Fates Warning

Εν αναμονη λοιπον για περισσοτερες πληροφοριες συντομα…

Αμ εγώ;

ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΟΜΑΔΑ!!!
8 χρόνια (και κάτι) χωρίς fates δίσκο είναι πολλά, παρόλα τα arch/matheos, osi κτλ.

Κλασσικο γαματο Fates. 8 χρονια ειναι οντως πολλα, αλλα ο Μαθιος εβγαλε το Μπλαντ ενδιαμεσα που αν εξαιρεσεις εκεινο το ηλιθιο Μορταλ Κομπατ ριφφακι ειναι πολυ κοντα στη ποιοτητα των δισκων τους. Οκ, εβγαλε και το ντεπουτο Οεσαη κατι ετη νωριτερα, αλλα ειστε μεταλλαδες και λογικο να το προτιμησετε. ;p

Αν και ο ήχος του βίντεο είναι (το λιγότερο) κακός, η φάση μου θυμίζει FWX κι αυτό μόνο καλό μπορεί να 'ναι.

ΑΛΑΛΑ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΤΩΝ ΑΣΕΒΩΝ!!! Ό,τι και να ήταν, ποτέ δεν υπήρχε περίπτωση να φέρει την ταμπέλα “Fates Warning” και να είναι υποδεέστερο του πολύ καλού. Περιμένουμε επιτέλους το νέο δίσκο για να γίνει ξανά χαμός.

Υποκλιθείτε…

[SPOILER][B][SIZE=“7”]ΕΠΕΣΤΡΕΨΑΝ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ!!![/SIZE][/B]

[SPOILER]Όχι ότι είχαν φύγει ποτέ δηλαδή αλλά κουβέντα να γίνεται[/SPOILER][/SPOILER]

Ok. Είναι εδώ και κρατάμε αυτό. Δεν ενθουσιάστηκα, αλλά δεν λέει και τίποτα αυτό. Μπορώ να ανακαλέσω και να ενθουσιαστώ, χωρίς πρόβλημα…

[SPOILER]Ρε συ Ray, αλήθεια, στις συγκινήσεις που μου έχεις δώσει, ΜΠΟΡΕΙΣ;;; [/SPOILER]

Στην κορυφη των αναμενομενων κυκλοφοριων για το 2013 λοιπον. :smiley:

Μια αγαπη δεν τελειωνει με μια 9χρονη αναμονη.

ωχ τωρα το ειδα

[SIZE=“5”]ΝΑΙ ΡΕ FATES[/SIZE]

:D:D:D

Ωραίο, όπως αναμενόταν εξάλλου…Καλός ο Αλντερ, Μαθιέ κοίτα να συνεχίσεις το έργο του Sympathetic Resonance με 10άλεπτα έπη και σωστό ΠΡΟΓΚ μεταλ!

Φτουυυυυ.Το κατέβασαν…:frowning:

Ναι οι κακούργοι, όλα τα βίντεα με το τραγούδι. :frowning: Αλλά αφού leakαρε, ελπίζω να βγει σχετικά γρήγορα και σαν στουντιακό δείγμα! :smiley:

Καλά ρε, πόσο νιουμπάδες είστε. Όταν ακούτε κάτι καινούριο από την αγαπημένη σας μπάντα στο youtube ή οπουδήποτε, γιατί δεν το κατεβάζετε κιόλας, να χετε το κεφάλι σας ήσυχο; Τόσα εργαλεία υπάρχουν τη σήμερον ημέρα.
Εν πάσει περιπτώσει όποιος θέλει να το χει και να το ακούει μέχρι τελικής πτώσης μέχρι να βγει επίσημο υλικό, ας μου χτυπήσει την πόρτα.

Τουκ-τουκ-τουκ…

[SPOILER]Δεν το θέλω, πέρασα να πω ένα γεια…[/SPOILER]

http://www.youtube.com/watch?v=EzmOY__leKk

Υπάρχει ζωή στον πλανήτη fates; Κάτι κινείται…

Χρόνια πολλά Jim!!! :smiley:

ίδια μέρα γενέθλια με το Σκαρλετάκι!!!

Ποιος το κλάνει το σκαρλετάκι…

Χρόνια πολλά Jim!!!

Παίζει φάση με κλανολαγνία η Σκάρλετ?!?!?!
Αν είναι έτσι, για σένα θα φάω τις φασολάδες όλου του κόσμου, μωρό μου!!!