισπανικά???:roll:

το άλλο μου όνομα είναι Δον Θειρηνάκης… :lol: :lol:

Νο 125… :smiley:

Παιδια η περιοδεια αρχισε πριν 3 μερες!μηπως ξερουμε setlist??ευχαριστω!:slight_smile:

One
A pleasant shade of grey part. III
A pleasant shade of grey part. IV
Another perfect day
Life (in still water ?)
Island (in the stream)
A pleasant shade of grey part. VII
11th Hour
Point of view
Still remains
Stranger (with a familiar face)
A pleasant shade of grey part. XI
Silent cries
NLTS

περίπου 1.30 ώρα
από εδώ
http://forum.yourmajesty.net/viewtopic.php?p=124321&sid=2492b46ee5a5032c9599ac364f40b5e2

Λείπουν πολλά γμτ…:-k

ωραιο σετ λιστ παντως. οτι και να παιξουν παλι πολλα θα λειπουν.

Οκ, οι φύλακες (αλλά κυρίως οι φίλοι) έχουν γνώση.
Την Πέμπτη και εν μέσω φύλλου πορείας θα είμαι εκεί.

Δεν με νοιάζει και ιδιαίτερα τι θα παίξουν.Ό,τι και να παίξουν κάτι θα λείπει. Μικρή σημασία έχει.

Αν μπορούσα να επιλέξω, αλήθεια, όλο το APSOG θα ήθελα να ακούσω.
Ειδικά, εκείνο το “καταραμένο - ευλογημένο” part VI.

Aχαχαχαχαχαχ! :lol: :lol:

Από τα χειρότερα setlists που έχω δει! :lol: :lol:

Καλά να περάσετε! :lol:

Ακυκλοφορητα αυτα?

Καλο ειναι να μην αντιγραφουμε τυφλα ο,τι βλεπουμε…:wink:

1+σήμερα…:smiley:

Ηρθαν σήμερα το απόγευμα οι FATES WARNING και σύμφωνα με τα όσα συζητήθηκαν για αύριο, θα πάιξουν live minimum 2 ώρες!:slight_smile:

Και φυσικά μετά τη συναυλία θα περιμένουν τους οπαδούς τους στο REVENGE OF ROCK! :wink:

Ωραία! :slight_smile:
Τι ώρα θα βγούνε;

9+ θα βγουν. Εκτός του ότι θα παίξουν το μεγαλύτερο σετ της ιστορίας τους σε διάρκεια, όπως είπε και ο Sirjim, θα παίξουν ΕΙΔΙΚΑ για την Ελλάδα τουλάχιστον 2 τραγούδια (εκ των οποίων μία διασκευή), που είτε δεν τα έχουν ξαναπαίξει ποτέ, είτε έχουν να τα παίξουν γύρω στα 15 χρόνια!!! Συνολικά 7 διαφορετικά τραγούδια από το setlist του DVD.
Οπότε παιδιά μου, ας ετοιμαστούμε…

Παρέα θα έχω αν έρθω? Οι 2 mods βρίσκονται στα ξένα και δεν έχω διάθεση να είμαι μόνος αν έρθω… Πείτε ποιος ψήνεται να πάμε παρέα…

Κανονίστε να παίξουν ολόκληρο το APSOG. Μπορείτε να διευκρινίσετε ακριβώς τι ώρα θα βγούνε; Αν θα είμαι εκεί κατά τις 9, δεν πιστεύω να χάσω κανά τραγούδι έτσι; Μπλούζες κλπ φέρανε; Επίσης να παίξουν και το We Only Say Goodbye που δεν παίξαν την προηγούμενη φορά.

Το αρχικό πλάνο λέει ότι θα βγουν στις 9:30.
Μπλούζες θα έχουν και μάλιστα μόνο για τη συγκεκριμένη συναυλία (θα έχει πάνω στη στάμπα τη σημερινή ημερομηνία!!!).
Για setlist, δεν πρέπει να χαλάσουμε τις εκπλήξεις που ετοιμάζουν. Και τις ετοιμάζουν μόνο για τη χώρα μας…

Το έχουν παίξει ολόκληρο. Το The Ivory Gate Of Dreams όμως δεν το έχουν. Λέτε να γίνει κάνα θαύμα; Σχετικά με φωτογραφικές τι παίζει Αθήνα. Ψάχνουν ή είναι πιο χαλαρά τα πράγματα. Να το ρισκάρω να πάρω μαζί μου; Όχι τίποτα άλλο ξέχασα την δικιά μου και θα είμαι με δανεική.

To μεγαλο set είναι καλά νέα αλλά ελπίζω να ξεκινήσουν όσο νωρίτερα γινεται για να προλάβω και στο καπάκι μετά όσο μπορώ από τον Garsed με τον Φακανά στο Κύτταρο.

karvou σου στέλνω με ΠΜ πως θα με βρείς αν αποφασίσεις να έρθεις