Favorite Star Wars Character

!!!

Windu ρε μνια.Μορφαρα,Gayiko μωβ saber ερωτας8)

ΝΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟ UNLIMITED ΚΛΑΨΟΥΡΙΣΜΑ.Ο ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ ΡΟΝΑΛΝΤΟ ΤΩΝ STAR WARS.UNLIMITED ΣΥΓΧΗΣΗ:blow::blow::blow:

Ασοψεται το αλλο το μου*οσκυλο απο διπλα…

oσοι αναφερετε χαρακτηρες απο τα καινουρια τα αδερφιστικα,ειστε αδερφες κ σκατα στα μουτρα σας:p

Έλα ρε, δεν είχα ιδέα οτι τον λένε έτσι αυτόν! Τρελή συμπάθεια ομολογουμένως! (κι ας εμφανιζόταν για πολύ λίγο, στην κλασική τριλογία τουλάχιστον - για τις υπόλοιπες αγνοώ)

'Έλα ντε, τι μου θύμισες! Δηλαδή λίγο έλεος ρε παιδιά. Ας μη τα ισοπεδώσουμε και όλα πια.

Ας ξαναποστάρω μια απο τις παιδικές μας φαντασιώσεις λοιπόν, σε μερικές πολύ γαμιστερές φωτός. Νιώστε ρε γαμώτο!

εδιτ. A ναι, δεν είχα ψηφίσει. Han Solo δαγκωτό λοιπόν. Απλά γιατί είναι ξεφτίλα να βλέπω να υποτιμάται σε σχέση με νέους χαρακτήρες. Μεγαλώσαμε με Indy, έβλεπα την ίδια εποχή τον Ford να παίζει σε Star Wars και σε Indiana Jones, τον είχα λατρέψει.

εγώ μισούσα τον φλούφλη τον ανακιν πάντως. πώς γίνεται ο πιο ταλαντούχος όλων να είναι πάντα φελός ρε παιδιά?

Συμφωνώ με τον αποπάνω.
Πιστεύω ότι όλοι το φχαριστήθηκαν όταν ο Obi-Wan εχμ, ξεπουτάνιασε τον Anakin.
Η παλιά τριλογία χώνει, αλλά και το τρίτο επεισόδιο της καινούριας είναι καλό.

ολα ειναι star wars και τα αγαπαμε

\m/

πως δεν το ειχα ανακαλυψει τετοιο thread?:stuck_out_tongue:
αγαπημενος χαρακτηρας ανακιν κυριως στο 3ο επεισοδιο.μετα γιοντα σε ολα και παντου. ειδικα στη μαχη με νταρθ σιντιους στο 3ο δινει ρεστα. πιο επικη μαχη εβερ!
την βλεπω τουλαχιστον 2-3 φορες τη βδομαδα :stuck_out_tongue:

:D:D:D:D

επειδη ειμαι αχρηστος…πειτε μου λιγο με τι σειρα να κατεβασω τις ταινιες να τις δω.ειναι χιλιαδες και δεν ξερω τι ειναι ποιο

λολ,χιλιαδες:lol:
αγαπες μονο για παπαρδελα:D
Λοιπον κατεβασε τα 3 παλια,του '77-'80-'83 δηλαδη episodes

IV-Α new hope,
V-empire strikes back,
VI-return of the jedi

και αφου τα δεις αυτα,αμα ψηνεσαι,δες και τα τρια καινουρια,episodes

I-phantom menace,
II-attack of the clones ,
III-revenge of the sith…

Mε αυτη τη σειρα ε

να μη τα δω απτο 1 μεχρι το 6? ξεκινησα να κατεβαζω το 1 αφου :confused:

entit:
ακυρωσα το 1ο και κατεβαζω εκεινα με τον lionel richie.θα τα δω και θα πω εντυπωσεις

Darth Maul και ξερο ψωμί! εχει το ποιο γαματο lightsaber…κόβει κόλους μιλάμε!

(πειράζει που τα είδα απο το 1-6??,δεν ξέρω είναι κάπως παράξενο 4-5-6,1-2-3,αλλάζει τίποτα αν τα δώ ανάποδα?δηλαδή τώρα θα πάω να τα δω αν είναι ετσι…)

Βασικά έκτορα τα γεγονότα τα είδες σωστά χρονολογικά. Αλλά να τα δεις και με την κλασσική σειρά 4-6, 1-3, γιατί έχει καλύτερο feeling, πιο αυθεντικό.

Έντιτ. Σύμφωνοι για τον Νταθ Μαόυλ. Ειδικά η στιγμή που τον κόβει στα δύο ο Obi-Wan μου άρεσε ιδιαίτερα.
Ο άθλιος, σκότωσε τον Qui-Gon. Τι λε ρε.

αλοιμονο σε αυτους που πρωτοακουσαν ή θα πρωτοακούσουν τη φωνη του νταρθ βέιντερ στο episode 3 και όχι στο episode 4…

Ο Έκτορας ξέρει, ο lupin δεν ξέρει.
Απλά παπαρδέλα μην τα δεις με την χρονολογική σειρά 1-2-3-4-5-6, καθώς υπάρχει μια μικρή περίπτωση να ξενερώσεις από τα εφε, καλά και επειδή το 4-5-6 είναι ανώτερα ελάχιστα από τα 1-2-3.

εισαι τραγικος!!! :stuck_out_tongue:

αυτα που εχει επανω στο κεφαλι του ειναι προφανως καβλοσπυρα απο την εφηβεια…

Nταξ, η φωνή του Vader είναι κάκιστη στο 3, ευτυχώς δεν την προλαβαίνουμε για πολύ.
Τσεκάρετε λίγο τον κοκκινομούρη.

http://www.youtube.com/watch?v=IKg4CUQLq0k

Owned.

pff οι Jedi είναι gay ρε. Καλά σας χώνει ο Maul.

Και αυτή, αν και δεν τιμάει τον ύψιστο.

Όποιοι ψηφίζουν Maul είναι άσχετοι. Ο Maul ήταν για τα πανηγύρια, εντελώς παιδαριώδης. Καμιά επιβλητικότητα όλο ποζεριλίκι, χοροπηδούσε σα κατσίκι και στο τέλος τον ήπιε 2 φορές. Έχε χάρη που του ανέθεσαν το μεγαλύτερο γιωτά Jedi Master να σφάξει για να του ανεβάσουν το Status αλλιώς θα είχε πάρει στρατολογική μετάθεση για Stormtrooper.