Favorite T-shirts/Longsleeves

ειδικό τεξτίλ ακρυλικό που φτιάχνει κρούστα πάνω στο λινό, αντέχει στο πλύσιμο, και έχει πιστοποίηση vernilac ISO 100666 μεσιέ. :stuck_out_tongue:

Α μάλιστα. ένα ελαφάκι για τον βλεεδιν τότε. :lol::p:p

Μπλε adidas μπλουζακι εγινε παρδαλο με το At The Gates γραμμενο πανω του !
Επισης πορτοκαλι μπλουζακι λαικης των 300 δραχμων (8O) εγινε The Haunted με την βοηθεια
μαρκαδορου !

νατος ο σωστός ο ντεθρασερ.

Εχω πάρα πολλές, πλέον δεν τις φοράω γιατί ειναι σαν φορέματα αχαχαχ.Αυτή που φοράω συνέχεια ειναι μια cephalic carnage ( αυτη που πουλούσαν στο λαιβ, πορτοκαλί στάμπα anomalies)
Επίσης έχω από τα νιάτα μου κάποιες που έχουν ξεθωριάσει και η μάνα θέλει να τις πετάξει :lol:(the haunted, septic flesh, in flames) και τώρα μαζεύω μόνο με λογότυπα και γυναικείες κυρίως, να πω την αλήθεια πιο πολυ για συλλογή παρά για να τις φοράω (ενδεικτικά έχω : waking the cadaver, devourment, satyricon, disavowed κ δεν θυμάμαι τι άλλο)
Μήπως κάτι τεράστιες που έχω να τις πουλήσω? :-k

Κατσε!Κοπελα εισαι ? Τι εγινε να πουμε ολες οι καφροκοπελες εδω μαζευτηκατε ?
Θες να μου χαρισεις την Disavowed ?
Please ? :-s
Oχι ? Καλα :frowning:

H καινούργια μου αγάπη!

Εγώ Χριστούγεννα τσίμπησα αυτό

Deathster γαμάτη η shels!!την είχα κόψει κ εγώ…μπορει να χτυπηθεί σε φουτεράκι και αυτή σύντομα…8)

:slight_smile: Είναι γυναικεία, πρόσφατα χάρισα και μία suffocation longsleeve :slight_smile: Επίσης απο τις αγαπημένες μου ειναι και οι hoodie, είχα αγοράσει μία γαμάτη Dying Fetus, μόλις την βρω στο νετ θα την ποσταρω:P

Αν εχεις καμια death-αδικη αντρικη ψηνομαι παντως… :stuck_out_tongue:

Μεγάλη αγάπη :slight_smile:

καλα κλασσικα η πρασινη in flames με γραμματοσειρα carlsberg και απο κατω
probably the best band in the world
και η διαλυμενη πλεον πανω απ’τον αφαλο(!)system of a down…

πρέπει να αγοραστεί :!: πέσε πόρνη λίρα…

Και για του λογου το αληθες…

Εγώ έκανα αυτή στο lab (χωρίς τον κάκτο όμως):

Πάντα ήθελα μία και είμαι συναισθηματικά δεμένη μαζί της γιατί την φόρεσα στο πρώτο live που έπαιξα :oops:

[shaman]That’s one euro motherfuckers![/shaman]

έχω πολλά τισέρτς/μπλούζες/ζακέτες, αλλά το πιο καλτ κι αγαπημένο μου είναι αυτό (αυθεντικό εννοείται)

ίδιο μ’αυτό του Frank Watkins αλλά κοντομάνικο

Godflesh - Streetcleaner

Εβαλα ενα φιλο να το ψαξει κι ελπιζω να εχω νεα συντομα.Χαλαρα η πιο γαματη τους μπλουζα(μαζι με την ασημενια Perseverance).

να σε ρωτησω κατι επειδη βλεπω εισαι φαν του ειδους.παρηγγειλα κατι μπλουζες απο αμερικη πριν 3 εβδομαδες αλλα δεν ηρθαν ακομα.μηπως ξερεις να μου πεις τι κανω σε τετοιες περιπτωσεις?ειναι official site αλλα ξερω γω…

Ε,καποια πραγματα θελουν το καιρο τους.Παντως περιεργο μου φαινεται γιατι ενα zip hood των Sick Of it All που μου κανανε παραγγελια ειχε ερθει σε 10 μερες.Παντως εγω προσωπικα σου προτεινω το site της Trashmark για παραγγελιες(υπαρχει ενα θρεντ για οnline αγορες για να μη βγαινουμε οφτοπικ καλυτερα δες εκει).