Favorite T-shirts/Longsleeves

Απ’οτι θυμαμαι εισαι Πατρινος.Εδω που μενουμε λοιπον,η μπλουζα με μονοχρωμη σταμπα κανει 12 ευρω.
Αυτες που δειχνεις μπορει και να σου φτασουν 20-25 ευρω.
Που μενεις πλακα-πλακα ? Να σε στειλω να ρωτησεις. :stuck_out_tongue:

iron-ari να ξέρεις ότι όσο πιο πολύπλοκο (χρωματικά) είναι το σχέδιο που θέλεις να σταμπάρεις, τόσο δυσκολότερη γίνεται η στάμπα, και άρα ακριβότερη.

Αν δεν έχεις γνώσεις ανυσματικών προγραμμάτων (Corel Draw, Illustrator), τότε είναι πολύ πιθανό να πληρώσεις ένα κάρο λεφτά για μια μούφα στάμπα.

Η 2η που πόσταρες δεν τυπώνεται στάμπα. Χειάζεται μεταξοτυπία και πρέπει να την κάνεις παραγγελία σε πολλά κομμάτια, αλλιώς δεν αξίζει τον κόπο… :wink:

Ήρθε το πακετάκι από Hydrahead με:

1
2
3

\:D/

Mε γειά shaman!

γ@μ@τη αγορά έκανες.

Δε με λες ρε αδερφε σορρυ να σε ρωτήσω κιολας. Τι υψος εχεις;
Και αντίστοιχα τι size παίρνεις;

Δε νομίζω οτι έχει πουθενά.

1,77 νομίζω, κανονικός στο βάρος, χωρίς προκοίλια και τέτοια :stuck_out_tongue: Το medium μου έρχεται ακριβώς.

:naughty:

έχεις σχέση αυτό τον καιρό? :oops::oops:

:p:p:p:p:p:p

Ακριβώς; Είσαι σίγουρος; Εγω είμαι 1.81 και πολλές φορές με φαίνεται μακριά η medium.

Ε είναι και ανάλογα το πως σου αρέσει να φοράς τα ρούχα. Εμένα δε με χαλάει να είναι και λίγο πιο μεγάλη.

και σε μένα που είμαι λίιιγο ψηλότερος του σπάμαν, καλα μου ρχεται η medium. όχι κολλητή, ούτε φουφουλέ. δλδ για να σου δώσω να καταλάβεις, όταν έχω φάει καλά, φαίνεται :p. βέβαια είναι ανάλογα το μπλουζάκι…

δε νομίζω να βοηθάει ιδιαίτερα αλλά εμένα έτσι μου κάθεται η μπλούζα. δεν έχω καμμία που ναι μαι όρθιος δυστυχώς.

Eγω ειμαι 1.88, μετριας σωματικης διαπλασης (ουτε χοντρος, ουτε αδυνατος) και τα προτιμω τα Medium. Παλιοτερα επερνα XL αλλα πλεον δεν γουσταρω να μου ειναι φαρδιες. Και στο υψος μου ειναι πολυ καλες, δεν μυο ερχονται κοντες.

αν δεν είσαι πολύ ανοιχτός, μια χαρα είναι για το ύψος σου το medium, είναι αρκετά μακρύ το μπλουζάκι ούτως ή άλλως :slight_smile:

Το hoodie το πήρες ότι μέγεθος φοράς και για tshirt?

έχει πρόβα τώρα αλλά…

επειδή κάναμε μαζί παραγγελία, ναι, medium ήταν κι αυτό. αν δεις όμως τις διαστάσεις από κεί που γράφει Sizing info is available here στα λινκς του, δεν έχουν ακριβώς ίδιες διαστάσεις τα medium του τ-σερτ και του μακρυμάνικου

Όπως είπε και ο ντουντ, ναι, medium.

Είναι λίγο μικρούλι (λίγο), αλλά μου κάθεται ωραία ρε παιδί μου, επειδή είναι λεπτό και έχει και φερμουάρ.


Με κατάλαβες. Θενξ για τη διόρθωση

Kαι ναι επιτέλους τη μίκρυνα λίγο και είναι ok!:smiley:
κάπως έτσι είναι…