Favorite T-shirts/Longsleeves

χαχα:lol:
μια φορα βρηκα ενα με ροζ σταμπα αλλα δυστυχως εγραφε ‘‘RED HOT CHILI PAMPERS’’ :lol: :stuck_out_tongue:
ευτυχως που δεν το τσιμπησα απο κεκετημενη ταχυτητα:D

χαχαχα!καφρίλα!
πάντως έχουν γενικώς ωραία εξώφυλλα oπότε τσίμπα καμία!:stuck_out_tongue:


Και μπροστά “Legions of the winged octopi”
Την είχα πάρει στο live.
Ανεκτίμητη η αξία

φοβερό, το θέλω! 8O

edit. http://www.theoceancollective.com/shop/

πολύ όμορφα μπλουζάκια

Δε φαίνεται καλά αλλά είναι Amorphis

&

http://donprovolone.blogspot.com/

για ριχτε μια ματια σε αυτα εδω, ειναι ενος φιλου

Τα αγαπημένα μου tshirts τυχαίνει να τ’ αγοράζω κιόλας!

Οπότε πάρτε ένα που κυκλοφορώ τελευταία.

Δεν έχω πολλές, κι έτσι κι αλλιώς έχω σταματήσει να τις φοράω, αλλά η αγαπημένη μου είναι αυτή:

Ήταν η πρώτη που απόκτησα…

Χα, αυτήν τη Metallica με το φίδι την είχα κι εγώ παλιά.

Αντε και το Σαββατο μου φερνουν το zip hood Sick of it All επιτελους.:slight_smile:

Κι εγωστο γυμνασιο

φλωριές :p:p:p
αμα δεν έχεις βάψει t-shirt με μπατονέτα βουτηγμένη στην χλωρίνη δεν είσαι τσρου:

Δεκατρείς μέρες, δεκατρείς νύχτες και τα χρώματα γίναν φιγούρες που φεύγουν μακριά απ’ τα μάτια -
δάκρυα έπαψαν να τρέχουν και κρύες πέτρες χτίζουν ένα σπίτι χωρίς παράθυρα, μια κατοικία για του νόμου τον μοναχικό χορό.
Γιατί θα πρεπε να νοιαζομαι για τον χειμώνα που μάχεται έξω από το σπίτι μου;
Μα κάποιος παγώνει έξω από την πόρτα μου κι εγώ τον σκοτώνω κάθε φορά, τον καίω, τον κομματιάζω.
Μα κάποιος μου χαμογελάει, μου δείχνει μια φωτιά, με καλεί να πάω μαζί τους και να χορέψω με αυτούς…

Γενιά Του Χάους - 1986

Έχω φτιάξει μόνη μου μπλουζάκι AC/DC :stuck_out_tongue:
Πήρα ένα άσπρο μπλουζάκι κι έναν ανεξίτηλο μαρκαδόρο και έφτιαξα μπροστά το λογότυπο και πίσω την καμπάνα…

xm ο μαρκαδόρος δεν είναι καλή επιλογή γιατί παίζει να ξεφτίσει μετά από λίγα πλυσίματα. Ενώ η χλωρίνη με τπτ. χαχαχα εποχές γυμνασίου!

Οοοο καταλαβα στην αρχαιοτητα μιλαμε ε???:stuck_out_tongue:

Όντως, αλλά έτσι κι αλλιώς δεν τη φοράω. Κάθεται στο συρτάρι.

[-X[-X[-X[-X

Για να σας αποδείξω πόσο ΦΩΛΣ είσαστε όλοι, ρε έχει φτιαξει κανείς σας μπλούζα με ΠΙΝΕΛΟ και ΑΚΡΥΛΙΚΑ χρώματα???

Το πινελο δεν ειναι φωλς, ψευτοκουλτουριαροζωγτραφε της συμφορας???:stuck_out_tongue:

μη μου μιλάς εμένα για τρουίλα, όλοι ξέρουν ότι είμαι ο άνθρωπος-ατσάλι! :stuck_out_tongue:

και ναι, το πινέλο είναι ΤΣΡΟΥ! (αφού το εξώφυλλο του reign in blood είχε φτιαχτεί με τέτοιο…:p)

μπαιδεγουέι, το πιο ΚΑΛΤ σκηνικό το είχα πετύχει στο προτελευταίο ροκγουέιβ, που ένας τύπος είχε πέρει μια λευκή φανέλα και είχε γραψει με μαρκαδόρο στίχους dream theater, αλλα κάπου έκανε λάθος και είχε βάλει… μπλάνκο!:lol:

:blow::blow::blow::blow:

τσ τσ τσ, οκ φίλος είμαστε φώλς. Αλλά για πές μου. Τι έννοείς ακρυλικό χρώμα; Ήταν δλδ υψηλής ποιότητας 100% ακρυλικό χρώμα με εξαιρετική αντοχή στις αλλαγές των καιρικών συνθηκών, κατάλληλο για βαφή όλων των τύπων εξωτερικών επιφανειών και ειδικά εμφανών μπετόν; Η’ μας δουλεύεις με το φτηνό ακρυλικό χρώμα που κάνει μόνο για βαφή αποθηκών, γκαράζ και γενικά εσωτερικών χώρων όπου οι ποιοτικές απαιτήσεις δεν είναι υψηλές? Ε? :lol::lol: