Favorite T-shirts/Longsleeves

Την μίκρυνες? δηλαδή αυτό είναι το πριν και το μετά? :stuck_out_tongue:

:lol: απλώς την πήρα σε small και ήθελε κλασικά επιπλέον μάζεμα…-.-
Αλλά πια είναι έτοιμη!:smiley:

:stuck_out_tongue:

Aυτες τις δυο αποφασισα…

(και επειδη ειμαστε και τρεντηδες θα παρουμε και ροζακι :D)

Αλλα ρε μαγκες εσεις τι προτεινετε;;

Μπορω να τις παρω με 13,75? τη μια μεσω νετ (χωρις εξοδα αποστολης) με κινδυνο να μη στρωνουν καλα

και μπορω να βρω μονος μου μπλουζακια να τις φτιαξω με 20+? η μια(καμια 20αρια η σταμπα χωρια το μπλουζακι) με μεγαλυτερο κινδυνο να χαλασει η σταμπα.

Τι λετε να κανω;;;

Nα τις παρεις απ’το νετ ρε. Δεν εισαι και καμμια γκομενα να μην σου στρωνει καλα στο στηθος. :stuck_out_tongue: Πολυ απλα, σε τι μεγεθος παιρνεις τα κοντομανικα μλπουζακια σου?? Ε σε αυτο θα παρεις και αυτα.
Kαι το Loudclothing.com ειναι πολυ καλο site.

την έχω την γκρί, όμορφη είναι:)

απλα φοβαμαι μην ειναι καμια μεχρι το γονατο ξερω γω

ασε που αλλες φορες παιρνω xlarge και αλλες large

μαλλον τη γκρι θα τη χτυπησω απο το loudclothing

@ks9

για πες για τη γκρι

απο νετ; ειναι καλη ποιοτητα και εμφανιση;

Κοιτα, αν εισαι ψηλος σαν στρουμφακι τοτε ναι, μπορει να σου ερχεται μεχρι το γονατο. Παρ’την L or M.

1.80 κ 85 κιλα.

Μαλλον για λαρτζ παω…

Αφηστε γιατι τα νουμερα ειναι ενα βασικο προβλημα. Δεν προνοουν και για μας τις κοπελιτσες:roll:

Νομίζεις, Μαριάννα_εσύ!
Αν μπεις στο webstore της Hydrahead, θα δεις ότι έχει και μπλουζάκια σε γυναικεία νούμερα.
Και είπαμε, το μέταλ είναι μόνο για άντρες [-X

Νομιζεις Μαριαννα_εσυ!
Για τις κοπελες το merchandise ειναι ακομα πιο ευρυ.
Μεχρι και εσωρουχα βγαζουν για εσας.

μια χαρά ποιόιτητα έχει απο play την πήρα αλλά την έχει και στο Public αν και πιο ακριβή…large την έχω και μου είναι μια χαρά για μένα που τα θέλω και λίγο φαρδία… :slight_smile:

Αααα εγω μιλαω για εμπειριες στην περιοχη που μενω.:roll: Αν αναφερθουμε γενικα στο γυναικειο merchandise το χουν ξεσκισει. Ασε που αν θελω μια μπλουζα απο μουσικο περιοδικο πρεπει να την πετσοκοψω για να μου κανει. [-X

Πες τα!!Ειδικά από περιοδικά είναι σαν φόρεμα!
Τελικά μάλλον η μόνη λύση είναι να τυπώνουμε…

E μη μου πείτε ότι φοράτε και τα μπλουζάκια που δίνει το μέταλ χάμμερ!

Ετσι οπως ειναι μονο για φορεμα. :lol: Μην το υποβαθμιζεις ομως. Εχουν φαση. Γμτ ειναι!! 8)

Μην ξινεις πληγες κι εσυ. Ειχα παρει την προσφατη που εβγαλε σε medium. Οχι φορεμα, κελεμπια μου ηταν:!: Προσπαθησα να την μαζεψω καπως αλλα δεν μαζευοταν πουθενα.

Περιμένω να έρθει
Είναι απο το merch store των *Shels

Ότι και να αγοράσετε το shipping είναι δωρεάν, για το συγκεκριμένο tshirt έδωσα 7,3ευρώ. Υποστηρίξτε τα παιδιά και αγοράστε κάτι.

http://www.shelsmusic.com/label/index.php?page=shop

Αυτήν έχω βάλει στο μάτι